DomT DomT komentáře u knih

Přestaňte řešit h*vna Přestaňte řešit h*vna Gary John Bishop

Dle mého nejslabší kniha tohoto formátu. Ale nevím, možná už jsem toho jen přesycen.

05.11.2023 1 z 5

Odse*te se Odse*te se Gary John Bishop

Motivující a obohacující obsah. Nic pro zkušené, spíše začátečníky. A ano, není to návod, jak se v komentářích často zmiňuje. Do autobusu super, je to krátká kniha, určitě to není ztráta času. Ale sto lidí, sto chutí.

21.10.2023 5 z 5

Všechno je v pr**li Všechno je v pr**li Mark Manson

Fajn oddychová knížka, trocha historie a pak jakési zamyšlení autora. Pár faktů, které už jsem četl asi tak tisíckrát, ale to je můj problém, co si vybírám. Do vlaku dobrý. Pro začátečníky s populárně naučnou literaturu vhodný. Pro znalé už tak asi ne. 5/5

27.09.2023 5 z 5

Od knihy jsem moc nečekal. Byla poněkud slabší než jiné, které čtu. Ale i tak si zaslouží hezké hodnocení. Na víkend na chatu super. A pro někoho, kdo ještě nezná moc self help knížek bude určitě zajímavá :))

23.07.2023 5 z 5

První První Kiera Cass

Opravdu pěkný závěr! :)) Možná zkusím i další díly. 5/5

12.02.2023 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Druhý díl jsem četl jak se říká, jedním dechem. Děj byl velice dynamický a stalo se toho opravdu hodně! 5/5

09.02.2023 5 z 5

Faktomluva Faktomluva Hans Rosling

Rozhodně doporučuji k přečtení

Suchej únor Suchej únor Johana Růžková

Parádní čtení k sucháči. Hezky popsaná problematika, jak píší ostatní, poučné. Rovnou jsem si sucháč prodloužil.

07.02.2023 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Moc hezká knížka, velmi čtivý příběh! Super

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Luxusní čtení i metody samotné!

Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód Satchin Panda

Doporučuji, super kniha. Opakování tady naopak prospěje.

Selekce Selekce Kiera Cass

Na to, že beletrii nečtu, tak jsem byl nadšen. 5 hvězdiček a hned jsem si koupil druhý díl

Zlá krev Zlá krev John Carreyrou

Příjemné čtení s pro mě zajímavými informacemi. Rozhodně doporučuji více než dokument.

22.01.2021 5 z 5

Naprosto boží úvod do finanční gramotnosti. Poslechl jsem si jako audioknihu. Doporučuji psát si poznámky a dále se v této oblasti rozvíjet. Jen tak vám to k něčemu bude.

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

Přečetl jsem již více podobných knih. Tato je opravdu užasná, pohltí vás a zanechá ve vás spoustu otázek. Budete mít o čem přemýšlet. Top 10

22.01.2021 5 z 5

Nikdy nedělej kompromis aneb Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život Nikdy nedělej kompromis aneb Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život Christopher Voss

Naprosto famózní kniha, která stojí za přečtení. Už nikdy neuděláte žádný kompromis! Reálné a čtivé příběhy a k tomu spousta praktických rad. Trochu mi připomněla knihu Zbraně vlivu.

16.06.2019 5 z 5

Tak dobří, že vás nepřehlédnou Tak dobří, že vás nepřehlédnou Cal Newport

Velmi zajímavé. Autor zmiňuje pravidla na příkladech z reálného života a dokonce i z toho svého. Od tohoto autora to je již druhá kniha, kterou jsem četl.

10.06.2019 5 z 5

Myšlením k bohatství Myšlením k bohatství Napoleon Hill

Úžasná kniha, která je stále aktuální.

08.06.2019 5 z 5

Síla pozitivního myšlení Síla pozitivního myšlení Norman Vincent Peale

Nejsem věřící, ale přesto pomyslný TOP 10

06.06.2019 5 z 5

WTF: Co přinese budoucnost a jak ji přežít WTF: Co přinese budoucnost a jak ji přežít Tim O'Reilly

Super knížka, na mě trochu moc složitá. Je to o tom, jak do budoucnosti nahlížet a co by nám mohla přinést. Je třeba se nad tím zamyslet. Není to jen tak. Pokud začnete přemýšlet jako autor knihy, název knihy dodrží svou myšlenku.

04.06.2019 5 z 5