Danilla Danilla komentáře u knih

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Knihy od Ursuly jsem si zamilovala. Děj se netáhne a kniha nabere grády hned na začátku, hlavní postavy jsou sympaťáci a hlavně až do konce netuším, kdo je vrahem. Super čtení.

02.04.2018 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Ze začátku se děj táhl a do čtení jsem se musela nutit, zbytečně moc postav, ve kterých jsem se ztrácela. V polovině se děj rozjel a konec jsem dočetla jedním dechem.

09.10.2017 3 z 5

Bez sestry neodejdu Bez sestry neodejdu Kristina Jones

Neuvěřitelný příběh. Je až zarážející, jak dokáže sekta lidem vymýt hlavu, jak dokáže pedofilní úchylak manipulovat lidmi a že většině těchto lidi přijde normální pohlavní styk s dětmi.
Dávám pět hvězd za statečnost všech zneužitých dětí.

09.08.2017 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Rozhodně zajímavé téma a jen co se čtenář zorientuje v postavách, čte se kniha dobře. Fascinuje mě, co vše lidské tělo dokáže a tato kniha mě donutila vyhledat si o alter egu něco více.

12.06.2017 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Jak Sova, tak i V lese visí anděl jsou knihy, které mě hned na začátku zaujali a napětí nepolevilo až do konce. Doufám, že Samuel Bjork napíše ať už třetí díl nebo úplně jinou knihu, protože se opravdu krásně četli.

02.06.2017 5 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Asi nejslabší ze série Patrik a Erika ale i tak naprosto bravurní kniha.

01.09.2023 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Od autorky zatím nejlepší kniha, kterou jsem od ní četla. Líbilo se mi vyprávění ze dvou úhlu pohledu i zápletka. Konec mě překvapil.

08.04.2023 4 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Dle hodnocení zde, jsem se na knihu fakt moc těšila ale Děj se moc táhl a celkově mě kniha moc nezaujala.

08.04.2023 3 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Nechápu vysoké hodnocení této knihy. Děj mi přišel už moc překombinovaný a opravdu těžko uvěřitelný. Kniha se četla dobře a rychle, čtenář u ní nemusí moc přemýšlet ale já víc jak tři hvězdy dát nemůžu.

16.03.2023 3 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Na knihu jsem se moc těšila, anotace mi přišla zajímavá. Bohužel mě kniha velice zklamala. Hlavní hrdinka mi přišla protivná a její chování v některých situacích naprosto nereálné. Kniha se hodně táhla a měla plno zbytečných pasáží.
Konec byl překvapivý, protože za celou knihu nebyla ani mrňavá indicie, že se něco takového děje.

02.04.2018 2 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Ze začátku se mi kniha líbila, až jsem se podivovala takovému množství špatných komentářů. Nicméně konec knihy byl až moc překombinovaný. Adora i Amma neustále měnily své nálady, až jsem se v tom trochu ztrácela.
Dávám 3 hvězdy a ke knize se v budoucnu asi nevrátím.

20.01.2018 3 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Rachel opět nezklamala ale jako vždy, po přečtení knihy zůstal malý otazník. Kniha je jinak velice poutavá, zápletka propracovaná a postav tak akorát, aby se v nich čtenář neztrácel.

29.12.2017 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Nějak jsem se nemohla do knihy začíst. Jako detektivka mi to nepřišlo, ač se mi o Lunaparku zdála noční můra (strašidelnější víc než kniha). Přišlo mi, že to King vzal opravdu hopem, i když mohl knihu klidně víc rozvést. Opravdu krásná byla poslední kapitola (asi jsem citlivka ale skoro i slza ukápla).

23.09.2017 3 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Kniha Ohrožená nebyla vůbec špatná ale na druhou stranu, to nebylo nic, z čeho bych si "sedla na zadek". Zápletka byla docela dobrá a do konce jsem nevěděla, kdo byl únosce. Rozhodně si přečtu i ostatní knihy od Rachel Abbotové.

19.08.2017 4 z 5

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

Kniha nebyla úplně z nejhorších ale už teď vím, že jí znovu číst nebudu. Pár pasáží bylo vyloženě nudných, zápletka nijak neohromila ale ke konci se kniha naštěstí trochu "rozjela" a já jí dočetla. Průměrná kniha.

12.06.2017 3 z 5

Věř ve svého boha Věř ve svého boha Sidney Sheldon

Ač mám tohoto spisovatele moc ráda, kniha mě podle obsahu moc nezaujala ale jinou knihu jsem neměla při ruce, tak jsem se dala do čtení. První stránky mě nezaujaly ale pak dostal děj "sešup" a nevěděla jsem kdy přestat číst. Za mě rozhodně výborná kniha:-)

26.04.2017 5 z 5