Vaření pro vegany

Vaření pro vegany https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266366/bmid_vareni-pro-vegany-s62-266366.jpg 4 13 4

Jak různorodá a pestrá je ve skutečnosti veganská kuchyně? Nicole Justová ve své knize ukazuje, že i bez masa, mléčných výrobků a vajec můžete, jen s minimem námahy a času, uvařit skvělá a chutná jídla. Autorčiným heslem je Veganem bez odpírání – ať už máte chuť na lehkou svačinku, vydatný oběd či hříšný dezert, stačí jen zalistovat knihou a vybrat si z nepřeberného množství inspirace. Rolády, zeleninové pomazánky, kokosová mléčná rýže... veganské vaření nikdy nebylo lákavější!... celý text

Literatura světová Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Ikar (ČR)

La Veganista

knih.sasa
22.03.2020 3 z 5

Už jsem viděla i lepší kuchařky (pro vegany), ale pokud začínáte, je to dobrý pomocník. Některé suroviny jsou na mě exotické,ale pokud žijete ve velkém městě, seženete je snadno.Lesklý křídový papír, názorné fotografie a dobře popsané recepty člověka navedou k výsledku, který je chutný. Používám a v začátcích mi pomohla.

Kiyu
15.12.2018

Miluju recept na palačinky, veganské pirohy a další klasické recepty na veg způsob

Chloe12
20.03.2018 3 z 5

Pokud hledáte knihu, která vám ukáže jak nahradit maso v oblíbených pokrmech je tato ta pravá.

Gee.Rocks
24.01.2016 5 z 5

Nejlepší veganská kuchařka, která mi přišla pod ruku. U většiny veganských kuchařek mám ten problém, že spoustu receptů nevyužiju. Některé recepty jsou na mě asi až moc zdravé, protijaderné apod. Nicole Just naservírovala parádní, easy peasy recepty, které jsou ale naprosto mňamózní a některé i zavání luxusem.

vegetariánství veganství

Nicole Just
německá
2016  80%Vaření pro vegany
2016  85%Pečení pro vegany
2016  80%Pečeme pro vegany - S láskou, ale bez vajec
2015  0%La Veganista

Kniha Vaření pro vegany je v