Kam se poděl můj sýr?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jedná se o podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti“, kde hledají „Sýr“. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/10570/kam-se-podel-muj-syr-10570.jpg 3.8333
Žánr
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno · Pragma
Orig. název

Who Moved My Cheese?

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (54)

Kniha Kam se poděl můj sýr?

Přidat komentář
Balsekar
15. září

Jedna myšlenka - motivace ke změně, je roztažena na desítky stran. Bestsellerem, proč? Tři hvězdy za snahu a zábavu na pár jízd tramvají.. :-)

MaggieR
27. července

Odporúčam aj pre deti.

Aleh
15. června

Takové krátké zastavení a zamyšlení na naší cestě životem. Autor krásně připodobnil život k bludišti. Bloudíme a hledáme každý tak trochu něco jiného. Všichni si přejeme zdraví, dlouhý život. Někdo vidí svou cestu v pracovním naplnění, někdo ve společenském uznání a někdo hledá v životě především krásu okamžiku, jedinečnost a radost z maličkostí. Takové zastavení nám neuškodí, abychom si srovnali naše myšlenky a ujasnili si, co vlastně od života chceme.

LadyHip
04. června

Nadčasové a velmi výstižné

TamaraKrejčí
24. května

Výborná mini knížečka, která mi zabila nudu v čekárně u lékaře. Znáte to, jste objednání, ale..prostě přečtete knížku..???????? ale jak jsem už napsala, dobré, poučné čtení. Asi je to v životě tak..

JancaMia
19. května

kniha která vás krásně povede :)

Veth
17. května

Možná je to i tím, že jsem podobných knih četl už mnoho, ale dílo mě moc nezaujalo, spousta obecných myšlenek a pro mě nic revolučního. Dočetl jsem jen kvůli "zářezu na pažbě" do své sbírky knih a proto, že jsem si ji koupil.

Hvězdinka
20. února

Bajka pro dospělé, pro někoho možná návod či nakopnutí něco udělat. Z knihy jsem se nedozvěděla nic nového. Učinit ten pomyslný krok je jen a jedině v mé hlavě a k tomu mi kniha nepomůže....