Ddaannddaann Ddaannddaann komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Kdyby existovalo slovo, které znamená ještě lepší než perfektní, tak bych ho použil. Ale jelikož takové není, používám jednoduché perfektní. Příběh má úžasný děj, napínavost a prostě všechno co jsou slova chvály. Neznám lepší knih, nic lepšího v životě určitě nepotkám. Takovou hlubokost děje jsem u žádné knihy v životě nezažil. Tahle kniha je prostě ÚŽASNÁ!!!! Postavy jsou propracované, prostředí také, a všechno tak nádherné, že už hned v prvním díle jsem měl slzy na krajíčku. Tento díl řadím mezi první tři ( s ním je tam ještě Vězeň z Azkabanu a Relivie smrti ) a prostě co dodat: 5*

09.03.2015 5 z 5

Pro mně, jako fanouška Harryho Pottera samozřejmě naprosto super. Ale když si to uvědomím, co bych dal za to abych se učil z takovéhle učebnice. Délka mě trochu mrzí ale i tak dávám za 5

10.05.2015 5 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Z těch Poirotů, které jsem zatím četl je tenhle asi nejlepší, zápletka, nemilosrdnost, zajímavost no prostě všechno, tahle kniha je doopravdy velice dobrá!!!!!

15.03.2015 5 z 5

Klapzubova jedenáctka Klapzubova jedenáctka Eduard Bass (p)

samozřejmě vtipné a originální, ale trošku takové nereálné......

12.05.2015 4 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Mohli to klidně být jedny, dvě pohádky, celá kniha byla úúúúúúúúúúúúplně na jedno brdo, nuda nuda nuda. České pohádky jsou mnohem lepší

15.03.2015 1 z 5

Velký objev Huga Cabreta Velký objev Huga Cabreta Brian Selznick

větší plýtvání papírem jsem v životě neviděl

07.03.2015 3 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Úžasné, prostě úžasné.......

26.02.2015 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Kniha byla hezká, jen konec byl hrozně smutný

09.12.2014 4 z 5

Zloduch v nesnázích Zloduch v nesnázích Jamie Thomson

Doopravdy velice dobré, doporučuji

31.03.2015 5 z 5

Školní roky Školní roky Jamie Thomson

Zajímavé, doporučuji

31.03.2015 5 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Zábavné a rozhodně ne nudné!!!! Zajímavá zápletka a nikdy nekončící zábava. Poprvé když jsem začal o této knize slýchat ( cca 3.třída ), když to spolužáci mívali na čtenářský deník, jsem si říkal: zní to jako pěkná blbost, akorát ztráta času. Když to ale už udělal snad každý druhý ze třídy a v každém knihkupectví to mělo výborný ohlas tak moje reakce byli jiné. Každý to hodnotil dobře a tak jsem si řekl že to teda přečtu. A od té doby si říkám: jak jsem mohl být takový debil???? Tento díl byl sice z celé série asi nejslabší ale i tak naprosto úžasný!!!!!!

09.03.2015 5 z 5

Živočichopis Živočichopis Miloš Macourek

Průměr...... Některé hezké jiné ale podle mě vůbec neměli děj

07.03.2015 3 z 5

Pětka na ostrově pokladů Pětka na ostrově pokladů Enid Blyton

Přišlo mi že celá knížka byla založená na náhodě ale jinak byla velice hezká

26.02.2015 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Naprosto úžasná detektivka, výborná zápletka, zajímavé charaktery postav. I když...... co jiného od J. K. Rowlingové čekat? U mě pořád sice převažuje Harry Potter ale samozřejmě tohle bylo taky výtečně napsané. nedokážete si představit jak se těším na třetí díl!!!!!!

25.02.2015 5 z 5

Husité - Ve znamení kalicha Husité - Ve znamení kalicha Veronika Válková

Zábavná čtivá kniha, člověk se z toho také mnoho naučí

09.12.2014 5 z 5

Vlak z Paddingtonu Vlak z Paddingtonu Agatha Christie

Jako vždy Agatha vůbec nezklamala. Kniha skrývala složité zápletky a vše se nakonec ukázalo úplně jinak

22.11.2014 4 z 5

Hrůza, naprostá hrůza

09.11.2015 1 z 5

Tragédie o třech jednáních Tragédie o třech jednáních Agatha Christie

A já celou dobu myslel, že to byla slečna Willsová...... Agatha opět nezklamala!!!!!

21.06.2015 5 z 5

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

kniha se mi celkem líbila, chybí tam ale trošku něco pozitivního.......

17.05.2015 4 z 5

Lord Edgware umírá Lord Edgware umírá Agatha Christie

Nápad sice dobrý ale zápletka byla na můj vkus až moc složitá.

15.03.2015 4 z 5