Andělé pekel

Andělé pekel

Parta kamarádů z Giebelsteinu, Kyra, Lisa, Nils a Chris, zažívá po boku Kyřina otce, profesora Rabensona, další napínavé prázdninové dobrodružství. Tentokrát společně zkoumají podzemní štoly v izraelské pohraniční pevnosti Lachis, kde profesor nalezne starou a nesmírně vzácnou relikvii. Tajně ji odveze ze země - ale jeho rozhodnutí má neblahé následky. Brzy nato je letadlo s našimi hrdiny donuceno nouzově přistát na opuštěném ostrově v Egejském moři. Na děti a na profesora tam již čeká záhadný cizinec jménem Azachiel, který chce legendární předmět získat pro sebe. Není však sám - k ostrovu se rychle blíží trestná výprava padlých andělů a navíc vypukne příšerná bouře. Přátelé se musí rychle rozhodnout, zda mají Azachielovi důvěřovat, nebo proti němu bojovat. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1356/andele-pekel-temne-spolecenstvi-arkanum-1356.jpg 3.434

Temné společenství Arkánum (2.)

Sieben Siegel - Schattenengel (2000)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Lanisa1966

Tato kniha mne velice zklamala.

Andina123
16.03.2016

Příběh se mi líbil, hlavně potom konec.

Mončičák1234
22.08.2015

No, co ke knize říct, byl to takový kraťoučký příběh ani ne na den, ani přběh nebyl moc poutavý, ale jako taková odpočinková kniha to bylo celkem dobré :))).

Attia
08.08.2015

Návaznost s prvním dílem vlastně nulová - kraťoučký a jednoduchý příběh na jedno odpoledne.

eleryn
02.04.2012

Náhodou mně se to moc líbilo, byla to moje první přečtená knížka (když tedy nepočítám slabikář v první třídě :D ) má v sobě určité kouzlo a vlastně mě nadchla, abych si přečetla další knížku od tohoto autora a pak se ze mě stalo to, co jsem teď = knihomol :D

Karmína
18.01.2012