Dívka ze záhrobí

Třetí díl ze série PAX pro mladé čtenáře. Když se temnota zmocní srdce člověka… Halloweenské oslavy jsou v plném proudu, když vtom se mezi dětmi ve škole objeví postava v dokonale přesvědčivém kostýmu — a zaútočí… Přízrak myling! Můžou ho Alrik s Viggem zastavit? Aby zachránili své spolužáky před pomstou nemrtvé, musejí krkavčí bratři opět spojit síly se strážci tajné knihovny. V té době se navíc objeví ve městě ona. Tajemná Iris. Zasáhne Alrikovo srdce, ale něco tu tak docela nehraje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/255614/divka-ze-zahrobi-255614.jpg 4.446

Pax (3.)

Mylingen (2015)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Host

Kniha Dívka ze záhrobí

martin7848
12.09.2018

Oproti první části mé nadšení poněkud vyprchává. I když jak se to vezme. Třetí příběh je docela hororový a dokáži si ho velmi dobře představit zfilmovaný - v knize mě až zas tak moc nebral. I když holčička s nůžkami ukazující na tebe a říkající ti: "Ty, ano!" má docela sílu. Čtvrtý příběh opět vrací tempo na roveň prvních dvou příběhů a rychle běží ke konci. Nemůžu jinak než poslouchat co bude dál....

pipa36
24.04.2018

Série si drží svůj standard - je to napínavé, místy až hororové, ale skvělé. Poslouchala jsem to s dětmi jako audioknihu a bavilo mě se dívat, jak jsou děti napnuté k prasknutí. Kdyby u nás někdo zaklepal na dveře... nevím nevím, co by se v tu chvíli stalo... Skvělé podání p. Vondráčka, doporučuji!

Ailee
02.02.2018

Jako všechny díly, pokračuje příběh přesně v tom okamžiku, kde skončil. A nemůžu říct, že bych byla zcela klidná, když jsem před půlnocí knihu zavřela a šla spát. Naštěstí usínám takřka okamžitě, takže než si moje hlava stihla ve stínech vytvořit strašidlo, už jsem spala. :-)

piquillio
09.07.2017

Jeden příběh pokračuje a je krásně temný. Jako dítě bych nespal.

Vlahoš
27.12.2016

Je to výborná kombinace strašidelného, vtipného a akčního příběhu.

ElisR1
24.03.2016

Předchozí díl byl trošku slabší, ale Dívku ze záhrobí jsem si opět užívala plnými doušky, nezbývá nic jiného, než tuto knihu doporučit.

martinstefko
21.11.2015

Nemusíte se vůbec bát, že by kvalita série šla dolů, naopak mám pocit, že roste. Velmi se mi líbí, že v tomhle případě je to ještě o něco temnější a ještě o něco děsivější, než předchozí díly. A doufám, že to tak bude i dál. Tohle je čtení, které vaše děti nenechá klidné. A možná ani vás. My jsme si s partnerkou četli společně nahlas před spaním a byl to velmi příjemný a místy pěkně mrazivý zážitek.

fiona007
21.11.2015

Předchozí knížky byly pohádky s trochou tajemna, ale tohle začíná být pro děti docela drsný příběh.
Postavy jsou skvěle napsané, Vigga s Alrikem máte pořád rádi a Simona s jeho tátou Thomasem prostě nesnášíte.
Příběh graduje a je plný lekacích momentů. Doporučuju nejenom dětem.

duchové a přízraky dětský hrdina Halloween

Autoři knihy

Åsa Larsson