Elka252 Elka252 komentáře u knih

Krvavý trůn Krvavý trůn Lucie Fidlerová

(SPOILER) Nádhera!!!!!!!! Neopovažuhu se říct nic jiného než wow. Přišlo mi to nádherné a smutné. Celá kniha byla veselá a konec......
Nejlepší postavou se pro mě stal Gabriel. Měla jsem slabost i pro Julli a Elenu.
Naopak Nell mě v jisté míře štvala ( ale jméno Cornellie je nádherné).
Konec jsem si představovala jinak. Gabriel s Nell nebo G a J, N a M ale né.... Gabriel stoupla do jeho hlavy moc a Corinka mu utekla. Nespočetně krát jsem si vymíšlela šťastné pokračování ale nešlo mi to a o to víc se těším na 3 díl. Prosím ať je...

11.03.2020 5 z 5

Dračí znamení Dračí znamení Lucie Fidlerová

Skvělá kniha ale to co autorka napsala v druhém díle bylo boží.

11.03.2020 4 z 5

Popelčina kletba Popelčina kletba Krystyna Kuhn

Od knihy jsem čekala víc.Od této autorky jsem četla knihu Pohádkový zločin,Jed šípkové růženky a Past na Sněhurku a ty byly o dost lepší

11.03.2020 3 z 5

Ostrov na konci všeho Ostrov na konci všeho Kiran Millwood Hargrave

Nádherná kniha ale podle mě Hargrave napsala ještě jednu lepší - Dívka z inkoustu a hvězd. Popravdě jsem se nerozplakala jak jsem očekávala (a jak jsem to i udělala i v knize Dívka z inkoustu a hvězd - (byla vážně krásná) , nepřišla mi až tak dojemná ale měla své kouzlo akorát se mi k malé Ami nehodí starší žena v obleku a vůbec jako by to v dospělosti nebyla ona. Každopádně za knihu děkuju ale jak říkám kdo nečetl Dívka z inkoustu a hvězd a má rád tuhle autorku přečíst!!!Bude mi chybět ale mohla by být o pár stovek stran delší a některé věci více rozepsané.

09.03.2020 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Co jiného k tomu dodat než :
JE TO SKVĚLÉ LIDI ČTĚTE!!!!!

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Gideon a Gwendolyn.

Vlítla jsem do toho tak po hlavě (nečetla jsem 1.díl ale okamžitě jsem si je všechny (skoro) zamilovala) - pana George, madame Rossiny, Xemeriuse a Gideona a a Gwen. Až na neoblíbenou postavu tety Mary to bylo dokonalé a sama někde v hlouby duše chci elapsovat ve starém sklepě tancovat menuet a cestovat česem.

Ztracená princezna Ztracená princezna Connie Glynn

Nádherná kniha i předchozí díly byli pěkné. Sympatická postava je pro mě Jemmie a Elie (více než Lotty). Začátek se lehce vlekl ale nápad na příběh v Japonském prostředí neměl chybu. Příjde mi to skvělé dobrodružství které by snad chtěl zažít každý z nás......

Zimní bitva Zimní bitva Jean-Claude Mourlevat

(SPOILER) Četla jsem to tak v 11 a byla jsem opravdu zaskočená. Jen málo kdy jsem tehdy četla knihu kdy někdo umře. Po Milošovi jsem ještě dlouho truchlila a nenáviděl jsem Helenu za to že má v budoucnu dítě (zemřel přeci její milý- myslela jsem že se stane utěšitelkou nebo tak něco....) Každopádně teď je mi více a knihu jsem četla znova (alespoň z části(což nedělám) a mnoho věcí lépe chápu. Nesnášela jsem člověkopsy a popravdě mi nikdy nebyl simpatický Bartolomeo a štvalo mě že Milena utekla právě s ním a né s Helenou...Nejradši jsem měla Paulu a Miloše. Kniha je nádherná a v mnoha ohledech nereálná a přesto okouzlující, napínavá a prostě úžasná.

Odvážne srdce Odvážne srdce Juraj Vojtáš

Čekala jsem od toho více. Připomíná mi to Eragona (toho jsem alespoň dočetla) místamy mi to přišlo zajímavé jinak nic moc... Už jsem o této knize slyšela ( a těšila se na ni) každopádně to sklamalo mé očekávání.

02.03.2020 3 z 5

Pohádkový zločin Pohádkový zločin Krystyna Kuhn

Líbylo se mi to nemůžu říct že nejvíc ale dobré a napínavé to bylo

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Skvělé vypracovaná knížka a ten konec mě nad míru překvapil

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Znám hodně jejich knih ale tahle je nejj. Napínavý přípěch o lásce, kamarádství, pomocné ruce protkaný zradou a smutkem.

Sundej mi měsíc Sundej mi měsíc Gregory Hughes

Dojemná a nádherná kniha. Konec je smutný ale příběh zábavný a plný života.

Stín na severu Stín na severu Philip Pullman

Skvělá kniha. Dojemná a nádherná. Kniha byla výmečná a dobře propracovaná. Neoblíbenou postavou byl Jim.

25.02.2020 5 z 5

JE TO SKVĚLÉ VÁŽNĚ SKVĚLÉ PROSTĚ ROWLINGOVÁ ALE PŘEDCHOZÍ DÍLY SE MI ZDÁLI LEPŠÍ A PROPRACOVANĚJŠÍ

02.01.2020 5 z 5

Nevím co dodat BOŽÍ některé díly byli horší jiné lepší.Fandila jsem Brumbálovi, Siriusovi, Tonksové a vůbec celému Fénixovu řádu...Harry s Hermionou byli taky fain ale nikdo neměl nad Rona.Severus Snape byl pro mě hrdinou.....

01.01.2020 5 z 5

Odkaz Dračích jezdců – komplet Odkaz Dračích jezdců – komplet Christopher Paolini

Četla jsem první díl a ten mě moc nenatchnul a uprostřed druhého jsem knižku zavřela...Možná to bylo tím že jsem na stole měla plno dalších a to co mě nebavilo jsem prostě tehdy nedočetla. Ale k této sérii se určitě jednou vrátím a třeba si ji zamiluju jako všichni .

01.01.2020 2 z 5

Černý merkurit Černý merkurit Vojtěch Matocha

Zajmavé, originální, pěkné !!

01.01.2020 4 z 5