Je to tak snadné – recepty na každý den

Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla – některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Přijdou vám vhod ve chvíli, kdy začnete přemýšlet o tom, že si objednáte něco nezdravého, protože máte hlad a málo času. Najdete tu inspiraci na všechny denní chody, od jednoduchých snídaní až po pohodové večeře. Nedovolte, aby vám hektické každodenní tempo zabránilo vychutnat si výtečné jídlo s těmi, které máte nejraději. Zařaďte tyto recepty do svého kuchařského repertoáru ke spokojenosti celé vaší rodiny! "Když jsem se rozhodla, že napíšu tuhle knihu, začala jsem pátrat u svých přátel a kolegů a ptát se jich, jaký druh kuchařky jim na trhu schází, jakou by si oni sami představovali. Všichni měli podobné přání: chtěli sbírku receptů, podle nichž zvládnou uvařit opravdu snadno, bez náročných příprav, odreagují se po náročném pracovním dni v kuchyni a připraví skvělé, ale rychlé jídlo. Kvalitní a chutné jídlo nemusí být složité na přípravu, není nutné jeho přípravou strávit celé dny. Tuto knížku považuji za jakousi cestovní mapu: svépomocnou kuchařskou knihu pro chronicky zaneprázdněné kuchaře a kuchařky. Přeju vám, abyste s její pomocí strávili čas v kuchyni podle svých představ!" Gwyneth Paltrow, z předmluvy...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/393022/je-to-tak-snadne-recepty-na-kazdy-d-w4c-393022.jpg 43
Kuchařky
Vydáno:, Grada

Kniha Je to tak snadné – recepty na každý den

Chloe12

Moc jsem si tuto kuchařku užila je bohatá na krásné fotky, najdou se v ní veganské, vegetariánské, bezlepkové i masité recepty, které jsou snadné a rychlé.

jsemvlastovka

Gwyn miluju, ale pod sloven snadné si tedy představuji něco jiného. :) Recepty nejsou rychlé ani snadné a jsou v nich neobvyklé suroviny, ale to poslední je v zahraničních a navíc zdravých kuchařkách běžné. I když, zdravých... Občas se používají pseudozdravé potraviny jako agávový sirup, které fakt vhodné nejsou.
Pozitivem je krásné grafické zpracování, skvělé fotky, z knihy tak nějak celkově číší zdraví, štěstí a pohoda - jako z Gwyn. :-)

Autor knihy

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow
americká, 1972

Kniha Je to tak snadné – recepty na každý den je: