Breburda Breburda komentáře u knih

Černý dům Černý dům Stephen King

Konečně dočteno! Žádnou knihu, natož od Kinga, jsem tolikrát neodložila.. nakonec jsem se k ní vrátila kvůli čtenářské výzvě. První polovina mi vůbec nesedla, styl psaní a to neustále "přelétání" ... ale za půlkou knihy se to konečně zlomilo, rozjelo a stálo to za dočtení.

17.02.2023 2 z 5

Jak poznat psí duši Jak poznat psí duši Rudolf Desenský

To by měla být povinná četba při pořízení psa, za mě top!

26.04.2018

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

Perfektní kniha

10.02.2018 5 z 5

Pokus o záchranu Čuňáka Sneeda Pokus o záchranu Čuňáka Sneeda John Irving

Nejvíce mě zaujaly povídky: Pokus o záchranu Čuňáka Sneeda a Brennbarovy bláboly .. Král románu jsem nedočetla.

06.02.2018 3 z 5

Rozhodně stála za přečtení, ale podle mého názoru by se dal obsah knihy shrnout do max. deseti stránek. Informace se neustále opakují.

01.02.2016 3 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Zcela souhlasím s Faoltiarna, kniha mě nezaujala.

13.08.2015 2 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Podle mého názoru napsal King i mnohem poutavější příběhy.

11.08.2015 4 z 5

Zrcátko pro Markétu Zrcátko pro Markétu Ivona Březinová

Tak tato kniha mě opravdu nenadchla, takový tuctový příběh.

01.09.2011 2 z 5

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Mnohem lepší než film, nechápu proč ve filmu udělali tolik změn - kniha je rozhodně mnohem lepší.

27.08.2011 4 z 5

Marťanská kronika Marťanská kronika Ray Bradbury (p)

Moje první sci-fi, líbilo, ale asi to nebude žánr mého srdce.

11.08.2011 4 z 5

Trip do Česka Trip do Česka Josef Škvorecký

Poslouchala jsem audioknihu a ta je perfektní, čtená takovou čecho-angličtinou. Zajímalo by mě, jak vypadá kniha, ale ještě jsem ji nikde neviděla.

09.08.2011 4 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Poslouchala jsem audioknihu a jsem nadšená, perfektní. Jen jeslti tomu tak doopravdy není :-), člověk by tomu po tomhle poslechu klidně uvěřiil.

08.08.2011 4 z 5

Poslouchala jsem audioknihu mluvenou Sašou Rašilovem, takže jsem se chvílema i bavila, ale knihu bych asi nepřečetla.

23.07.2011 2 z 5

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Tak toto kniha mě opravdu nezaujala.

21.07.2011 2 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Velmi pěkně zpracované, až člověka napadá, jestli by se něco takového opravdu mohlo stát, přečetla jsem během chvíle.

26.06.2011 4 z 5

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Zkratka paní Toddové - rozhodně nejlepší povídka.

19.06.2011 4 z 5

...a máš mě rád? ...a máš mě rád? Jan Pelc

Přiznávám, že tahle kniha mě z autorových děl zaujala nejméně.

28.05.2011 2 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Poslouchala jsem audioknihu a byl to velice milý odpočinkový poslech.

25.05.2011 4 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Přiznávám, že jsem nečetla, ale poslouchala audioknihu, i přesto bych ráda napsala, že je to velice dobrá kniha. Chystám se shlednout film, tak uvidím, co bude lepší.

25.05.2011 5 z 5

...a to mi nemůžete udělat ...a to mi nemůžete udělat Jan Pelc

Přečetla jsem jedním dechem, taková pohádka na dobrou noc se špatným koncem. Ale na "a bude hůř" to nemá ani náhodou.

25.05.2011 4 z 5