Charming Online Charming komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hodně silný a dojemný příběh. Kniha je napsána perfektně, postupně odhaluje všechny souvislosti.

12.04.2024 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Druhé pokračování je více akčnější. Skupinu našich podivných záchrana slečny Peregrínové zavede do Londýna, kde potkávají další podivné děti a Jacob objevuje svoji novou schopnost. Těším se, až si přečtu další pokračování.

08.04.2024 4 z 5

Renesance Renesance Oliver Bowden (p)

Jelikož jsem hrál hru, tak jsem se na tuto knížku velmi těšil a nezklamala mě. Líbilo se mi, ze jsem hledal rozdíly mezi hrou a knížkou. Jsem velmi rad, že tam byl i velmi zmiňovaný můj oblíbeny Leonardo DaVinci.

02.03.2024 3 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Začátek knihy byl zdlouhavý, což bývá u Kinga normální, ale postupně začal být příběh tak napínavý, že jsem knihu nedokázal od sebe odtrhnout. Masakr to byl pořádný.

20.02.2024 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Čtvrtý díl byl zase o něco akčnější než třetí. V knížce bylo daleko víc vysvětlení než ve filmu, takže člověk si mohl lépe některé věci spojit. Dále zde bylo více příběhů, např. o skřítcích. Tento díl se velmi hezky četl a těšil jsem se, co vždy bude na další stránce.

31.01.2024 5 z 5

On On Elle Kennedy

Kniha se velmi hezky četla a bylo to mega sladký. Určitě si přečtu i další díl.

10.10.2023 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Příběh krásně navazoval na první dil. Opět to skončilo napínavé a těším se na další dil, abych zjistil, co se to Jace dozvěděl.

02.10.2023 5 z 5

Anglická kuchyně slečny Elizy Anglická kuchyně slečny Elizy Annabel Abbs

Moc hezky napsána knížka. Hezky se četla a příběh byl moc milej. Navíc se člověk dozvěděl o historii první pořádné kuchařky.

18.09.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tohle byla síla. Kniha má asi něco do sebe, ale mně se to fakt hnusilo. Jedna část ze zoo mi tam přišla fakt nelidská a příšerná. Styl psaní mi nesedl. Knihu založím hluboko do knihovny a už se k ní nikdy nevrátím.

03.09.2023 2 z 5

Knihu jsem si přečetl jíž podruhé a určitě se k ni někdy u vrátím. Jsem rad, ze tam je oproti filmu vysvetlenych dost věci. Kdo by si nezamiloval Siriuse :)

31.08.2023 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Moc pěkná knížka, kterou by si měl přečíst každý. Chvílemi je vtipná a chvílemi dojemná. Hlavní postavy jsem si hned zamiloval.

20.08.2023 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Za mě asi nejslabší dil. Jsem rad, že vím jak to dopadlo, ale první dil byl prostě nejlepší.

23.07.2023 3 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Jedním slovem WOW. Ten příběh byl úžasný. Zamiloval jsem se do Alexe a ještě víc do Henryho. Je to tak skvěle napsané, že jsem se od knihy nemohl odtrhnout. Je to slaďárna, ale sakra dobrá slaďárna.

12.07.2023 5 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Knížka byla velmi čtivá. Myslel jsem si, že to nebude moc pro mě, ale cely příběh mě velmi potěšil a určitě dam šanci i dalšímu dílu. Doporučuji všem, kteří mají rádi magii a chtějí utéct do jiného světa.

29.06.2023 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Upřímně jsem od knihy nic nečekal, ale musím uznat, že mě úplně pohltila. Těším se na další pokračování.

19.06.2023 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Povídky byly hezké, ale asi jsem od toho očekával víc. Určitě dám šanci i další knížce.

07.04.2023 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Od této knížky jsem se nemohl odtrhnout. Je tak skvěle napsaná, že jsem si připadal být její součástí.

11.02.2023 5 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

Nejdřív jsem si myslel, že knihu ani nedočtu, ale postupně se mi celý příběh začal líbit. Kniha je napínavá a postavy mi přijdou velmi sympatické. Určitě si přečtu i další díl.

27.01.2023 3 z 5

Poslední Mona Lisa Poslední Mona Lisa Jonathan Santlofer

Kniha je velmi dobře a poutavě napsána. I když jsem občas předvídal, co se asi stane, tak stejně musím dat plný počet hvězdiček.

31.12.2022 5 z 5

Ve jménu Říše Ve jménu Říše Kat Niemiec (p)

Příběh se mi libil a libil se mi i styl psaní. Velmi mě bavil Bubi a potěšilo mě, ze se příběh odehrával ve Francii.

25.12.2022 4 z 5