Krásná dědička

Krásná dědička https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37701/bmid_krasna-dedicka-Jef-37701.jpg 4 84 8

1844 Anglie, Madeira, Alderney Bujně zelený slunečný ostrov Madeira připadá Elize jako dokonalý úkryt před nechtěným ženichem. Jenže sotva tam dorazí, je spolu se svým mladičkým bratrancem Aubreyem zajata na exotické lodi Cypriana Darea. Cyprian se nehodlá nikdy smířit s krutým faktem, že jeho otec opustil matku ještě před svatbou a tím z něj udělal odstrkované nemanželské dítě. Aubrey, legitimní dědic tohoto muže, se má nyní stát nástrojem Cyprianovy promyšlené pomsty. A tomu zřejmě nemůže zabránit ani krásná Eliza, která chlapce zuřivě brání.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Heart of the Storm , 1995

Arcis2
Arcis2
26.12.2019 4 z 5

Hezká oddechová kniha, která se dobře četla,

vcielka
vcielka
18.11.2019 4 z 5

Putave a zaujimave. Citala som uz lepsie pribehy, ale za precitanie urcite stoji.

deuce
deuce
15.12.2018

Pútavý príbeh, ktorý sa dobre čítal. Postavy si človek vie dobre vybaviť a vniesť sa do príbehu. Odohráva sa to v oblasti námorníctva a oto to je viac zaujímavejšie.

Shaki
Shaki
25.09.2018 4 z 5

Musím říct, že hlavní postavy mě neskutečně bavily. Dokonce i vedlejší byly dobře vymyšlené. Samotný příběh měl spád a nepříšlo mi, že by měl hluchá místa. Vadilo mi pouze pár nepřesností, ale vcelku se jedná povedený kousek.

SábaLišková
SábaLišková
06.09.2017 5 z 5

Velmi zajímavá a dobrá kniha.

moudivlacek
moudivlacek
17.07.2017 4 z 5

Hezký romantický příběh, kdy na jedné straně stojí dívka, která v životě zatím dostala vše - bohaté zázemí a milující rodinu, na druhé straně mladý muž, který ne svoji vinou nic z toho nepoznal, a přitom by mohl.
Kdo z nich vyhraje, v něčem má pravdu ona a v něčem zas on. A na konci příběhu se teprve dozvíme, co je silnější - pomsta a nenávist nebo láska?

eleryn
eleryn
08.05.2013 4 z 5

Krásný příběh. Jako každou knihu od této autorky, jsem i Krásnou dědičku přečetla jedním dechem. :-)

luci2
luci2
04.05.2013 4 z 5

Kniha se hezky četla. Není to překvapující příběh, ale i přesto se mi líbila. Můžu jen vřele doporučit :-)