Deniska147 Deniska147 komentáře u knih

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Po dočtení jsem byla příjemně překvapená. Kniha se mi líbila.

23.03.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Na podobné téma jsem již knihu četla, takže některé věci jsem předpokládala. Proto hodnotím takto. Napsaná je svižně, postavy jsou poměrně sympatické, avšak nejvíc se mi líbila právě nemocná Milie!

01.03.2019 3 z 5

Žízeň po životě Žízeň po životě Irving Stone (p)

Naprosto nádherný a dechberoucí příběh mého nejoblíbenějšího umělce.

19.02.2019 5 z 5

Dům v ulici Naděje Dům v ulici Naděje Menna van Praag

Dům v ulici naděje je milý příběh, určen hlavně pro ženy, napsaný ženou. Upozorňuji, že se zde objevuje LGBT, což já nevyhledávám a proto jsem dala pouze 4 hvězdy. Jinak je příběh pěkný a snad vás, stejně jako mě, napadne spoustu dalších skvělých žen, které v domě mohli předtím i potom žít.
Za mě byla rozhodně nejlepší obyvatelkou A. Christie.

19.02.2019 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Napínavé, ženské postavy promyšlené, avšak silně nesympatické. Muži naopak takový nijací. Děj pěkně ubýhá a čte se rychle. Kniha vás neurazí, ale ani nijak extrémně nenadchne.

09.02.2019 4 z 5

Žár Žár Joseph Incardona

Skvělá kniha!

07.02.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Čekala jsem malinko víc. Závěr mě nenadchl. Celou dobu na nějaký konec čekáte, je naprosto jasné, že se to musí vysvětlit a když to přišlo, jen jsem pokrčila rameny.

05.02.2019 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Naprosto skvělá kniha. Od první chvíle jsem Amber nenáviděla a Daphne milovala. Díky Valerie a Lynne za tuhle parádní knihu.

17.12.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Z počátku jsem se do ní nemohla úplně dostat, ale po půlce se to zlomilo a hodnotím skvěle! Naprostá severská paráda! Těším se na další díly.

05.11.2018 5 z 5

Hlas pro vraha Hlas pro vraha Olina Táborská

Skvělá kniha, která mě ukázala minulou dobu a zejména hrůzy, na které bysme neměli rozhodně zapomínat. Dávam plný počet, i když mi přišla druhá část, kdy byla Anka dospělá o setinku % slabší. I přesto řadím do nejlepších knih, které jsem letos přečetla.

11.10.2018 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Richard Sklář

Naprostá pecka! Snad ještě lepší než předcházející díl. Bo i celá její parta jsou parádní. Nemám co bych vytkla!

02.10.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět skvělá kniha od Roberta. Trochu méně se věnuje soukromému životu Eriky, ale o to víc jsou propracované postavy. Autor se opravdu hodně posouvá. Já mám jen strach z toho, co budu dělat až přečtu i dva poslední díly :(.
Dávám plný počet, protože opravdu není co vytknout. A do Grendel jsem se zamilovala!!!

18.06.2018 5 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Ať jsem byla částečně v půlce třeba i zklamaná a přemýšlela jsem o odložení (mohlo to být způsobeno i tím, že jsem ji četla více než měsíc) jsem nakonec dočetla a jsem nadšená! Dvě dějové linky se nakonec spojí, což jsem nečekala a tak skvělým způsobem kniha skončí, že jsem si okamžitě objednala Anděla smrti, neboť chci další čtení o Bo, která neustále potřebuje čůrat (:D) a o Říďovi, který je neskutečný sympaťák.
Rozhodně doporučuji pro milovníky detektivek i pro ty, kteří rádi čtou deníkové zápisky. Plus je i skutečný dům na Sadové 41, který v knize hraje důležitou roli.

18.06.2018 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Naprosto nádherný, silný a velmi smutný příběh.... Nejsilnější kniha, kterou jsem kdy četla. Zaslouží si 5 hvězd, bez váhání.

12.05.2018 5 z 5

Hotel Sacher Hotel Sacher Rodica Doehnert

Moc milý příběh. Oddechovka :)

28.03.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Naprosto skvělé jako předešlé dva díly!

23.02.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi nelíbila, děj byl poměrně očekávatelný, zvraty téměř žádné. Škoda výborného tématu s únosem dítěte, které autorka bohužel nezpracovala moc zdařile. Postavy nejsou moc rozvinuté, žádná mi nepřišla sympatická, jejich jednání bylo očekávatelné a ten závěr? Nesmyslný a mám pocit, že autorka nutně musela po happy endu přidat další zápletku a uměle vytvořit napětí. Za mě rozhodně ne. Mnohem lepší je Žena v okně, Dívka ve vlaku, Zmizelá apod. Další knihu od autorky si nepřečtu, nevyhovovala mi ani forma, kterou to je napsané.

08.02.2018 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Dávám 3*, protože se jedná o skvělé téma, ale bohužel zůstal ten skvělý potenciál skryt. Některé věci nedávaly moc smysl a Wolf mě hodně zklamal, nicméně pokračování si určitě přečtu.

18.01.2018 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Hlavní postava není moc sympatická a nenašla jsem si k ní úplně cestu, nicméně zvraty byly nečekané, ale konec byl až moc zdlouhavý. Je to knížka na stejné bázi jako Dívka ve vlaku, dávám tři hvězdy, neboť některé věci mi přišly nesrozumitelné a nelogické. Ale Ethan mě velice překvapil!!

30.10.2017 3 z 5

Etta a Otto a Russell a James Etta a Otto a Russell a James Emma Hooper