Časokalypsa

Časokalypsa https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264955/bmid_plants-vs-zombies-casokalypsa-3Se-264955.jpg 4 26 6

Plants vs. Zombies série

Další komiks s bláznivým dobrodružstvím plným rostlinek a zombií! Geniální vynálezce a prvotřídní strážce sousedství, ubrebtaný cvok Dave, pomůže své neteři Patrice a mladému dobrodruhovi Natovi odrazit další nápor zombií pod vedením děsivého Zombosse. Trojice hrdinů s vydatnou pomocí armády rostlinek se tentokrát podívá do minulosti i budoucnosti, protože zombie se nevyhýbají ani cestování časem.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Timepocalypse , 2015

ArkAngel
ArkAngel
25.08.2022 2 z 5

Druhý komiks ze světa Plants vs. Zombies pracuje s tématikou cestování časem, kterou přinesl druhý herní díl. Zde je podle mě velká škoda, že se tvůrci nerozhodli věnovat třeba každé éře více času, ale místo toho se skáče z místa na místo a potenciál jednotlivých úrovní zůstává nevyužit. Nějaké vtipy se tu najdou, ale chtělo by to přidat. Oproti minulému dílu slabší.

holcickajanicka

kniha se mi íbila.

Lucek
Lucek
26.02.2016 5 z 5

No konečně tato tématika v ČR! Syn (9) je nadšený, ani ho najednou nemusím do čtení nutit :-D

Ellissabeth
Ellissabeth
18.01.2016 3 z 5

Upřímně, první díl byl o hodně vtipnější a lepší. Ale stále je to komiks k super hře. A budu si číst a kupovat další :-)

martinstefko
martinstefko
23.11.2015 4 z 5

Paul Tobin vrší jeden gag za druhým a jsou zde skutečně promyšlené vtipné scény, stejně jako jednoduché skeče a hlášky, ale všechno to skvěle funguje a vy se vezete na vlně humoru, která vás ponese až dokonce. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/11/1043-plants-vs-zombies-casokalypsa-70.html

Paul Tobin
americká, 1965