Tajemství Excaliburu

Tajemství Excaliburu

Excalibur. Meč, kterému je artušovskou legendou připisována obrovská moc. Jeho majiteli má zajistit neporazitelnost v každé bitvě, ale před více než tisíci lety se po něm slehla zem. To se však může brzy změnit. Archeoložka Nina Wildeová dostala šifrovaný vzkaz od historika Bernda Rusta, který se domnívá, že dokáže bájný Excalibur nalézt, a co víc – že Artušova zbraň stále skýtá zdroj obrovské síly. Nina se zdráhá uvěřit, ale když ji a Rusta přepadnou profesionální zabijáci a dožadují se výsledků historikova bádání, skepse mizí a místo ní nastupuje ostražitost a nezdolné rozhodnutí Excalibur najít. Netrvá dlouho a Nina spolu s Eddiem Chasem se stávají aktéry nebezpečného závodu o čas, který je zavede do syrské pouště i na sibiřské pláně. Pokud se totiž Excaliburu zmocní jejich nepřítel, už nic nezastaví jeho zlovolný plán: za pomoci magické síly, kterou meč skrývá, uvrhnout svět do nové války…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26436/tajemstvi-excaliburu-26436.jpg 3.721

Nina Wilde a Edie Chase (3.)

The Secrert of Excalibur (2007)

Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Domino

hana4834

Jako vždy skvělí čtení jen je Škoda ze v češtině nevyšlo pokračování

bekule
07.09.2017

Všechny tři díly povedené - akční, napínavé - sympatická hlavní dvojice. Škoda že není pokračování.

derminator
08.12.2010

Výborná kniha! Od Andyho jsem zatím přečetl všechny 3 a musím říci že jedna je lepší než druhá sice bezkonkurenčně nejlepší je Honba za Atlantidou, která bude doufám i sfilmována ale Tajemství Excaliburu hodně dobrý! Dávám 80%.

Andy McDermott

Andy McDermott