durinka durinka komentáře u knih

Rémi Rémi Martin Goffa

Kniha se četla velice dobře, ale na mě je tam toho “až moc, překombinované.

14.01.2024 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

kniha se čte velice rychle, to ano. Celkově mi ale přijde překombinovaná!

09.12.2023 2 z 5

Dominika na cestě Japonskem Dominika na cestě Japonskem Dominika Gawliczková

(SPOILER) Velice čtivá kniha plná krásných fotografii. Chybělo mi ale více popisu, což bych od cestopisné knihy očekávala. Konci cesty byl v knize věnován moc malý prostor…Škoda!

11.02.2023 3 z 5

Už žádné plasty Už žádné plasty Martin Dorey

Zajímavé a rychlé čtení, spíše pro “začátečníky”.

02.02.2023 2 z 5

Naučte se přijímat věci, které nemůžete změnit Naučte se přijímat věci, které nemůžete změnit Janina Scarlet

Velice přínosná, ač se to ne vždy tak zdá! Doporučuji přečíst alespoň dvakrát a dělat si poznámky.

31.01.2023 5 z 5

Na kusy Na kusy Jana Vitíková

Velice čtivá kniha. Autorka si příjemně hraje se slovy. Pouští uzdu svojí fantazii, ale nechává prostor i pro tu čtenářovu! Těším se na další knihy! Rozhodně DOPORUČUJI!

30.12.2020 5 z 5

Sběratel mušlí Sběratel mušlí Anthony Doerr

Milá a příjemná kniha. Některé příběhy se zdají být na první pohled slabší, ale když si je člověk nechá dostatečně projít hlavou...

09.10.2018 3 z 5

Opuštěná společnost Opuštěná společnost Erik Tabery

Čtivé, srozumitelné a poučné! Skvělá kniha.

12.09.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Z knihy jsem měla dlouho dobu pocit, že je “tuctová”. Ale ten konec? Neočekávatelný! Stojí za přečtení.

17.07.2018 3 z 5

Rok sněhu Rok sněhu Christian Signol

Nádhera! Nemám slov...

21.05.2018 5 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Nemůžu se ubránit otázce, zda je opravdu možné, aby tak skvělou knihu, díky které zase o něco více porozumíme této problematice, napsalo samo dítě trpící autismem!

21.05.2018 4 z 5

Kniha plná myšlenek, které pro přemýšlivé jedince nepřínáší nic nového, ale nikdy není od věci si je připomenout! :))

21.05.2018 3 z 5

Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? Spencer Johnson

Povinná četba do škol, prosím!!!

24.04.2018 4 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Kniha je sice čtivá, ale za mě až zbytečně moc natahovaná! Nedonutila jsem se ji dočíst...

02.03.2018 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Oddechová kniha, která dle mého názoru neurazí, ale bohužel ani zásadním způsobem nenadchne.

26.12.2017 2 z 5

Hřích andělů Hřích andělů Charlotte Link

Velice silný a zajímavý psycho příběh. Kniha se čte jedním dechem. Bohužel mám pocit, že po přečtení zanechává zbytečně moc velkou "depresivní" stopu. Navíc se mi zdá, že její konec je z části předvídatelný.

04.12.2017 3 z 5

Pěstitelka růží Pěstitelka růží Charlotte Link

Pěkný a velice čtivý příběh, ale ten konec...

01.12.2017 3 z 5

To To Stephen King

Knihu jsem bohužel nedočetla. V některých pasážích je opravdu až moc zdlouhavá a nepřehledná.

14.11.2017 2 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Ač nejsem zrovna Nesbova fanynka, Sněhulák mě opravdu bavil. Kniha se čte skoro sama a je plná nečekaných zvratů. Doporučuji.

18.10.2017 5 z 5

Nejsem zrovna fanynka pana Viewegha, také zatím nemá žádné děti, ale nemohla jsem se při čtení přestat usmívat! Skvělý nápad na krátké pohádky, vtipné provedení. A dodatky pro rodiče? Pecka!

10.10.2017 4 z 5