bzdenca bzdenca komentáře u knih

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Tato dvojice autorek opět nezklamala, miluju je

19.07.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Přečteno jedním dechem ❤

15.02.2021 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Nádherná kniha. Ze začátku jsem si myslela, že příběh nebude nic moc. Ale po pár přečtených stránkách jsem knihu nemohla odložit. Po dlouhé době mě kniha úplně dostala. A ten děj, člověk se jednou směje a podruhé by ukápla slza. Dalším kladem je to, že kniha nemá dalších několik dílů na pokračování.
Kniha určitě stojí za přečtení.

24.01.2014 5 z 5

Doteky noci Doteky noci Lenka Lanczová

Opět krásná knížka a originální námět. Už si u této autorky pomálu zvykám na otevřené konce :)

24.07.2015 4 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Příběh se mi sice v jistých částech zdál začne zdlouhavý, ale byl jedinečný. Knihu jsem přečetla během jednoho dne.

27.04.2015 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Dvěma slovy: Nádherná knížka. Chytne za srdce :)

26.11.2014 5 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Hezký příběh, ale na můj vkus hrozně moc postav. Ze začátku jsem, kromě dvou hl. hrdinů, nevěděla kdo je kdo.

14.09.2014 3 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Knihu můžu jen doporučit. Sice jsem se bála, že mě nebude bavit, ale po chvíli jsem se do ní začetla a nerada jsem přestávala. Příběh je moc pěkný a to že se děj odehrává převážně v Paříži to ještě vylepšuje.

31.08.2013 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Krásná kniha se silným příběhem.

19.03.2015 4 z 5

Hříšná touha Hříšná touha Lenka Lanczová

Krásná knížka. Četla se úplně sama. Sice jsem v některých chvílích Sáru nechápala, ale i tak jsem jí přála, aby byla s Danem. To jak byla kniha zakončená jsem vůbec nečekala a hodně mě mrzí, že konec zůstal otevřený :(

07.02.2015 4 z 5

Remy Remy Katy Evans

Nádherné zakončení celé série. Kniha psaná z pohledu Remyho, popisuje jak na celý vztah s Brooke pohlížel on, co pociťoval a co nedokázal vyjádřit slovy. Kniha výborně doplňuje přecházející dva díly.

24.11.2014 4 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Od knihy jsem očekávala mnohem víc. Do čtení jsem se musela úplně nutit. Velké zklamání.

14.11.2014 1 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Na poslední díl jsem se těšila, ale nakonec se mi celý příběh zdál zbytečně moc zdlouhavý.

27.09.2014 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Krásná knížka, která se četla úplně sama :)

20.08.2014 4 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Nádherné zakončení celé série. Všechny knihy jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji

12.06.2014 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Moc krásná knížka, během prvních stránek jsem se několikrát nasmála :) Vřele doporučuju, stojí za to.

21.04.2014 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Krásnej druhej díl. Sice člověk už ví o čem děj je, ale je tam spousta maličkostí, které jsme se od Abby nedozvěděli. A ten konec nemá chybu.

07.04.2014 4 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Moc pěkná knížka, sice tušíte jak příběh dopadne, ale stejně se od knihy nemůžete odtrhnout. Nebo aspoň já jsem jí četla jedním dechem :)

04.04.2014 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Krásná, vtipná, dojímavá :)

26.02.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Velmi čtivé. doporučuji :)

17.08.2013 5 z 5