Dandulka Online Dandulka komentáře u knih

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Super čtení. I když začátek trochu pokulhával, za to konec byl přímo strhující.

10.02.2024 5 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Další skvělý příběh plný akce a nečekaných zvratů. Jen ten konec mě moc nenadchl. Čekala jsem něco jiného. Pro mě byl trochu moc násilný a umělý.

04.02.2024 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Opět skvělé čtení se skvělými a nečekanými zvraty. Mám moc ráda tento styl, kdy si už čtenář myslí, že je konec,a najednou šup!a všechno je rázem jinak.

31.01.2024 5 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Oddechovka pro zasmání.

27.01.2024 5 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Jude Deveraux (p)

Příjemné čtení. Místy malinko zamotané, ale mně se to líbilo. Zajímavý zvrat na konci byl příjemným zpestřením.

27.01.2024 5 z 5

Odložená vražda Odložená vražda Stanislav Češka

Zajímavé čtení. Moc hezký zpracované, prostě klasické podání autora, které mám moc ráda.

21.01.2024 5 z 5

Než bude pozdě Než bude pozdě Jenny Blackhurst

Přečetla jsem tuhle knihu doslova jedním dechem. Zajímavé zápletky a rychlý spád děje. Paráda.

18.01.2024 5 z 5

Prokletí domu U Dvou růží Prokletí domu U Dvou růží Jan Bauer

Místy malinko kostrbatý děj,ale to by mi ani tak moc nevadilo. Horší byly ty chyby v tisku. Jsem na tyto věci dost háklivá, úplně to ničí požitek ze čtení. Jinak fajn odpočinkové čtení.

13.01.2024 5 z 5

Zrádné loviště Zrádné loviště Dana Stabenow

Po šedesáti stranách žádná akce, nudné a až příliš popisné co se týká rybolovu lososů, ale jinak v podstatě nic moc. Nestává se mi často, že bych nějakou knihu nedocetla,ale tohle není nic moc .

11.01.2024 2 z 5

Zmije Zmije J. R. Ward (p)

Možná by tohle mohla být samostatná série,ne odbočka od Bratrstva. Tak uvidíme, co bude dál.

10.01.2024 5 z 5

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Chtěla jsem si přečíst něco s vánoční tématikou,ale moc mě příběh nenadchl. Asi to není můj šálek kávy.

06.01.2024 2 z 5

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

Opět jsem byla spokojená,ale málo hlašek, na ty je lepší Kotleta, i když Kristýna se také snaží.

05.01.2024 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Příběh se docela táhl,ale konec byl plný nečekaných zvratů s nečekaným koncem. Už se těším na druhý díl.

02.01.2024 5 z 5

Kořist Kořist Dirk Husemann

Námět knihy byl vybrán velmi dobře, ale zpracování pokulhává. Některé scény se mi zdály neumělé a tuhé. Podruhé bych se k této knize už nevrátila.

28.12.2023 3 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Povídky se mi moc líbily, četly se velmi dobře. Moc mě zaujal koncept úvodu ke každé povídce. Skvělý a neotřelý nápad.

20.12.2023 5 z 5

Dějiny českých médií Dějiny českých médií Jan Jirák

Výborně zpracované a přehledné. Dobře se mi četla.

19.12.2023 5 z 5

Dějiny obyvatelstva českých zemí Dějiny obyvatelstva českých zemí Eduard Maur

Perfektně zpracované a navíc i čtivé.

19.12.2023 5 z 5

Zpověď posledního mnicha Zpověď posledního mnicha František Kalenda

Z příběhu je cítit Eccovo Jméno růže. Místy mi to připadalo jako špatný padělek. I konec trochu kolísal, zdál se mi dost násilný, psaný na rychlo.

18.12.2023 2 z 5

Kočkou proti své vůli Kočkou proti své vůli Michal Kasík

Konečně jsem ji dočetla. Bylo to příjemné čtení,ale něco málo mi přece jen chybělo.

16.12.2023 4 z 5

Záhady na dosah ruky Záhady na dosah ruky Arnošt Vašíček

Tyhle záhady opravdu miluji. A proč? Spousta zajímavých příběhů je z českých luhů a hájů.

15.12.2023 5 z 5