Nenechte pohasnout svou jiskru

Nenechte pohasnout svou jiskru https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336533/mid_nenechte-pohasnout-svou-jiskru-Eii-336533.jpg 5 3 2

Komplikované vztahy a náročné životní situace s sebou vždy přinášejí napětí. Pozor na závislost na stresu a napětí Autorka vás v této knize naučí určit kvocient vašeho napětí, zjistíte, kolik stresu jste zbytečně snášeli a čerpali od jiných lidí a z různých situací. Doreen Virtue objasňuje filozofické důvody, proč byste se mohli stát závislými na napětí ve vztazích, práci a životě, a radí, jak se z tohoto cyklu vymanit. Vraťte svému životu rovnováhu Porozumíte tomu, jak mohou traumatické události z minulosti spustit posttraumatické symptomy, včetně úzkosti, přibývání na váze a závislosti. Naučíte se přírodní a vědecky podložené metody pro obnovení duševní pohody a rovnováhy pro vaše tělo a život. Doreen vám ukáže, jak: • jednat s příbuznými, přáteli a spolupracovníky, kteří jsou otroky napětí, • posoudit vlastní úroveň závislosti na napětí, • nevpustit negativitu do vašeho života, • zmírnit úzkost a nastolit tak vnitřní klid. Přistupte k celkové očistě pro odstranění napětí a negativity a nechte zazářit vaše světlo.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Anag

Don’t let anything dull your sparkle

Chloe12
30.10.2018 5 z 5

Vřele doporučuji. Pokud máte pocit, že se na vás lepí negativita a dramatické situace, tato kniha vám pomůže objasnit, proč se tak děje a co s tím dělat.

aleska
24.09.2018 4 z 5

Příjemná a zajímavá kniha o naší závislosti na stresových hormonech a o tom, jak se stravovat a jaké si kolem sebe vytvořit prostředí, abychom se cítili klidnější a vyrovnanější. Kniha se dost odlišuje od standardní tvorby Doreen Virtue - už žádní andělé a spousta obrázků, spíše psychologická práce. Ale tahle poloha jí také sluší. I když i tady je třeba brát autorku malinko s rezervou.

Kniha Nenechte pohasnout svou jiskru je v