Edita1702 Edita1702 komentáře u knih

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Tuhle knihu do série jsem schaněla přes rok. Kamarádka mě stále opakovala že je nejlepší v sérii a musím uznat že měla pravdu, tenhle díl stojí za to. Ikdyž Rhys se z prvu jevil jako "buran" tak se z něho stal nejlepší mužský pod sluncem, při čtení jak ji ukazuje skleník na střeše jsem málem uronila slzu. Knihu ze srdce doporučuji.

31.03.2023 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Za mě zatím nejlepší díl v sérii. Ti dva se prostě k sobě hodí, nejprve Evi odhání Sebastiana a pak Sebastián Evi....nakonec to oba pochopí,.... není tolik vtipná jako předchozí dva díly, ale stále se tam něco dělo.

25.11.2022 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Kate Morton

Je to krásná kniha, velmi pečlivě popsané prostředí ve kterém se příběh odehrává, i lidské povahy, které jak poznáte při čtení nejsou jen růžové jak se na pohled zdá, někdy se mě zdálo že se nedočkám vyřešení případu, ale ten konec, ...ten konec stojí za počkání

04.03.2024 5 z 5

Něžná náruč větru Něžná náruč větru Alexander Stainforth (p)

Je to nádherný příběh, o zlobě a přetvářkach v člověku, ale i o síle která nás táhne vpřed, o lásce která nám dává naději.

29.04.2023 5 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Dávám samozřejmě všechny hvězdičky, nádhera, musím se přiznat že mě příběh rozplakal , ale také jsem se podívala na internet jak dnes vypadá hrad Slains, je i teď velkolepý...

19.08.2023 5 z 5

Síla osudu Síla osudu Lisa Kleypas

Jsem příběhem velmi nadšená. Při čtení jsem cítila naději, zlost, bolest, lásku a samozřejmě nakonec štěstí. Naprosto doporučuji.

11.08.2023 5 z 5

Pandora Pandora Susan Stokes-Chapman

Kniha má krásný obal a obsah nezklamal. Historická, romantická, chvílemi napínavá, trochu záhadná....ale dobře čtená.... doporučuji....mimochodem ještě že není z knih cítit zápach...

01.11.2022 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Přečetla jsem všechny tři knihy této série, a tahle je podle mě nejlepší. Nejvíce mě rozesmála....hned jsem ji dala kamarádce ať si poctě. Takže doporučuji.

09.09.2022 5 z 5

Vesničanka Vesničanka Mirka Skočílková

Od Mirky Skočilkové jsem přečetla již více knih, vždy u nich mě tečou slzy nebo nadávám na některé hrdiny, naštěstí vím že konec bude optimisticky, píše příběhy které se mohou zažít, ale z téhle knížky jsem nadšená. Knihu doporučuji.

15.10.2023 5 z 5

Dědic na obzoru Dědic na obzoru Suzanne Enoch

Velmi jsem se těšila, když jsem zjistila že vychází nová kniha od Suzanne, ale tentokrát to není úplně to co od ní očekávám. I přesto jsem knihu ráda přečetla a doporučuji dalším čtenářům

15.05.2023 3 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Tenhle díl mě velice potěšil, vyskytli se tam osoby z příběhu Zimní naděje a doporučuji ho přečíst před Chladnokrevným ničemou. Pak lépe pochopíte Gabriela. Pandora na tu dobu chce někdy až příliš, ale kde bysme dnes byly bez takových žen...

02.04.2023 5 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Dereka jsem si oblíbila již v prvním díle, byl velmi ctižádostivý a přesto si pořád myslel že není dost dobrý, Sára se k němu velmi hodila se svým pohledem na tehdejší dobu. Kniha se mě velmi líbí a čtenářům mě podobným, doporučuji přečíst Zimní naději.

04.03.2023 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Hned od začátku se v příběhu stále něco děje, knihu bych akorát přejmenovala z rebelky hraběnkou....Alex se k Lili dokonale hodil, jen Dereka mě bylo líto. Ale určitě knihu doporučuji přečíst.

28.02.2023 5 z 5

Vévoda pro Dianu Vévoda pro Dianu Sabrina Jeffries

Kniha je o třech sestrách, tenhle díl je o prostřední lady Dianě takže se už těším na další dvě sestry. Já dávám knize paleček nahoru a doporučuji.

19.11.2022 5 z 5

Princezna noci a Stínů: Vzplanutí bohů Princezna noci a Stínů: Vzplanutí bohů Linda Winter

Nádhera, už obal je pěkný a příběh stojí za přečtení. Ještě teď mám v hlavě spoustu hvězd a nádhernou melodií. Knihu doporučuji.

25.01.2024 5 z 5

Vévodův utajený plán Vévodův utajený plán Sabrina Jeffries

Doporučuji čist tuhle sérii po sobě, pak je to pěkný příběh s kriminální zápletkou....Sheridan ukáže na možnost vraždy která se rozvine v další a nakonec se ve vyšetřování podílí celá rodina. Během vyšetřování probíhají milostné zápletky....a proto neodolám a na závěr využijí pár slov s knihy " Ty si lásku nevybiraš, láska si vybírá tebe. Ty do toho nemáš co mluvit, a když se to stane, je jakýkoliv odpor marný "...

12.10.2022 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Velmi pěkné, napínavé a místy usměvavé... tenhle díl se povedl, přečetla jsem ho během jednoho dne, jak jsem chtěla vědět konec. Už se těším na poslední dvě knihy v sérii.

10.09.2022 5 z 5

Beznadějný osud Beznadějný osud Susanna Kearsley

Knihu jsem přečetla za dva dny, a konec 3x. Kniha mě sedla. Hned jsem si objednala Ohnivého ptáka.

26.06.2022 5 z 5

Hrabě pro Elizu Hrabě pro Elizu Sabrina Jeffries

Moc pěkný díl, již od začátku se to pěkně rozbíhá. Je o druhé sestře Elize, která je již vdova, a tak příběh je trochu svižnější. Celkem jsem se při čtení i smála. Knihu doporučuji. Těším se na poslední sestru a snad na fantoma ...

10.12.2023 5 z 5

Květ zla Květ zla Alexander Stainforth (p)

Selina prožila otřesné děctvi díky svému zlému otci, nedivím se že nevěřila lidem natož mužům.... Henry již pomohl Oliverovi a potom zachránil i svojí sestru. Teď je na řadě Selina. Knihu ráda doporučuji, přečtěte si ji ať víte jestli se mu to povedlo.

19.10.2023 5 z 5