Dědic na obzoru

Dědic na obzoru https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506782/bmid_dedic-na-obzoru-wgL-506782.jpg 3 35 8

Emmeline Herveyová hodlá v nové romantické komedii učinit cokoli, aby si udržela svůj milovaný domov – včetně toho, že se urychleně provdá za kamaráda, Williama Pershinga. K udržení domova je však třeba ještě jedné věci, o níž William nemá ani potuchy – postarat se do pěti let o dědice. Když po osmi letech chce Emmelinin dědeček vidět jejich dvě děti, které si Emmeline vymyslela, začíná jít do tuhého…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Something in the Heir , 2022

Slůník
22.07.2023 4 z 5

Bylo osvěžující trávit čas příběhem, jehož postavy mají tak komplikované vzájemné vztahy - povedený únik z reality!

Medlyn
15.07.2023 3 z 5

(SPOILER) Ve většině případů si poslední roky knihy nekupuji a ani nevypůjčuji. Téměř vše se snažím získat ve formátu pdf do tabletu. Tentokrát jsem ze zvědavosti udělala výjimku. A jsem ráda. Konečně po dlouhé době velmi zajímavý příběh....
... s očekávatelným happyendem.

MonaLisa42
14.07.2023 4 z 5

Dosti povedená kniha.
Tato kniha mě zlákala svou obálkou i popisem. Rozhodně mě nezklamala. Zaujalo mě, že není o romantice a o vztahu mezi hlavním párem, jak to v takových románech bývá. Nejdůležitější dějovou linkou jsou děti a jejich kousky, které si získají snad každého čtenáře. Při čtení jsem se velmi bavila. Musím však zmínit, že konec byl naprosto předvídatelný.
S knihou jsem strávila příjemné chvíle. Děkuji!!!

havrmoni
04.06.2023 3 z 5

Nebylo to na co jsem zvyklá. Hlavní dějovou linku netvořila romantika a erotika a vůbec to vše kolem co k tomu patří, ale jak se dostat se lží a vztah k dětem. No jo, bylo to spíše o dětech. Nebylo to špatné s musím přiznat, že mě to i chvílemi bavilo. Jen mi přišlo, že je to zbytečně dlouhé. Až moc. Vévoda - dědeček mě nakonec potěšil, že měl na Emmeline stejný názor jako já.

Edita1702
15.05.2023 3 z 5

Velmi jsem se těšila, když jsem zjistila že vychází nová kniha od Suzanne, ale tentokrát to není úplně to co od ní očekávám. I přesto jsem knihu ráda přečetla a doporučuji dalším čtenářům

rampapa
13.05.2023 5 z 5

Na knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Moc mám ráda autorku a to jak píše. Moc krásný příběh o lásce. Emmeline a Williama jsem si hnedka oblíbila. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

adrika3073
11.05.2023 1 z 5

Tak mňa táto kniha sklamala. Od tejto autorky som čakala niečo viac. Možno preto, že je dejovo iná ako doteraz písala. Dosť často sa v deji opakuje a pripomína mi to skôr knihu pre deti o deťoch.

Maruscha
01.05.2023 4 z 5

Po takovém (dle mně) slabším rozjezdu, se knížka stala velmi zábavnou.

Suzanne Enoch
americká, 1970
2006  85%Lekce lásky
2010  86%Pokořený svůdce
2008  83%Plamen v srdci
2011  88%Anglický hrdina
2009  82%Hříšné tajemství

Kniha Dědic na obzoru je v