Drahuska12 Drahuska12 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Kniha byla čtivá, hlavní hrdinové sympatický a celý příběh vás nutil číst dal a dal.
Doporučuji a těším se na další knihy od pana autora :-)

04.08.2022 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Kniha mi vtáhla do děje okamžitě, nejsem typ člověka,který čte tento druh literatury ,ale můžu říci že po téhle knize určitě více začnu číst podobné náměty. Hl.hrdinka byla velmi sympatická a celý děj velmi čtiví ! Určitě doporučuji a přeji příjemné čtení :)

19.06.2017 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Zbožňuju styl, kterým paní spisovatelka píše!! Mám od ní skoro všechny knihy, ale tohle? Celá kniha bomba, konec? Ještě větší BOMBA :-) určitě knihu doporučuji.

03.02.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Kniha přečtena za pár hodin.
Skvělé, skvělé a ještě jednou skvělé. Nedokážu asi více popsat své pocity. S hlavní hrdinkou jsem se dokázala tak ztotožnit a propojit, že jsem cítila snad každý její pocit.
Doporučuji všem milovníkům romantiky, opravdu to stojí za to :-)

20.03.2022 5 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Tento příběh jsem se snažila číst co nejpomaleji. Vstřebávat všechny skryté i neskryte myšlenky. Přemýšlet o tom jak můžou být slova a přání mocná..
Když jsem po knize sáhla, bála jsem se, že po velkých ohlasech a dobrých komentářích budu zklamaná. Ale bylo to naprosto naopak. Dala mi dokonce i více než jsem čekala. Tato kniha mi zvláštním způsobem dala mnoho.. Budu nad ní přemýšlet ještě dlouhou dobu. A moc ráda se k ní někdy vrátím. A věřím, že při druhém čtení mi dá ještě víc než při prvním.
Doporučuji všemi deseti všem!

26.02.2022 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Pro mě osobně asi nejslabší kniha od Darcy, kterou jsem četla. Kdyby mi bylo třeba 13-15 let byla bych šíleně nadšená, ale to se bohužel nestalo. Každopádně ať nejsem jen kritická, fajn oddechovka, která Vám pomůže vypnout hlavu od každodenních problémů :-))

07.12.2021 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Po dlouhé době jsem sáhla po detektivce.
Ráda jsem si přečetla zase trochu jiný žánr, ale příběh mě bohužel bavil tak na půl.
První polovina mě bavila velice, ale po odhalení pachatele mi přišlo že se to táhne a už jsem si přála, aby byl konec.
Takze musím hodnotit takovým průměrem :-)

22.10.2023 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Musím napsat hodnocení okamžitě i když je 1:17 ráno.. To že Collen píše úžasně, to jsem se přesvědčila už dávno. Mám od ní asi až na jednu knihu přečtené všechny. Ale tohle?? Knihu jsem přečetla za 5 hodin. Nemůžu se hnout protože jsem jela absolutně v kuse.
Tahle kniha v sobě má tolik emocí, že si ji musíte přečíst všichni!! Vážně jo. Smála jsem se, brečela jsem, cervenala se a byla jsem i naštvaná.
A nejvíc naštvaná jsem, že to tak rychle uběhlo, a já si asi díky téhle knize budu muset dát chvíli pauzu od čtení, aby mi ulezela v hlavě i v srdci.
Doporučuji!!!! :-)

14.01.2022 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Silná krásná kniha ❤️????????

18.01.2019 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Nemůžu jinak než dát 5 hvězd . Prostě autorku vážně zbožňuji. A každá kniha, která od ni vyjde je úžasná.
Vážně všem moc doporučuji, myslím si, že by si ji měl každý přečíst. Těším se na další knihy co budou v budoucnu vycházet. Protože tohle nikdy není krok vedle a vždycky mi její příběhy totálně dostanou.

13.12.2022 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Krásné a napínavé pokračování prvního dílu nedotykej se mě.
Kniha mě opravdu zaujala a bavila.
V některých situacích jsem s hlavní hrdinkou Sage nesouhlasila, ale těžko říci, jak bych se chovala na jejím místě já, když bych si prožila to co ona.
Luca jako hlavní hrdina u mě bodoval snad pokaždé, chvílemi jsem měla chuť přeskočit pár stránek, kde Luca nebyl a řešilo se něco jiného. No prostě jsem si Lucu zamilovala. :-)
Celý příběh pro mě byl opravdu skvělý, a zapsal se mi do srdce.

26.01.2022 5 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Napínavé od začátku až do konce :-) I jsem se párkrát nachytala při čtení v pozdních hodinách, že mám strach. Moc všem doporučuji a těším se na další knihy od pana autora.

11.01.2022 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Hezká oddechovka, která Vám dovolí vypnout hlavu. Žádna složitá zápletka, prostě taková ta sladká knížka :-) účel splnila. Doporučuji!

18.03.2021 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Opět autorka nezklamala. Skvělá kniha!!

05.07.2020 5 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Perfektní kniha :-) .
Moc mě bavila a doporučuji všem.
Jsem zvědavá na pokračování :-)

06.07.2023 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Kniha byla skvělá, celý příběh se mi moc líbil. Chtěla jsem chvíli dát 4* , protoze mi kolikrát přišlo že je to zdlouhavé, ale konec to dost napravil. Takže všem doporučuji! :-) je to skvělé.

15.01.2023 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Příběh plynul jako voda. Četlo se to moc hezky, ale přesto mi tam maličko něco chybělo. Nějak jsem se nemohla do hlavních postav tolik vcítit. Každopádně knížka není špatná ba naopak, ale spíše se mi líbil více díl první. :-)

03.05.2022 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Skvělé tak jako předchozí díly :)
Autorka je opravdu talentovaná, umí příběh napsat tak, že opravdu má čtenář pocit, že ten příběh, který se odehrává v knize vlastně žije on sám.
Tedy alespoň tak na mě její knihy působí.
A nemůžu jinak než doporučit a těšit se na další díl :)

20.04.2022 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Pane bože!!!...
Tak moc jsem se do té knihy a příběhu zamilovala, prožívala jsem každou stránku s hlavními postavami, a o to víc jsem prožívala ten konec..
Co to jako mělo být? Mám chuť vzít knihu a zahodit ji do kouta i se svým zlomeným srdcem.
Chtěla jsem dát 5 * ale bohužel musím za ten konec jednu hvězdičku odebrat.
Nikoho samozřejmě od této knihy neodrazuji, je skvělá, stránky plynou ani nevíte jak. Sama jsem knihu přečetla za dva dny. Takže doporučuji, ale momentálně jsem naštvaná. :-D

13.01.2022 4 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Právě je skoro 00:15 a já s bušícím srdcem dočetla poslední stranu téhle knihy.
Za mě to bylo něco opravdu neskutečně čtivého a napínavého, takže si to určitě zaslouží 5* a ráda si přečtu další knihy od pana autora! :-) Doporučuji!

15.12.2021 5 z 5