Clarins Clarins komentáře u knih

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Četba téhle knížky pro mě byla zatrpacená dřina u které jsem prvně v životě přeskakovala stránky a přeskakovala jsem je i pár stránek ke konci. Prý S.K. trvalo, než se mu povedlo knížku dokončit. Možná jí měl zahodit nebo na ní ještě chvíli pracovat, ale možná by se protáhlo jen dlouhé nic o pár stránek.

24.05.2015 1 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Do knížky jsem se začetla asi tak v půlce. Některé postavy byli děsivější než vraždící bernardýn.

23.01.2014

Silo Silo Hugh Howey

Jak jsem se na tuhle knížku těšila, tak mě moc zklamala :( Na dlouhou dobu jsem jí v půlce odložila, asi na straně 400 konečně dostala spád který najednou přešel v konec knihy. A já vlastně vůbec nevím, o co v té knize vlastně šlo !

06.12.2014 1 z 5

Původ Původ J. T. Brannan

To trhání zubů mě taky dostalo, stejně tak jako plivání šipek námočených v chilli. :) Tomu říkám fantazie .

27.03.2014 3 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Knížka mě vůbec nezaujala, prala jsem se s ní a do konce jí ani nedočetla.

07.01.2016 1 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

Hodně napínavá s nečekanými rozuzleními.

20.02.2014 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Podle recenzí jsem si představovala zábavu od začátku do konce. Nestalo se tak. Stěží jsem přečetla Jáchyma, Veroniku jsem po pár stránkách odložila.

06.10.2017 1 z 5

Město noci Město noci Dean Koontz

Skvělá knížka. Podle čerstvé informace překlad dalších dílů neplánují. Škoda ;(

21.09.2016 5 z 5

Kód smrti Kód smrti Lincoln Child

Knížku jsem přečetla za 2 dny, takže to asi nebylo tak strašné. Sice to není Pendergast, ale Gideon je docela vtipný sympaťák.

07.01.2016 4 z 5

Pacient číslo jedna Pacient číslo jedna Leonard S. Goldberg

Knížka je čtivá, ale místy trochu přitažená za vlasy .

04.07.2014 3 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

U této knížky mi bylo chvílemi i na zvracení, hlavně ke konci. A stále sbírám odvahu pustit se do další.

23.01.2014 2 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Po pár krkolomných stránkách ze začátku musím říct, že mě kniha přímo vcucla do děje. Moc hezké počtení.

06.10.2017 4 z 5

Bílý oheň Bílý oheň Lincoln Child

Tuto knížku jsem přečetla jedním dechem. Byla to paráda !

05.01.2015 5 z 5

Kolo temnoty Kolo temnoty Lincoln Child

Jedna z nejnapínavějších knih.

19.05.2014 4 z 5

Bouře Bouře Lincoln Child

Dobré, jako vždycky !

13.05.2014 4 z 5

Ledová bariéra Ledová bariéra Lincoln Child

Nejslabší knížka, kterou jsem od autorů četla. Konec naprosté zklamání.

16.04.2014 3 z 5