Keiko.L. Keiko.L. komentáře u knih

Je to tak snadné – recepty na každý den Je to tak snadné – recepty na každý den Gwyneth Paltrow

Moc jsem si tuto kuchařku užila je bohatá na krásné fotky, najdou se v ní veganské, vegetariánské, bezlepkové i masité recepty, které jsou snadné a rychlé.

23.03.2019 5 z 5

Méně je více Méně je více Joshua Becker

Můžu jen doporučit a to nejen těm, kteří chtějí být minimalisty. Kniha je i o lidskosti a o tom, co je opravdu důležité. Ukazuje že minimalistický svět není o zříkání se něčeho, ale o svobodě a prostoru, ve kterém klidně můžete mít své oblíbené věci.

19.03.2019 5 z 5

Hormony v harmonii Hormony v harmonii Caroline Fibæk

Určitě stojí za přečtení. Kniha vám poradí, co se sebou když vás hormony pozlobí vlivem stresu, ale i z jiných důvodů. Dobře se s ní pracuje a je v ní pěkně vysvětleno, že se i tyto problémy dají řešit i přírodně.

12.03.2019 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Příjemná oddechovka

01.03.2019 5 z 5

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

Zamilovala jsem se do této knihy a budu se k ní vracet, úžasný příběh.

12.02.2019 5 z 5

Nenechte pohasnout svou jiskru Nenechte pohasnout svou jiskru Doreen Virtue

Vřele doporučuji. Pokud máte pocit, že se na vás lepí negativita a dramatické situace, tato kniha vám pomůže objasnit, proč se tak děje a co s tím dělat.

30.10.2018 5 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Fantastické. Knihu jsem nechtěla dát z ruky.

26.10.2018 5 z 5

Zdravé cukroví - Raw recepty nejen na vánoční stůl a silvestrovskou party Zdravé cukroví - Raw recepty nejen na vánoční stůl a silvestrovskou party Martin Třešňák

Našla jsem v ní hodně inspirace, koho zajímá raw strava můžu doporučit.

19.10.2018 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Kniha se mi moc líbila. Poprvé se mi stalo, že jsem měla pocit, že čtu knihy dvě. V příběhu jsou případy dva a oba byly velmi napínavé, až jsem zapomínala pro jeden na ten druhý. Dva v jednom, moc pěkné.

19.10.2018 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Knihu jsem dočetla jedním dechem, příjemně mě překvapila a konec mě hezky ukonejšil.

04.09.2018 5 z 5

Slepí Slepí Alex F. Brady

Úžasná kniha, kterou jsem neměla chuť odložit.

23.08.2018 5 z 5

Oheň a hněv Oheň a hněv Michael Wolff

Knihu jsem ani nedočetla a to jsem se na ni těšila. Mě se moc špatně četla.

21.08.2018 odpad!

Andělská medicína Andělská medicína Doreen Virtue

Moje oblíbená autorka mě opět nezklamala a já si knihu musela pořídit. Krásná kniha, která vám pomůže na cestě k sobě samým a k uzdravení duše i těla. Taky vám ukáže jak pomáhat druhým aniž byste ubližovali sobě. Opravdu moc doporučuji.

21.08.2018 5 z 5

I když půjdu roklí šeré smrti I když půjdu roklí šeré smrti Connie Willis

Kromě této knihy jsem od této autorky četla ještě knihu Slyším tě všude. Ani jedna z knih nebyla taková jakou jsem ji očekávala. Přesto ve mě zanechaly hluboký dojem. Možná za to může má představivost, která při čtení viděla pod příběhem mnohem víc. Knihy se mi velmi líbily a můžu vřele doporučit.

30.07.2018 5 z 5

Lahodně s Ellou každý den Lahodně s Ellou každý den Ella Woodward

Dlouho jsem otálela než jsem si tuto knihu dala do přečtených, je to moje guru kniha a je naprosto fantastická.

Slyším tě všude Slyším tě všude Connie Willis

Původně jsem si příběh této knihy představila trošičku jinak, ale i přesto mě kniha nedchla a já ji dočetla, a šla jsem si od autorky půjčit další dílo. Moc čtivé.

Místo kapra hlíva Místo kapra hlíva Veronika Chládková

Kniha mě velice nadchla. Mohu jen doporučit.

28.05.2018 5 z 5

Veganská kuchyně Veganská kuchyně kolektiv autorů

Moc hezky provedená kuchařka s dobrými recepty. Určitě stojí za pořízení.

14.05.2018 5 z 5

BioAbecedář Hanky Zemanové BioAbecedář Hanky Zemanové Hana Zemanová

Byla jsem z něj velmi nadšená, určitě si jej pořídím domů, je to velice dobrý průvodce, a většina receptů je veganských. Moc doporučuji.

14.05.2018 5 z 5

Vaření pro vegany Vaření pro vegany Nicole Just

Pokud hledáte knihu, která vám ukáže jak nahradit maso v oblíbených pokrmech je tato ta pravá.

20.03.2018 3 z 5