Calla2002 Calla2002 komentáře u knih

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Páni prostě páni..
Na tu knihu jsem se velice těšila a nezklamala, zamilovala jsem si ten nový svět a zamilovala jsem si i Therona ❤

06.01.2018 4 z 5

Povolání: Zaklínačka Povolání: Zaklínačka Olga Gromyko

Jžš takhle jsem se nenasmála u žádné knihy dlouho :D
Četla se skvěle, a Volhu jsem si oblíbila ❤
Chtělo by to další díly..
Za mě zasloužených 5*

03.12.2017 5 z 5

Doušek věčnosti Doušek věčnosti Petra Neomillnerová

Doušek věčnosti :-D to sedí..
Rozhodně lepší než 1 díl líbilo se mi to, strašně.
Jsem nadšená že nakonec otce přeprala zajímá mě jak to s ním dopadne.
Bavila jsem se,dost často jsem se u tý knihy pochechtávala :-D
A nakonec mě strašně překvapil Darek páni vlkodlak.
Podle mě si zaslouží 5*

29.07.2017 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Zaujalo mě to ale není to přímo ono...chvílema jsem se musela nutit to číst ale jinak je to docela zajímavý a ona má taky zajímavou schopnost.
Lucien...on je jako upír z ostatních knih dokolanej,nádhernej dokud Mína nezjistí že je to upír a ještě k tomu Kníže(některým postavám to v jiných knihách vadí a jiným ne),to by taky možná ani nevadilo ale potom se proměnil v draka to byl jak si problém
Alarik...je bloňďatej modrookej sexi lovec kterej se Mínu saží přesvědčit že je její milovanej upír Lucien bezcitnej masovej vrah bez duše..Líbí s mi :-D(stejně si myslím že skončí s ním , ale uvidím no..)
Mína...má docela skvělý a depresivní nadání je docela i sympatická.Kdyby mi nějaká mrcha vzala neskutečně drahou úžasnou dokonalou vysněnou kabelku a zjistila že je to upír a měla možnost jí zabodnout kolík do srdce jako sorry ale fakt by jsem neváhala XDDD
Kniha dobrá má jen trochu nedostatků ale je dobrá
Doporučuji

28.07.2017 4 z 5

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Páni....opravdu jsem nečekala že by šla do televize to mě dost překvapilo.
Jsem strašně ráda jak to skončilo.
Nádherná a čtivá kniha rozhodně lepší než 1 díl
Doporučuji přečíst

14.07.2017 5 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Zbožňuju fantasy knihy a tato byla velice povedená a čtivá byla tam romantika,zápletky,napětí a akce....prostě můj styl
řekla bych že si ta kniha zaslouží 5* :-)

08.07.2017 5 z 5

Magie změny Magie změny Ilona Andrews

Páni..páni...páni.. Jsem nadšená a dojatá a bůch ví co ještě :-D miluju celou sérii a opravdu doufám že bude další díl vždyť to skončilo s otevřeným koncom proč!? Proč Pane bože ? Jsem strašně napjatá myslíte že otce zavře do krabičky ? A z čí kostí to udělá?půjde do Mišmaru pro kosti své babičky?Umře tam někdo? Umře ona? Povede se jí to? Moc otázek a žadné odpovědi..flustrující
VELICE DOPORUČUJI a těším se na další díl..

18.06.2017 5 z 5

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

Nádherná kniha dokonce podle mě lepší než první díl jsem naprosto unešená z celého děje a postav jsem i neskutečně napnutá a nedočkavá čekáním na třetí díl asi se zblázním.....
Rozhodně nemohu dát míň jak pět* protože je to kniha k nezaplacení a jedna z nejlepších
VÍC NEŽ DOPORUČUJI SI TO PŘEČÍST ;-)

08.06.2017 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Pane božeeeee !! Ten závěr a celý průběh tu knihu jsem zhltala ta hodinu a absolutně jsem si to užila i celou sérii je to fascinující a ROZHODNĚ DOPORUČUJI !!

31.05.2017 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Dokonalá kniha a celá její sére miluju ji! Jsem z toho překvapená a celé mě to pohltilo prostě pane bože! Tahle série neomrzí
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!

31.05.2017 5 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Jedna z nej sérií. Strašně jsem si to užila a strašně se mi to líbilo a skončilo to pěkně VŘELE DOPORUČUJI !!!

Lirael Lirael Garth Nix

Normálně knihy které mají 2 díl a nejsou o těch lidech v 1 díle nečtu ale tady jsem se toho fakt chytla a strašně jsem si to oblíbila, strašně se těším na další díl
určitě doporučuji číst dál :-)

Sabriel Sabriel Garth Nix

Dnes dopisuju kom. které jsem nestihla napsat
Tuto knihu jsem četla před časem ale pořád si vše pamatuji
tato kniha se mi četla trochu složitě nebo hůř ..nevím ale četla jsem jí dlouho asi týden a strašně jsem si toho spisovatele oblíbila a strašně mě ty knihy zaujali a jsem úplně nadšená a nejspíš přečtu i Pondělí, Úterý atd.... taky to zní zajímavě takže se těším až půjdu do knihovny :-)

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Celá série je super, líbilo se mi to je to můj šálek kávy jak se říká :-D myslím že nebylo nutný tam přidávat to že se i Kopano zajímal o Annu, mohli být třeba dobrý kamarádi ale že by chtěl něco víc mi tam přišlo zbytečný.Jinak je to jedna z mých nej sérií a líbilo se mi jak to dopadlo a jaký to mělo průběh.
VELICE DOPORUČUJI SI TO PŘEČÍST!

29.05.2017 4 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Jedna z nej knih co jsem četla ten příběh mě dostal a zajímalo by mě pokračování, jak to dopadne s tou její přeměnou a co je zač...četla jsem jí už asi 5x velice doporučuji!!

22.05.2017 5 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

DOKONALÝ !! Jestli chcete anděly a nefilim je to dokonalá kniha a ostatní díly se mi taky dost líbily já osobně radši čtu z holčičího pohledu ale u této knihy mi to vůbec nevadilo jsem moc ráda že jsem to přečetla i když byl začátek nudný :-)
Rozhodně Doporučuji!!!

20.05.2017 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Jsem z této knihy velice nadšená když jsem dočetla díly Drakie tak jsem si řekla co asi bude dělat Azurka i když to nebyla úplně jedna z hlavních postav velice jsem si ji oblíbyla pak jsem objevila knihu „Bez dechu " a viděla ty typický modrý melíry pro vodní drakie byla jsem velice ráda že někoho konečně potkala a splnila si svůj sen jat někam daleko bez doprovodu ale je mi líto že to nebylo delší :-)

02.03.2017 5 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Musím říct, už od začátku to bylo super! Hned na začátku se příběh rozjel a já se nemohla odtrhnout. Ze začátku byla Ren trochu na nervy, ale to se dá pochopit, člověk nemůže ze dne na den změnit základy svého život a hlavně přesvědčení.
Příběh poutavý, postavy úžasně zpracované a úžasný zvraty.
Rozhodně doporučuji, stojí za to.

21.06.2021 5 z 5

Inkubovy sny Inkubovy sny Laurell K. Hamilton

Popravdě? Nejslabší díl ze všech. Už na začátku jsem se mračila. Z Anity jako by se stávala skoro až coura. Jakože, chápu ten Hlad, ale co je moc je moc. Kdyby se z knihy vynechal sex, kniha by měla třicet stránek. Byli tam světlé scény, ale bylo jich málo. Konec byl průměr, ale Micah to pozvedl, protože Micah je láska. Dala bych tomu tak 2,5*, podle mě fakt špatný. Jako by Anita už nebyla Anita. Ona byla vždycky ta drsná, nemilosrdná, výbušná a až bolestivě upřímná. Její morální zásady se tady úplně rozpadly, tedy, někdy byly spíš na obtíž, ale každý musí nějaký mít! To musí ojet celou domácnost i klub? Uff. Někdy jsem vrtěla hlavou a přemýšlela, že sérii odložím, ale chyběl by mi J-C a Micah. Taky mě zajímá, proč se další díl jmenuje "Micah" jestli se mu tam něco stane, tak pro mě ta série upadne do šuplíku „Mrtvá nejoblíbenější postava, znovu nečíst.”. Další díl přečtu, kvůli strachu o něj a budu doufat, že to po tomhle už nepůjde jenom z kopce.

12.04.2021 3 z 5

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

Překvapivě jsem zjistila, že jsem tento díl nikdy nečetla, do teď, samozřejmě. Nějak se mi vyhnul. Každopádně celou sérii zbožňuju, celý ten příběh a postavy mi přirostli k srdci a pochybuju, že tam někdy ztratí své místo. Krásné zakončení, ohledně Katie jsem byla překvapená a tak trochu doufám, že je někde podrobnější příběh Vlada, protože to asi moje nejoblíbenější postava, nebo tedy jedna z nich. Krásné ❤

24.03.2021 5 z 5