Dumicek Dumicek komentáře u knih

Švábi Švábi Jo Nesbø

Na této knize je vidět, že ji Nesbo psal ve svých začátcích..Ještě není tak dokonalá jako jsou jeho ostatní knihy,ale i tak byla čtivá. Co se mi teda líbilo bylo prostředí do kterého byl děj zasazen. Mělo to své kouzlo :) Jinak děj byl celkem zajímavý a dosti zamotaný, takže jsem se v tom chvilku ztrácela, ale to mě neodradilo a četla dál a udělala jsem dobře..pak už se člověk začne celkem dobře orientovat a kniha nabere spád..Byla jsem s ní spokojená.

18.10.2013 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Celkem zajímavé čtení. pro mě osobně málo akce, ta byla hlavně až ke konci, ale i tak se to četlo celkem pěkně..

09.10.2013 4 z 5

Kočka a myš Kočka a myš James Patterson

Opět naprosto luxusní čtení! No byla jsem v šoku,jak to vše dopadlo.Trnula jsem hrůzou a hltala stránku po stránce,abych se vše dozvěděla :)

27.09.2013 5 z 5

Jack a Jill Jack a Jill James Patterson

Opět bezkonkurenční čtivo! Četla jsem jedním dechem. Alex Coss je výborně napsaná postava a já si ji zamilovala :) Patterson ví,jak čtenáře udržet napjatého až do konce. S jeho knihami se rozhodně nenudím a vždy mě mile překvapí. Jack a Jill a jejich brutálně spáchané vraždy se prolínají s morbidními vraždami malých dětí,které Vám při čtení berou dech! Mrazí Vám až na zádech a trnete hrůzou,ale opět je kniha odlehčena humornými dialogy mezi Crossem a Samsonem. Tato kniha má vše, co má mít..Jedině než doporučit :)

16.09.2013 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Pro mě celkem průměrná detektivka. Čekala jsem od ní asi víc něž mi dala. Jsou určitě lepší a nejsou ohodnoceny jako Bestseller..

07.09.2013 3 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Moje už několikátá přečtená kniha od této autorky a opět mě nezklamala! V této knize se mi líbily dvě dějové línie,které na sebe krásně navozují. Konečně se dozvíme jak je to s dětstvím Willa Trenta a jeho nadřízené Amandy..opravdu překvapivé a velice zajímavé. Závěr knihy mě velice překvapil. Je to prostě spisovatelka s velkým S :)

03.09.2013 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Opešt velice povedené dílo od Olsena..Miluji, že v jeho knihách je napínavý a strhující děj, ale také to, že autor to vše prokládá vtipnými dialogy u kterých se vždy zasměji :)Prostě od začátku až do konce jeho knih se rozhodně nenudim. Už se těším na další knihu, která nás opět určitě něčím překvapí. Doporučuji všem.

21.08.2013 5 z 5

Osm černých koní Osm černých koní Ed McBain

Celkem dobré čtení..Určitě to není jedna z mým oblíbených knih, ale číst se dá. Nepotěší, ale ani nezklame.Děj je plynulý a čtenář od začátku tuší, jak to vše dopadne. Chybělo tam napětí, které já v knihách zbožňuju :)

05.08.2013 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Tak tahle kniha se mi vůbec nelíbila. Čekala jsem od ní tolik a nepřinesla mi vůbec nic..nutila jsem se ke čtení a ani jsem ji nechtěla dočíst,ale dočetla. Posledních asi 20 stránek bylo trochu napínavějších,ale jnak pro mě propadák..

28.07.2013 2 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Mnohem lepší než film. Skvělé dílo!

28.07.2013 5 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Dobrá kniha,která se velice dobře čte a určitě vás zaujme i prostředí, ve kterém se děj odehrává..Klášter je opravdu originální a co se týče vraha naprosto nepředvídatelné kdo to nakonec je :)

08.07.2013 4 z 5

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Má první přečtená kniha od Pattersona a opravdu mě zaujala.. Nečekala jsem,že to nakonec bude tak, jak to dopadlo. Spousta zvratů a napínaní čtenáře opravdu dostane.

07.07.2013 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Jelikož jsem četla už všechny knihy od Nesba,tak jsem tuto jeho prvotinu mohla porovnávat s jeho ostatnima knihama a musim říct, že nejvíce se mi na této knize líbilo prostředí ve kterém se děj odehrává. Austrálie se mi totiž velice líbí :) co se týče obsáhlosti díla,tak je zde vidět,že to je první kniha,ale i tak se v ní najide něco, co čtenáře rozhodně zaujme. Vcelku trochu pro mě až chvílemi zamotaný děj a občas jsem se v něj ztrácela,ale zase jsem se našla :) celkový dojem je průměrný. Rozhodně napsal mnohem lepší knihy,ale ani tato se určitě neztratí.

26.06.2013 4 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Strhující a napínavý děj od začátku až do konce :) Opět jsem byla nadšená co na nás čtenáře spisovatelka vymyslela. Úplně se mi chvílemi tajil dech :)

18.06.2013 5 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Nadšenost..A veliká..co víc dodat :) tahle spisovatelka je prostě nej!

13.06.2013 5 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Jedním slovem parádní kniha..Tuto spisovatelku jsem si opravdu zamilovala. Píše skvěle a všechny knihy co jsem zatím četla, mě vždy naplno vtáhly do děje a musela jsem je přečíst jedním dechem. Upozorňuji, že brutality,kterých se dopouští pachatel jsou pro otrlé...

10.06.2013 5 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Moje první kniha od této spisovatelky a uřčitě nebude poslední. Poutavý děj od začátku až do konce..musím uznat,že ženy spisovatelky dokážou být morbidnější než leckteří muži spisovatelé..Občas mi v popisech hrůz,které pachatel prováděl na obětech běhal až mráz po zádech..Velice propracované dílo,s velmi dobře popsanými postavami. Karin dokáže člověka napínat až do úplného konce knihy a to se mi líbí. V knize nebyla kapitola či pasáž u které bych se nudila a řekla si,že dál už číst nebudu. Opravdu skvělé dílo.

27.05.2013 5 z 5

Záhada Modrého vlaku Záhada Modrého vlaku Agatha Christie

Klasický příběh s Poirotem, ale stále dobře čtivý..Agatha mě nikdy neomrzí. Vždy se v každé knize najde něco, co vás zaujme :)

17.05.2013 4 z 5

Tak chladná řeka Tak chladná řeka Michael Koryta

O této knize musím říci, že mě opravdu nadchla. Velice zajímavě napsané a opravdu až strašidelné...Není to klasický thriller se spoustou krve,ale příběh s paranormálními jevy,které vypadají až neskutečně živě.. Toto dílo se Vám dostane pod kůži...

16.05.2013 5 z 5

Zemři! Zemři! Karen Rose

Hodně morbidní scény,které si člověk úplně představí před očima až z toho jde mráz po zádech,ale je to vše vyrovnáno romantickými scénami mezi archeoložkou a detektivem,které tomu dodají tu pravou šťávu...Je to mé první setkání s touto spisovatelkou a musím říct,že mě nezklama :)

12.05.2013 5 z 5