Chytrá žena pro manžela přes plot skočí přehled

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298119/bmid_chytra-zena-pro-manzela-pres-plot-s-q8K-298119.jpg 4 96 96

Statut svobodné matky s dvojčaty sice Klára nebere nijak dramaticky, ale přece jen by se ráda vdala, měla manžela a úplnou rodinu. Když potká Přemysla, přeskočí jiskra a vzplane láska jako hrom. Klára nedbá na námitky rodičů ani kamarádek a hrne se poslepu do manželství. Rozčarování na sebe nedá dlouho čekat…

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chytrá žena pro manžela přes plot skočí. Přihlašte se a napište ho.

Cher
08.08.2023 3 z 5

Hlavní hrdinka mi přišla hrozně hloupá a povrchní. Přesně ve stylu rčení: "Kdo chce víc, nemá nic."

Aranel15
22.11.2022 2 z 5

Námět knihy zněl sice zajímavě, ale dobrý děj pohřbila rozmazlená hlavní hrdinka, která bez maminky nedá ránu, o svoje děti se moc nestará a pořád řeší jen chlapy.

Kerberos
13.08.2022 3 z 5

Název je zavádějící chytrá žena - což hlavní hrdinka určitě není, protože dělá stále stejné chyby. Nemít rodiče, kteří ji živí, starají se jí o děti, podporují ji. Kdyby se o sebe musela starat ,tak bude jednat jinak.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chytrá žena pro manžela přes plot skočí v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x