bovinka bovinka komentáře u knih

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

První kniha od tohoto autora. Možná jsem čekala víc. Ve srovnání s Miléniem a Hypnotizérem mi to přišlo poměrně těžko rozjíždějící. A než jsem se začetla dalo mi to. Ale závěr byl strhující a nedovolil mi knihu odložit.

06.08.2012 4 z 5

Putování mořského koně Putování mořského koně Petr Šabach

Další z mých oblíbených šabachovek

04.05.2012

Babičky Babičky Petr Šabach

Tahle kniha Petra Šabacha mě kdysi dostala.

04.05.2012

Robin Robin Zdena Frýbová

Pomalu dočítám. Jsem asi zklamaná, čekala jsem něco více čtivějšího a snad i humornějšího.

24.04.2012 3 z 5

Andělin popel Andělin popel Frank McCourt

Právě jsem dočetla knížku. Zezačátku jsem si říkala, že ty hrůzy snad ani nejsou možné. Rozhodně bych knihu nepopsala, jako velkou legraci. Ale její styl je skvostný a velmi čtivý. Doporučuji

23.03.2012 5 z 5

Deník: Leden - Duben 1943 Deník: Leden - Duben 1943 Ruth Laskier

Po strašně dlouhé době jsem se ke knížce dostala a přečetla ji asi za hodinku. Líbilo se mi vyjadřování autorky a pohled na situaci a i to, jak to s nadsázkou komentovala. Velmi dobrá grafika knížky i fotodokumentace. Jen mě asi zklamalo obsáhlé komentování, úvod knížky - kned v ůvodu se totiž dozvíte nejzásadnější ukázky z knížky.

13.03.2012 4 z 5

Stopy v písku Stopy v písku James Patterson

Měla jsem teď smůlu, již druhý Patterson, co mě zklamal. Do poloviny jsem se nemohla začíst. A jediné, co mě opravdu překvapilo, byl zvrat na konci. Ale asi u mě vedou Crossovky a Ženský vyšetřovací klub.

09.02.2012 3 z 5

Má rád hudbu, rád tančí Má rád hudbu, rád tančí Mary Higgins Clark

Knížku vřele doporučuji, je lepší a tajemnější než film. Já osobně jsem byla nadšená. Myslím, že na aukru by se sehnat dala:-)

25.01.2012 5 z 5

Deník Deník James Patterson

U Pattersona nejsem moc zvyklá na romantiku, takže mě tato kniha překvapila. Body + dávám za čtivost, zmákla jsem to za cca 4 h. Jinak detektivky u mě vedou.

23.01.2012 3 z 5

Skvělé místo pro smrt Skvělé místo pro smrt Ann Granger

Perfektní a napínavé. Ann Granger je detektivkou od detektivky čím dál lepší

21.01.2012 5 z 5

Vlastní životopis Vlastní životopis Agatha Christie

Byla to má první kniha od Agathy a moc se mi líbila. Vlastně mě nadchla tak, že mě přivedla k jejím knížkám.(18.1.2012
26.10.2012 - vzhledem k tomu, že jsem po několika letech četla životopis znovu, musím říci, že tentokrát se mi četl těžkopádněji. Chtěla jsem si ale osvěžit některé informace, když jsem se dostala na místa z života A. Christie

18.01.2012

Darda Darda Irena Dousková

Na tuto knihu jsem se těšila. Asi mě zklamalo, že chyběl ten skvělý humor jako u Budžese a Oněgina. Ale jinak výborně napsané. Nadchlo mě desatero uvedené v knížce

06.01.2012 4 z 5

Správce Správce Thomas William Simpson

Tahle knížka- jediné + čtivá, ale jinak velmi slabá.

02.12.2011 1 z 5

Vražda na Den díkůvzdání Vražda na Den díkůvzdání Lee Harris (p)

Napínavá, čtivá detektivka. Bez hrůzostrašného násilí. Doporučuji

24.11.2011 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Knížka napínavá. Hypnotizér byl pro mě lepší a Milénium vede.

04.11.2011 4 z 5

Holka s tajemstvím Holka s tajemstvím Zuzana Litvová

Zuzáková, tak jsem si trochu zavzpomínala nad tvou knížkou, vrátilo mě to do starých dob. Je fajn, že se ti to podažilo vydat a i spousta jiných lidí se dozví něco jiného než povrchní bláboly. Děkuji, že i já v tvé knížce tudíž životě mám místo. Tvoje kámoška Adu
Poučení pro ostatní - nikdy nevíte kdy se vám bude hodit morseovka!!!!

22.09.2011 5 z 5

Čtyři slepé myšky Čtyři slepé myšky James Patterson

Napínavá zápletka. Jako vždy. Jediné, co mi nesedlo bylo to, že příběh byl zasazený do prostředí armády. Ale za to autor nemůže:-)

06.09.2011 4 z 5

Vražda v Manhattanu Vražda v Manhattanu Jessica Fletcher (p)

Milé překvapení po Clarkové, která mě odrovnala. Doporučuji. Jessica nezklame

30.08.2011 5 z 5

Kdo tě hlídá Kdo tě hlídá Mary Higgins Clark

Já jsem zklamaná, totálně. Vždycky mě Clarková nadchla a teď? Nevím kde bylo napětí, zápletka...

26.08.2011 2 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Po několika knihách Viewegha, které mě zklamaly, mě takhle docela nadchla. V některých situacích jsem se bavila a přidávám se k dalším komentujícím-dulu jsem ze srdce nenáviděla

22.08.2011 4 z 5