derminator derminator komentáře u knih

Štvanice Štvanice Clive Cussler

Výborná kniha s tímto novým hrdinou Bellem. Dávám jí 80%.

03.09.2011 5 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Christopher John Sansom

Na to že nemám rád historické romány je to čtivé 65%.

18.08.2011 3 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny James Patterson

Tak tahle kniha mě nadchla více než Mistr zločinu je o hodně zajímavější a konečně se dovíte kdo byl vlk 99%.

01.08.2011 5 z 5

Viděla jsem vraždu Viděla jsem vraždu Agatha Christie

Je to jedna z těch knížek takových oddechovek ale řekl bych že patří k těm méně zajímavým pro někoho ale pro mě byla napínavá ale povedlo se mi odhalit vraha u Agathy vůbec poprvé takže pro mě dobrá kniha 80%.

01.08.2011 4 z 5

Mistr zločinu Mistr zločinu James Patterson

Až na ten konec kdy se opravdu nedozvíte kdo je velký vlk je to vynikající napětí!

12.06.2011 5 z 5

Temná hlídka Temná hlídka Clive Cussler

Zajímavá kniha jako každá od Cusslera jen má jedinou chybičku je to až moc neskutečný. 75%.

29.05.2011 4 z 5

Nulová šance Nulová šance Chris Ryan (p)

Tato kniha určitě není lepší než dle mého autorova nejlepšího díla Black Out ale i tak je čtivá tak na 60%.

29.05.2011 3 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Skvělá kniha kterou jsem měl přečtenou doslova jedním dechem film jsem bohužel neviděl ale knihu doporučuji a dávám 95%.

17.04.2011 5 z 5

Tichá víra v anděly Tichá víra v anděly Roger Jon Ellory

Tak na detektivku je to velká bída už od půl knihy jsem věděl kdo je vrah, navíc tak podivné vyprávění už jsem dlouho u spisovatele neviděl. Hodnotím 50% jsou mnohem lepší knihy než tato!

17.04.2011 3 z 5

Podzemní říše Podzemní říše James Rollins (p)

Rollinsovo debutovka ale je to též jako všechny jeho knihy výborná, ale spíše se hodí pro fanoušky knih typu Verne dávám 70%.

20.03.2011 4 z 5

Vraždy podle Shakespeara Vraždy podle Shakespeara Jennifer Lee Carrell

detektivka hodně moc podprůměr spisovatelka prostě vypráví dost špatně a nesouvisle tak se ani nedozvíte co má s kým jaká postava společného pokud se nezajímáte o Shakespeara nečtěte to!

05.03.2011 2 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Skvělá knížka, myslím si že Dan Brown má ve svém žánru knih velkého aspiranta na to být ještě lepší spisovatel thrillerů než on a to je Rollins, perfektně vystihuje amazonii že si připadáte jako by se to zrovna nyní odehrávalo a Vy byly u toho prostě velkolepé dílo plné nebezpečí a nikdy si nemůžete být jisti jak to dopadne.

20.02.2011 5 z 5

Přeběhlík Přeběhlík Daniel Silva

Nejlepší kniha od Silvy co jsem zatím četl, je to zkrátka mistr fabulace a když obzvlášť tuto knihu čtete připadá vám to jako kdyby se to zrovna nyní dělo já nemohu jinak než knihu doporučit a dát jí hodnocení 99%.

14.02.2011 5 z 5

Smrtonoš Smrtonoš Agatha Christie

Nejhorší kniha od Agathy absolutně mě nebavila! Nemám rád historky z podsvětí!

04.02.2011 2 z 5

Spící agent Spící agent Daniel Silva

Skvělá knížka a jelikož to byla Silvovo prvotina a ostatní jsou také tak dobré a mnohé knihy ještě lepší nemohu jinak než tuto knihu s velmi překvapujícím koncem ohodnotit jako skvělé a nadprůměrné 90%.

25.01.2011 5 z 5

Bourneovo ultimátum Bourneovo ultimátum Robert Ludlum

Dobrá knížka, doporučuji jí ale na můj vkus moc dlouhá jen to prodlužuje zápletku to by Šakal vše co přežije musel být nesmrtelný!

10.01.2011 4 z 5

Tajemství Excaliburu Tajemství Excaliburu Andy McDermott

Výborná kniha! Od Andyho jsem zatím přečetl všechny 3 a musím říci že jedna je lepší než druhá sice bezkonkurenčně nejlepší je Honba za Atlantidou, která bude doufám i sfilmována ale Tajemství Excaliburu hodně dobrý! Dávám 80%.

08.12.2010 4 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Četl jsem od Rollinse zatím 2 knihy a musím říci že tato je hodně dobrá!!!! Velice doporučuji přečíst je tam plno zvratů a také historických mýtu o Marcu Polovi zkrátka skvělé!

12.11.2010 5 z 5

Zpovědník Zpovědník Daniel Silva

Zatím s Moskevskými pravidli nejlepší kniha od Silvy kterou jsem zatím četl vřele doporučuji a také doporučuji přečíst celou sérii. Silva je zkrátka v současné době jeden z nejlepších autorů svého žánru.

30.11.-0001 5 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

super kniha zase jsem se spletl v tom kdo je vrah. Kdo má rád Agathu vřele doporučuji.

30.11.-0001 5 z 5