eleryn eleryn komentáře u knih

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Prostě tento autor si získal moji oblibu u jeho knih a Píseň ledu a ohně se stala mým nejoblíbenějším příběhem.

28.08.2013 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Knihu jsem přečetla za jeden den. Vážně se od ní nedá odtrhnout ;)

24.08.2013 5 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Obdivuji autora knihy, jak to má vše do detailu promyšlené. Tento díl se mi velice líbil až na nějaké šokující události, ale přijde mi, že kdyby tam nebyly a vše by se vyvíjelo tak, aby ti zlý prohráli a dobří zvítězili, knížka by ztratila svoji úžasnou dynamičnost a čtivost a už by to nebylo ono ;)

12.08.2013 5 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Krásné zakončení příběhu o hraničáři Willovi a jeho přátelích. Tato kniha mi zodpověděla několik mých otázek. Škoda, že už příběh nepokračuje, ale vše jednou končí. :-)

12.05.2013 5 z 5

Krásná dědička Krásná dědička Rexanne Becnel

Krásný příběh. Jako každou knihu od této autorky, jsem i Krásnou dědičku přečetla jedním dechem. :-)

08.05.2013 4 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Konec byl trochu nečekaný, ale takový je život...

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nádherný příběh! Dlouho jsem o této knize vůbec nevěděla, i když už vyšla před pár lety. Teprve nedávno jsem na ni narazila a rozhodla se jí přečíst. I když má dost stránek, tak nebyl problém ji přečíst ani ne za dva dny a to díky poutavému ději. Jakmile jsem se do ní začetla, musela jsem vědět, jak to všechno skončí. Jsem ráda za takový konec, jaký byl. Už jsem se bála, že to skončí úplně jinak. Ale naštěstí ne :) Doporučuji všem milovníkům sci-fi literatury :)

Milovník ze sna Milovník ze sna Virginia Henley

Příběh se mi líbil, ale na rozdíl od jiných romantických příběhů, které jsem si oblíbila, se tento příběh odehrával na rozpětí mnoha let. Neříkám, že je to zrovna špatně, ale přišlo mi to pak trochu zdlouhavé.

Román pro dívky Román pro dívky Petra Vaisová

Knížku jsem dostala k narozeninám od tety a to i s věnováním od autorky, která je tetinou kamarádkou :) knížka se mi líbila.

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Po zhlédnutí filmu jsem se rozhodla přečíst knihu, ale docela mě to zklamalo. Podle mě byl film lepší. Lépe vyřešený v návaznostech a taky vtipnější ohledně kapitána vzducholodě...

Nijura – Dědictví koruny elfů Nijura – Dědictví koruny elfů Jenny-Mai Nuyen

Nádherná kniha! Tohle je správná fantasy. Těším se na další autorčiny knihy :)

Dračí brána Dračí brána Jenny-Mai Nuyen

Já jsem prvně četla tuto knihu a až potom Nijuru, ale Dračí brána mi přišla o hodně lepší než autorčina první kniha. Neříkám ale, že se mi Nijura nelíbila, (právě naopak) má v sobě také své kouzlo nápaditosti :) Rozhodně obě knížky řadím mezi své oblíbené a doufám, že autorka brzy napíše něco dalšího.

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Nádherný příběh, Karolko :-)

02.02.2013 5 z 5

Vlčí romance Vlčí romance Jennifer Greene

Pěkný příběh. Přečteno jedním dechem :)

Hedvábí a meč Hedvábí a meč Kai Meyer

Příběh se mi líbil, ale nenadchnul mě až tak, abych si přečetla druhý díl, třeba se k tomu někdy dohrabu :D

Andělé pekel Andělé pekel Kai Meyer

Náhodou mně se to moc líbilo, byla to moje první přečtená knížka po hodně dlouhé době (před tím jsem přečetla asi jen slabikář v 1. třídě :D a ještě teda Jezevce Fridolína ve 3. třídě). Tato kniha má v sobě určité kouzlo a vlastně mě nadchla, abych si přečetla další knížku od tohoto autora a pak se ze mě stalo to, co jsem teď = knihomol :D

Damiánovy katakomby Damiánovy katakomby Kai Meyer

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Oblíbila jsem si tyhle autorovi stostránkové příběhy o čtveřici přátel :)

02.04.2012 5 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Přečetla jsem prvních dvacet stran a hned se mi příběh zalíbil :) uvidím jak se to rozvine, jen co budu mít dočtených hafo jiných knížek, tak se k této vrátím :)

02.04.2012

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Tuhle knížku rozhodně každému doporučuji, už jen kousek a hurá na 940 stránek druhého dílu :)

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Už se těším, až se pustím do čtení.

30.11.2011 5 z 5