ElisR1 ElisR1 komentáře u knih

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Sice se mi to těžce píše, protože mám tuhle autorku velmi ráda, ale na to že příběh napsala Richelle, byla to docela nuda. Sice jsou v příběhu stále patrné určité autorčiny rysy, ale tentokrát to na skvělý příběh nestačilo. Snad bude její další kniha povedenější.

31.03.2016 3 z 5

Bratr vlk Bratr vlk Michelle Paver

Tuhle knihu jsem četla už před několika lety. Teď jsem se rozhodla přečíst si ji znovu a opět si ji nemůžu vynachválit.

30.03.2016 5 z 5

Neviditelný zloděj Neviditelný zloděj Åsa Larsson

Opět výborný díl. Tentokrát se více zaměřuje na sociální stránku sourozenců, než na samotnou hororovou linku, ale přesto se ho vyplatí přečíst.

30.03.2016 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Super oddechovka, u které se člověk nenudí.

28.03.2016 5 z 5

Adaptace Adaptace Miroslava Varáčková

Knihu jsem čekala lepší, vzhledem k tomu, jak je vychvalovaná. Začátek mě moc nebavil, ale v druhé části došlo k velkému zlepšení.

27.03.2016 4 z 5

Dívka ze záhrobí Dívka ze záhrobí Åsa Larsson

Předchozí díl byl trošku slabší, ale Dívku ze záhrobí jsem si opět užívala plnými doušky, nezbývá nic jiného, než tuto knihu doporučit.

24.03.2016 4 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Tahle kniha byla divná, ne špatná, ale ani nijak zvlášť úchvatná. Rozhodně ale byla originální.

23.03.2016 3 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Ještě lepší, než předchozí díl. Joe opět přichystal pro své čtenáře skvělou jízdu, od které se nebudete moci odtrhnout.

17.03.2016 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Na to, že Kinga nemám zrovna v lásce, se mi tahle kniha dost líbila. Rozhodně doporučuji k přečtení.

12.03.2016 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Příběh, který se odehrává mimo Narnii, rychle se četl a vůbec nebyl špatný.

09.03.2016 4 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Naprosto dokonalá kniha, ke které se budu velmi ráda vracet. Vlastně už po dočtení knihy jsem měla chuť se do ní pustit znova... Ale to čekání na další díl bude opravdu dlouhé.

06.03.2016 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Naprosto dokonalá kniha, ke které se určitě budu ráda vracet. Skvěle promyšlený příběh i zpracované postavy. Doporučuji.

03.03.2016 5 z 5

Grim přízrak Grim přízrak Åsa Larsson

První díl mi připadal lepší, ale tenhle také nebyl špatný. Už se těším na další.

27.02.2016 3 z 5

Nahlížení: Podivný začátek Nahlížení: Podivný začátek Dana Zahoříková

Myšlenka přiděleného osudu byla fajn, ale v příběhu se nacházelo i několik nelogických věcí, které mi zrovna moc nesedly.

26.02.2016 3 z 5

Hůl prokletí Hůl prokletí Åsa Larsson

Rozhodně zajímavá kniha, kdyby nebylo toho zmateného začátku, byla by ještě lepší. Líbily se mi i doplňující kresby.

22.02.2016 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Mnohem lepší, než předchozí díl. Doporučuji vyzkoušet :)

21.02.2016 4 z 5

Zrádné vody Zrádné vody Tui T. Sutherland

V celku dost podobné předchozím dílům, ale v závěru je zvrat, který naláká na další díl.

18.02.2016 4 z 5

Pod křídly vran Pod křídly vran Jacob Grey

Knihu jsem si přečetla hlavně pro to, že mě zaujala obálka, ale od děje jsem čekala něco trochu víc.

18.02.2016 3 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Kniha byla milým překvapením, vzhledem k tomu, že se mi Čarodějův synovec moc nelíbil.

11.02.2016 4 z 5

Pokrevní pouto Pokrevní pouto Garth Nix

Zatím asi nejakčnější díl série. Za mě spokojenost.

06.02.2016 4 z 5