DUNIKO DUNIKO komentáře u knih

Zamilovaný vévoda Zamilovaný vévoda Adele Ashworth

Za mě možná nejslabší z celé série ale přesto pěkné čtení ❤️ romantické, žhavé ale i trochu nudné ale jen trochu:)ale za přečtení stojí.

01.01.2021 4 z 5

Bílý květ Bílý květ Julie Garwood

Moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

18.08.2020 5 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Nádhera ❤️❤️❤️

18.08.2020 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Nádhera ❤️

18.08.2020

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Nádherné čtení a ti že jsou dvě mi bylo hned jasné.Ja jsem spokojená.

21.06.2020 5 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

(SPOILER) Tak to nemělo chybu. Přiznám se že mě vůbec nenapadlo že by Samanta a Cecily byli jedna osoba.Moc krásné.

01.09.2019 5 z 5

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

Nemám slov,opravdu smyslné,krásné,nemá to chybu.

19.03.2019 5 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

KRÁSNÁ KNÍŽKA.Hned od první stránky až po poslední,poutava
napínavá romantika. Nemám slov.Autorka nezklamala.KRÁSNÁ KNÍŽKA.

14.04.2018 5 z 5

Kde je můj hrdina? Kde je můj hrdina? Julia Quinn

Podle mého názoru povídka Navzdory pravděpodobností docela ušla,povídka Příběh dvou sester to byla ztráta času při psaní i čtení zato Letní rytíř to bylo úžasný jako od Kinley MacGregor všechno co jsem kdy četla myslím ale že by si Simon zasloužil svou knížku stejně jako Sin,Draven,Stryder a ostatní členové Bratrstva meče.

03.08.2017 4 z 5

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Úžasné čtení.

04.06.2017 5 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Bylo to celkem slušné některé pasáže byly dost okrajově napsané ale jinak nebyla špatná.

14.05.2017 5 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Bože,to byla nádherná.Nemám slov.ÚŽASNÁ.

02.05.2017 5 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Krásné čtení.Líbí se mi taková klasika kdy je příběh jen o těch dvou. Moc hezké!!!

11.02.2017 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

MOOOOC PĚKNÉ.

15.01.2017 5 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Krásné romantika když se Sara ztratí a Nathan jí pak hleda a pak mu dojde že jediný společný domov mají na lodi.Srandovní je jak ho provokuje s jídlem když má mořskou nemoc.

02.01.2017 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Harry Potter a ... jsou jediné knížky kvůli kterým odložím historické milostné romány.

02.01.2017 5 z 5

Divoká srdce Divoká srdce Shannon Drake (p)

Krásná. Krásná.Krásná.

01.01.2017 5 z 5

ČETLA JSEM VŠECH SEDM DÍLŮ I TEN OSMÝ HP A PROKLETÉ DÍTĚ A MUSÍM SE PŘIZNAT ŽE JSEM PŘI ČTENÍ I PLAKALA A LITOVALA CHUDAČKY DĚTI CO VŠECHNO MUSI ZAŽÍT HLAVNĚ JSEM SE BÁLA O NEVILLA.NO SKRATKA A DOBŘE NIC TRILIÓNKRAT FAMÓZNÍHO JSEM NEČTLA.

01.01.2017 5 z 5

Krásné čtení.Snape úžasný.Voldemortova minulost ve filmu úplně chybí.No prostě nemám slov SKVĚLÝ.

01.01.2017 5 z 5

Skandál Skandál Amanda Quick (p)

No já nevím,Emily mi někdy přišla až hloupá on na ni křičí uráží její rodinu a ona se ne něj uculuje a Simon dost protivný.Čekala jsem trochu větší drama nějaký wow efekt který ho srazí na kolena a dojde mu že ji miluje.Na mě málo romantické.Snad první chlap který mi nesed.Za mě nejslabší z knížek Amandy Quick

01.03.2022 3 z 5