domina domina komentáře u knih

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkné kniha. Jen mě mrzí, že zbytek Laděnina příběhu byl takový nedokončený.

28.09.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Moc pěkna kniha. Citlivě napsaná

27.09.2020 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Moc povedená kniha, čtivá, není nudná ani se netáhne. Opravdu pěkná.

18.09.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Postavy byly sympatické, ale dej mi přišel strašně urychlený. Pomalu jako bych četla obsah, jak co nejvíc vyspádovat a zrychlit děj

16.09.2020 3 z 5

Hledám muže za účelem... Hledám muže za účelem... Věra Řeháčková

Když jsem knihu četla někdy po roce 2000 tak se mi líbila. Teď po druhém přečtení už méně. Ale je opravdu ze života na vesnici v té době

15.09.2020 3 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Pěkný obal. Kniha je spíš divná slátanina.

14.09.2020 2 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Chtěla jsem dočíst celou sérii, ale že bych z toho byla nějak odvázaná se říct nedá. Přeskakovala jsem docela dost stránky, protože mě to moc nebavilo

13.09.2020 3 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Moc krásná kniha. Nejednou slza ukápla. Přitom je i velmi vtipně napsaná. Sice předvídatelná, ale pěkná. Ještě by mě moc zajímalo, co se stalo Saddie. Její příběh..

11.09.2020 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Kniha byla dobrá, ale vadilo mi to velké prolínání se se sérií o BAM. Tam ještě knihy nevyšly a už vlastně víme jak budou dějové linky pokračovat.

06.09.2020 4 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Většinou knihy jsem četla jen přímou řeč a těšila jsem se na konec. Nezaujala mně

04.09.2020 2 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Myslím, že je z celé série nejlepší.

03.09.2020 5 z 5

Čekání na Toma Hankse Čekání na Toma Hankse Kerry Winfrey

Ještě jednou přečtu větu "jako v romantické komedii" tak mě asi třetí šlak. Kniha byla spíš trapná než milá a čtivá. Naštěstí je krátká

01.09.2020 2 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Zdlouhavé, ne moc vtipné, hlavní postavy místy protivné. Hlavně Kailyn mi přišla až nesympatická.

19.08.2020 2 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Kniha mě nijak moc nenadchla. Příběh nebyl ničím zajímavý. Konec ukvapený. Za dva dny si nebudu pamatovat o čem jsem četla.

25.06.2020 3 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Nemůžu si pomoct, ale nic moc. Sice pár detailů navíc kniha prozradila, ale v podstatě byla nepřesná, složitě napsaná, hlavně asi do poloviny, kde se vše motalo a nebylo poznat pomalu kdo a kdy to zrovna píše. Druhá půlka už byla lepší. Vadily mi detaily jako třeba, že Tessa měla tepláky a vypadala v nich mladší a hned na to se psalo že má ošklivou pytlovitou sukni. Prostě buď je blbý překlad, nebo to autorka už trochu přepískla.

17.06.2020 3 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Z celé série je nejslabší.

16.06.2020 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Podobné Božskému bastardovi. Pěkné

05.06.2020 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Četla jsem první Viciouse a pak teprve Defy.. a asi proto mi přijde Defy taková nijaká.. ale autorku mám ráda, kniha pěkná, velmi krátká, prostě jsem asi čekala víc.

31.05.2020 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tuhle autorku mám fakt ráda. Vicious byl takový parchant, že jsem mu prostě musela celou dobu fandit. Konečně kniha, kterou jsem nechtěla dát z ruky a přečetla na jeden zátah.

30.05.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Je to slátanina. Nepovedená pohádka. Celé kostrbaté a tuctové. Konec nijaký. Ale čte se to rychle.

28.05.2020 2 z 5