Doloresita Doloresita komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Asi pri žiadnej knihe som nemala tak často zimomriavky ako pri Trhline. Za mňa úžasný horor. :)

28.01.2019 5 z 5

Priepasť Priepasť Jozef Karika

Po Tme, Strachu a Trhline som veľmi sklamaná z tejto knihy. Veľmi slabá, musela som preskakovať odseky ... prvých 70 - 80 strán ok, ale potom nasledovalo rozťahané nič.

30.01.2019 2 z 5

Kolaps Kolaps B. A. Paris (p)

Od začiatku mi bolo jasné, ako táto kniha približne skončí. Ale bola napísaná takým štýlom, že som ju nemohla odložiť a za jedno poobedie som ju musela prečítať. :)

05.08.2019 5 z 5

Oklam ma Oklam ma Harlan Coben

Vynikajúca kniha!!! Od tohto autora druhá kniha, ktorú som čítala. A opäť 100%-ná. Za jeden večer prečítaná, nedalo sa od nej odtrhnúť. A koniec som vôbec nečakala. :-)

18.06.2019 5 z 5

Pozvanie Pozvanie Ruth Warburton

Mne sa táto kniha veľmi páčila - od začiatku do konca. ???? Za dva dni prečítaná.

02.03.2019 5 z 5

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Som prekvapená z toľkých negatívnych recenzií. Mne sa táto kniha veľmi páčila. Od začiatku do konca sa v nej niečo dialo, dej nestál. Skrz veľké množstvo zlých hodnotení som si myslela, že kniha bude nudná a záver knihy ma vôbec neprekvapí. A prekvapil. Vôbec som nečakala taký záver. :) Za mňa vynikajúca kniha.

11.02.2019 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Wau. Keď som dočítala poslednú kapitolu knihy (čiže prvú, keďže je odzadu písaná), mala som pochybnosti. Veď táto kniha nie je nijak ukončená. Za 2 dni prečítaná a začiatok/koniec knihy výborný. :)

03.03.2019 5 z 5

Revival Revival Stephen King

Tak toto bola slabšia kniha od Kinga. A koniec nuda.

24.02.2019 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Krásna knižka. ???? A to už som dávno skončila školu. Hneď sa púšťam do druhého dielu. ????

12.02.2019 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Poviedka Báječní kanibalové ma dostala. :-)

28.01.2019 3 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Strach som čítala po knihe Tma a tento horor sa mi páčil oveľa viac. Musím povedať, že dosť som sa bála pri tejto knihe. Hlavne, keď som bola sama doma, čítala som a začalo pukať v radiátoroch. :-) Čo sa týka konca ... dlho som nad ním premýšľala.

28.01.2019 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Tmu som čítala ako prvú knihu od pána Kariku. Výborná až na ten koniec.

28.01.2019 4 z 5

206 kostí 206 kostí Kathy Reichs

Ledva som túto detektívku dočítala. Milión postáv, zbytočných opisov, atď. ... jedna z najhorších detektívok, ktoré som v živote prečítala. A prečítala som ich veľmi veľa.

27.06.2019 2 z 5