Místo kapra hlíva

Místo kapra hlíva https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277563/bmid_misto-kapra-hliva-0zr-277563.jpg 5 13 3

Tahle kniha je tu pro lidi, kteří preferují rostlinnou stravu a nebaví je před každými Velikonocemi, Vánoci, Silvestrem a dalšími příležitostmi, kde se schází lidé, sedět hodiny u internetu a hledat vhodné recepty. Chtějí prostě jen otevřít knížku a začít vařit. Kniha je určena nejen pro vegany, ale své v ní najdou všichni, kteří se zajímají o zdravé stravování. Veganství je v této knize bráno nejen jako chutný a zdravý směr stravování, ale s vědomím toho, že jeho postata spočívá v respektu ke všem živým tvorům.... celý text

Chloe12
28.05.2018 5 z 5

Kniha mě velice nadchla. Mohu jen doporučit.

whack
17.01.2017 5 z 5

Druhá kniha autoriek, plná chutných vegánskych receptov jedál a chuťoviek vhodných na svadby, rodinné oslavy, grilovačky a rôzne sviatky rozdelených do kategórií. Dokopy asi 83 receptov s fotkami. Veľmi vhodné aj pre začínajúcich vegánov, alebo aj pre nevegánov, ktorí chcú ochutnať vegánske dobroty. Bonusom sú rozhovory s aktivistkami a aktivistami ako napr. Barbora Hunčovská (Otevři oči), Katka Csurilová (Slepice v nouzi), Tereza Vandrovcová (Česká veganská společnost), Jano Kupec (Česká veganská společnost), alebo Jitka Urbanová.

Pitbullka
12.03.2016 5 z 5

Plno skvělých receptů jak pro vegany, tak i pro ty, kteří chtějí v jídelníčku nějakou změnu.

vegetariánství veganství

Autoři knihy

Kniha Místo kapra hlíva je v