Channach Channach komentáře u knih

Dokud nás smrt nerozdělí Dokud nás smrt nerozdělí Amanda Quick (p)

Pokud čekáte standardní románek z červené knihovničky, tak si nechte zajít chuť. Knížka je vtipná, vynikající detektivka a žhavá. Více v mé recenzi v záložkách.

07.09.2016 5 z 5

Mateřská, ale určitě ne dovolená Mateřská, ale určitě ne dovolená Julie Halpern

Dobře jsem se pobavila a odpočinula si. Více v mé recenzi v záložkách.

24.08.2016 4 z 5

Nejšťastnější dívka na světě Nejšťastnější dívka na světě Jessica Knoll

To byl masakr. Je to dechberoucí, stylem květnatých souvětí připomíná J.K. Rownling. Autorka čerpá z vlastní zkušenosti... Více v mé recenzi v záložkách.

22.08.2016 5 z 5

Münsterův případ Münsterův případ Håkan Nesser

Luxusní práce... po dočtení jsem nemohla spát. Ne nadarmo je Nesser (to a s kroužkem se tak blbě píše :-D ) trojnásobný držitel ceny severská detektivka. Více v mé recenzi v záložkách.

18.08.2016 5 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

Dobře jsem se pobavila. Autorka nezklamala. Recenze v záložkách.

14.08.2016 4 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Peckovní! Autor mě převezl na na celé čáře a já se moc těším na další díly. Více v recenzi v záložkách.

13.08.2016 5 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Lehké, lahodné...jako víno. Já jsem si to užila. Více v mé recenzi v záložkách.

05.08.2016 4 z 5

Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem Leif G. W. Persson

Šovinistický narcis jeden... Znáte to, když se štěstí unaví... Ale nebýt jeho, asi bych tloukla hlavou do zdi od 50. stránky. Celou knihu zachránil. Více v mé recenzi v záložkách.

02.08.2016 4 z 5

Když se rojí smrt Když se rojí smrt Jarmila Pospíšilová

Knížka se mi moc líbila. Děj má spád, je to čtivé a reálné :-) Více v mé recenzi v záložkách.

28.07.2016 4 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Ještě teď sbírám svoji čelist z podlahy. Fakt bomba. Podrobnější recenze v záložkách.

20.07.2016 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Luxusní thriller. Neuhodla jsem nic, skončila závislá na světě Erebosu. Více v mé recenzi v záložkách.

04.07.2016 4 z 5

Léto s kovbojem Léto s kovbojem Jaromíra Kolárová

Nádherná a božská. Vůbec se nejedná o "pouhý" přepis filmu...který je mimochodem taky boží. Více v mé recenzi v záložkách.

29.06.2016 5 z 5

Jak najít lásku Jak najít lásku Cecelia Ahern

Viděla jsem filmy podle této autorky, ale tohle je moje první čtená. A musím říct, že se mi moc líbí Ceceliin styl. Za mě pět hvězd a recenze je v záložkách.

24.06.2016 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Dlouho jsem nebyla z knížky tak zklamaná...prý novodobá Jane Austenová. Ani omylem. Proč? Víc v mojí recenzi v záložkách.

15.06.2016 2 z 5

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

Tak nějak to vypadá, když se autor snaží vršit a vršit drama a natahovat stránky...měl to ukončit dvojkou, protože pití kávy, ježdění taxíky a pobíhání po Denveru mě fakt nevzalo. Více v mé recenzi v záložkách.

11.06.2016 3 z 5

Společnice Společnice Lesley Pearse

Téda, to byl fofr na 500 stránek. Chvílemi naprosto strhující, chvílemi bych 50 stránek ubrala. Lesley umí vláčet hrdinky bahnem...šokující, drsné a šokující. Více v mé recenzi v záložkách.

04.06.2016 4 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Prvních padesát stránek slabších, pak neskutečný mazec! Doporučuji a více v mé recenzi v záložkách.

28.05.2016 5 z 5

My dokonalé My dokonalé Klára Mandausová

Někdy vtipné, jindy trochu násilné. Ale super počtení na cesty či do práce kdy vám do toho pořád někdo skáče. Více v mé recenzi ;-)

24.05.2016 4 z 5

Amnézie Amnézie Michael Robotham

Naprosto fantastická knížka. Malebná i šokující, napínavá a překvapivá. Více v mojí recenzi v záložkách.

21.05.2016 5 z 5

Miluju tě... i s natáčkama Miluju tě... i s natáčkama Alena Jakoubková

Klobouk dolů. Dlouho jsem si tak skvělou českou knížku nepřečetla. Bližší recenze v záložkách.

04.05.2016 5 z 5