dzucka dzucka komentáře u knih

Modrá Modrá Lucy Clarke

Za mě skvělá knížka..napětí trvá po celou dobu a konec je taky dost překvapivý ;)

05.12.2018 5 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Za mě super.. čte se krásně
Ikdyž člověk pomalu tuší, kdo by za tím mohl být, stejně musí číst dál, aby se přesvědčil a celé se to rozuzlilo, co všechno za tím stálo
Mít čas a nemít povinnosti, tak tohle je podle mě knížka na jeden dech

18.08.2022 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Super knížka! Do poslední není jasné, kdo za tím vším stojí - podezření padá na každého. Rozhodně doporučuju - já ji přečetla za jeden den :-)

09.04.2017

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

nejdřív mě knížka nějak nechytla..přišla mi zdlouhavá a tak nějak o ničem..všechno strašně protahovené a nesouvislé..ikdyž chápu, že to byl pravděpodobně úmysl a asi to jinak napsat nešlo..ale musím uznat, že posledních 50 až 70 stránek opravdu stálo za to vydržet a celé to dočíst..takže doporučuji :-)

05.10.2016 4 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

četla se hezky..ale že bych se těšila, co bude dál, to zas úplně ne..příběh měl nakonec dobré rozuzlení a je dost poukázáno na šikanu, ale už teď vím, že se k této knížce už vracet nebudu :-)
přesto alespoň tři hvězdy..za zajímevé téma

10.12.2016 3 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

kniha se mi celkově líbila..jen jsem něco zvládla odhadnout..děj, co se týče těhotenství apod.
jinak vlastně ani nevím, co si mám myslet o konci knihy..podle mě to chtělo trochu konktrétnější zakončení..ale jinak se velice dobře četla :-)

21.09.2016 4 z 5

Prokletí Prokletí Lisa Jackson

rozhodně se dobře četla, zápletka nakonec zajímavá, ale na pětset stránek v podstatě žádná sláva .-)

22.02.2016 3 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Dvě hvězdy za shanu. Ale tedy nic moc..za mě.
Přijde mi, že se jedná rádoby o filozofické dílo, ale časté opakování téměř všeho mi nepřijde moc filozofické. Prvních několik kapitol mi to ještě přišlo zajímavé, ale pak už celkem nudné.
Tím nechci nikoho a ani knihu urazit, ale vím, že po ní už nikdy nesáhnu. A nebýt "výzvy", tak ani nedočtu.

14.09.2018 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha má ve čtenáři vyvolat emoce - jakékoliv..a musím říct, že tahle se mnou hnula dost..už od začítku jsem byla vytočená - a to je mírně řečeno :(
Každopádně skvěle vymyšlené.

14.09.2017 5 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Tuto knížku by si měl přečíst každý, kdo si stěžuje na život. Každopádně není co závidět, můžu jen Sinovi popřát vše nejlepší v budoucím životě :-)

08.11.2016 4 z 5

Vzdálená ozvěna Vzdálená ozvěna Val McDermid

Mě se rozhodně kniha líbila, celá zápletka a způsob psaní :-)

08.09.2016 4 z 5

Nebezpečná známost Nebezpečná známost A. J. Rich

celkově zajímavé počtení :-).. bezva příběh, ikdyž jsem věděla mnohem dřív, kdo je pachatelem..ale rozuzlení se povedlo :-)

21.08.2016 4 z 5

Falešné přítelkyně Falešné přítelkyně Fay Weldon

četla se sice celkem dobře, ale celkový říběh mě nijak zvlášť neokouzlil :-/

03.03.2016 2 z 5

Dračí tetování Dračí tetování Helene Tursten

kniha se mi líbila...pořád se v ní něco děje a jsou v ní zvraty a konec taky dobrý...v mezích možností :-) ..

03.01.2016

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

jedinou hvězdičku dávám proto, protože se knížka dobře četla..žádná krkolomnost..ale jinak mě teda příběh nezaujal a konec dost zklamal..člověk nakonec moc nezjistil :-(

02.11.2015 1 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

celkově se mi kniha líbila.. skvělý námět.. první půlka mi přišla trošku nezáživná, ikdyž tam byly popsány podstatné děje.. ale druhá půlka měla opravdu spád a závěr byl super..

23.09.2015 4 z 5

Údolí slz Údolí slz Kevin O'Brien

četla se velice dobře..a celkově se mi líbila..ikdyž jsem dost brzo zjistila, kdo za tím vším stojí, tak děj gradoval, jak má :)

15.07.2016 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

četla se fakt v pohodě, ale už v půlce (a možná i dřív) mi bylo jasné, co bude následovat :-/..ale celkový dojem ok.

29.06.2016 3 z 5

Smrt má oči mojí dcery Smrt má oči mojí dcery Jessica Treadway

četla se mi dobře..jen mi na konci ještě něco chybělo..trochu víc vysvětlení, proč se to všechno stalo..ale celkově jinak supr..

10.03.2016 4 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

knížka se mi celkově moc líbila..četla se super..a příběh každopádně zajímavý a zamotaný..až do té míry, že jsem se ke konci začala ztrácet kdo je kdo :D ..

31.12.2015 4 z 5