dooky dooky komentáře u knih

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Prosila bych jednu knihu od Zapaty na každý týden prosím :-) Opět mě nezklamala a opět jsem nadšená. Slowburn prostě můžu! A kdyby kniha měla stran třeba 800, vůbec by mi to nevadilo. Tohle Zapata prostě umí. Je pravda, že prvních pár desítek stran jsem byla na vážkách, ale potom se příběh rozjel a nemohla jsem přestat číst. Mojím číslem jedna zůstává nadále Kulti, ale příběh o Aidenovi a Vanesse se řadí těsně za něj a určitě si ho někdy ráda přečtu znovu. Obrovská pochvala.

27.07.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle bylo..naprosto dokonalé. Ze začátku jsem si říkala, že to bude klasické klišé skrz manželskou smlouvu a výhodný obchod, ze kterého se vyklube vztah. Vlastně zčásti ano, ale úplně jinak uchopené, dechberoucí, chemie pracovala na milion procent, nechyběl ani zvrat, kdy se jednu stránku spokojeně usmívám a vzápětí se jde rodina podívat co se děje a proč v tom křesle z ničeho nic smrkám a bulím jak želva. Naštěstí jsou již zvyklí, a když vidí, že mám v ruce knihu, tak zase taktně odejdou a nechají mě zpracovávat příběh :-)
Za mě, mohl mít trochu více prostoru i malý Cody.
Hlavní postavy jsem si zamilovala a možná bych jen vytkla přehnaně rychlý konec, nicméně tleskám a dávám 5/5.
Ještě, že mám koupený i druhý díl a už asi vím, co budu dělat odpoledne :-)

20.02.2022 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Asi jsem právě objevila další oblíbenou autorku. Po dlouhé době jsem se u knížky zasmála, četlo se to prostě samo. Výborná oddychovka.

05.05.2021 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Srovnatelné a stejně dobré jako kniha o neurochirurgii. Ideální čtení, které baví a navíc se člověk něco zajímavého dozví o špičkách ze zajímavých oborů. A teď se budu těšit na nějakou tu krimi s panem Marešem.

14.03.2024 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Ach! Za mě snad asi i kniha roku, až takové to bylo dobré!!! Neokoukané akademické prostředí, slowburn...Nemohla jsem přestat číst. Jedna z mála knih, u kterých si už v průběhu pro sebe v duchu říkám: "Tohle je vážně dobré! Miluju ten příběh! Nejraději bych ho začala číst hned znovu od začátku!" To se mi stává opravdu minimálně. Takže si Ali Hazelwood připisuji na seznam oblíbených autorek, hned vedle Zapaty.

09.11.2022 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Silný příběh. Prvních pár desítek stran jsem si zvykala na styl psaní, ale potom se to rozjelo a nešlo zastavit. Popis přírody, bolesti a putování byl někdy dechberoucí. Hodně mě zasáhl děj kolem losího mláděte a samozřejmě konec. Něco podobného mě napadlo, ale nebyla jsem si jistá. Přemýšlím nad filmem, ale bojím se, že budu zklamaná.

04.04.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Tento díl se mi líbil více než Idol. Gabriel byl víc sexy, více to jiskřilo a Sophie jsem si zamilovala od prvního řádku. Hrozně mě baví také ta přátelská chemie mezi všemi postavami a užívám si scény, kdy jsou všichni spolu. Jax je tedy jasná volba, snad udrží laťku stejně vysoko.

25.03.2022 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Opět moc povedený kousek. Díky stylu psaní autorky je to záživné, zábavné, má to jiskření, není to povrchní jako romance někdy přehnaně bývají a mě to prostě sedí. Cameron byl úžasný. Kocour taky :-) musím přiznat, že Hořím pro tebe mě dostalo víc, mělo to pro mě větší hloubku a emoce, každopádně i tak dávám plný počet.

22.02.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Moc pěkné. Doporučuji. Eden mi sice chvílemi lezla trochu na nervy, ale jinak super počtení. Neotřelé téma a hlavně prostředí, i když je Vám naprosto jasné, jak kniha dopadne. Za mě palec nahoru i za překlad. Hezky se to četlo. A kačer byl TOP :-)

14.05.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Mám veliký problém číst cokoliv, kde se řeší vážné nemoci, umírání atd...nedělá mi to dobře, beru si to příliš a obvykle se tomu vyhýbám. Tady jsem udělala výjimku a nelituji. Hodně to bolelo, strašně jsem to obrečela, ale příběh byl svým způsobem tak laskavý, že jsem se i usmívala.

29.01.2023 4 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Po chvíli premýšlení dávám plný počet hvězdiček. Hate to love a ještě k tomu pořádný slowburn. Nemohla jsem jinak. Skoro mi to trošičku připomnělo Marianu Zapatu...žádné velké zvraty, ale sedlo mi to krásně.

05.12.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Mám MM romance ráda. Tuhle řadím k těm lepším. Na sérii On a My ale nemá.

25.08.2022 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Vtipné a rychlé, plné sexu. Celkem jsem se bavila. Ze začátku mi trvalo než jsem si zvykla na bláznivou a tak trochu buranskou Penelope. Časem se to zlepšovalo a bavilo mě to. Vlastně to chování bylo zase něco trochu jiného, než je v podobných knihách obvyklé a svým způsobem mi v některých chvílích přišla i sympatická, tím, že si na nic nehrála.

16.02.2022 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Skvělá kniha. Moc příjemný romantický příběh zasazený do okouzlujícího prostředí. Konečně trochu jiné téma než mrzutý boháč/šéf a nablýskaný byt na Manhattanu, nebo univerzitní prostředí. Výše je mezi žánry uvedená i erotika, kterou jsem tedy v knize nenašla. Já bych jí tam klidně dodala, nicméně na druhou stranu mi vlastně při čtení ani nijak zvlášť nechyběla. Četlo se to úplně samo. Pro mě prozatím lepší počin než třeba Mona Kasten. Ale uvidíme, co přinese další díl o Willovi a Izzy. Těším se.

05.11.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Dokonalé. Jedna z nejlepších knih, co jsem četla za poslední dobu. Konec jsem nečekala a prořvala. Palec nahoru.

10.09.2021 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Hurá, po delší době jsem konečně narazila na knihu, která mě bavila. Romantika na dva podzimní večery doplněná o vtip (panenka Judith byla top) a dobře napsané erotické scény. Za mě určitě ano.

10.10.2023 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Začátek mě moc bavil, potom přišla uprostřed nějaká podivná krize a konec to celé vylepšil na 4 hvězdy. Psaní lístečků bylo super a moc oceňuji také příběhy v pozadí, kterých bylo hned několik a vlastně všechny zajímavé.

17.04.2023 4 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Knihu jsem měla koupenou už hodně dlouho, ale pořád jsem jí odkládala. Chyba! Bylo to skvělé. Je to předvídatelné, je tam hodně erotiky..Ale fungovalo to. Charlyn a Maxx mě moc bavili.

18.01.2023 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Jeden z případů, kdy anotace klame. Podle ní bych po knížce nikdy nesáhla. Narazila jsem na ni až podle recenzí u jiné knihy a šla do toho. A udělala jsem dobře. Mělo to děj, zvraty, erotiku a kopu sladké romantiky. Ideální na vyplnění podzimního odpoledne. Nenudila jsem se.

28.10.2022 4 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Nevím vlastně ani proč, ale mě se kniha moc líbila. Jsem asi prostě zatížená na ty zakázané vztahy typu starší muž/mladší žena nebo profesor/studentka apod. Vím moc dobře, že je to v podstatě klišoidní, jednoduchý příběh, ale mě parádně sedl a to zakázané ovoce byl bonus navrch.

28.12.2021 5 z 5