Myšlením k bohatství

První vydání amerického bestselleru. Kniha nás naučí rozvíjet všechny dobré vlastnosti jako je vůle, rozhodnost, vytrvalost a pevný charakter. Je to návod na bohatství nejenom materiální, ale především bohatství vnitřní. Poukazuje na naše skryté kvality, na náš talent a podává návod, jak ho využít. Dozvíte se, jak si vytvořit správný okruh spolupracovníků, jak podnikat, jak začít, jak vytrvalostí dovést své záměry k úspěšnému konci. Všechno materiální má začátek v myšlence, to je základní idea této knihy od Napoleona Hilla. V této knize najdete tajemství, jak vydělat peníze. Může to změnit váš život. MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ vychází z autorova slavného PRINCIPU ÚSPĚCHU. Zahrnuje moudrost, ke které dospěli bohatí a úspěšní lidé. Kniha byla inspirována magickou poučkou Andrewa Carnegieho. Carnegie odhalil tajemství svého úspěchu několika mladým mužům, kteří se díky tomu dopracovali velkého bohatství. Tato kniha vás naučí tomuto tajemství — i tajemství jiných velkých lidí. Ukáže vám nejenom CO DĚLAT, ale i JAK TO DĚLAT. Pokud se naučíte uplatňovat jednoduché základní techniky, ovládnete tajemství opravdového a trvalého úspěchu. BUDETE MÍT VŠE, CO JSTE SI V ŽIVOTĚ PŘÁLI....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36216/myslenim-k-bohatstvi-xhA-36216.jpg 3.8149
Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Pragma

Think and Grow Rich, 1960

Kniha Myšlením k bohatství

Anilka13

Inspirující. Motivující. Návod, jak vydělávat více peněz.

Maara320

Doporučuju všem, kteří chtějí něco dokázat a posunout se dál. Myšlením k bohatství není však jen o pozitivním myšlení :-)

stastnyctenar

Skvělá kniha. Doporučuji všem. Jsou zde uvedeny metody, které fungují (což je dokázáno mnoha úspěšnými lidmi). Dobře napsaná a skvěle čtivá.

karelpeter

Souhrný návod, co dělat a co nedělat, pokud chce člověk dosáhnout bohatství. PS: pouze myšlení nestačí :D

DK_Ronie

Některé myšlenky dobré, ale na mě se to už moc opakovalo.

DomT
08.06.2019

Úžasná kniha, která je stále aktuální.

OldSon
13.04.2019

Inspirativní

ijcro
14.01.2019

Typická americká motivační kniha (a tak je na ní potřeba nahlížet a držet se zdravého rozumu), o které jsem si zpočátku myslel, že ji napsal odpadlý jehovista :) . Dobrý psychologický průplach pro prodejce v pyramidách od amway...
Nejsem si jist, kam by se ztratili všichni namotivovaní blbci, kdyby si ji přečetli.

Velmi osobní kniha o zdraví
Velmi osobní kniha o zdraví