Skvělé místo pro smrt

Skvělé místo pro smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30003/bmid_skvele-misto-pro-smrt-bLl-30003.jpg 4 69 14

Mitchellová a Markby série

V srdci zalesněného Cotswoldsu je nalezeno tělo mladičké Lynne Willisové, která byla předchozí večer spatřena v místním hostinci, odkud odešla s neznámým mužem. V téže době se Meredith Michellová spřátelí s jiným místním děvčetem, Katie Conwayovou. Na první pohled nemají Lynne a Katie kromě věku a města, kde bydlí, nic společného. Přesto důkazy ukazují, že tu nějaké spojení nejspíš je. Mohlo by pochopení složitých rodinných vztahů vnést do celého případu jasno?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

A Fine Place For Death , 1994

kalache
24.04.2023 4 z 5

...dnes se tomu říká kapesné?...

pepa4081
24.02.2023 4 z 5

Další fajn díl série. Doporučuji.
Velmi uspokojivé.

čef
18.03.2022 4 z 5

Dvojka známá z jiných dílů série opět pátrá po vrazích mladých dívek, které vesele prostituují, aby měly na kapesné. Vše se točí okolo panství staré šlechty a nevypadá to dobře. Obrazy scén jsou výmluvné, ale nemusely by být až tak podrobné. Vcelku však dobré.

Pavlnka
24.10.2021 4 z 5

Opět klidné, pohodové čtení. Mám tuto sérii ráda. Příjemně si u ní odpočinu.

janastok
06.07.2021 3 z 5

Pro milovníky thrillerů nuda, ale jako odpočinkové čtení pro letní den u vody to pravé. V Bamfordu nám povážlivě řídne počet obyvatel.

begonie226
03.02.2021 4 z 5

Kvalitně napsaná detektivka z anglického venkova, která se dobře čte a nemá hluchá místa. Ráda si přečtu další díl.

iška
17.11.2019 3 z 5

Já si nechávám tuto sérii pro příležitost cestování. Nelekám se, když mě znenadání vyruší průvodčí, ani nepřejíždím svoji stanici díky zabrání se do děje. Je to prostě příjemné oddechové počtení.

Awča
21.10.2019 4 z 5

Další milá kniha v řadě, nezklamala, poklidné tempo vyprávění, reálie anglického venkova, Meredith již konečně bydlí ve městečku jako Alan, ještě 10 dílů a budou možná bydlet spolu :-)
Konec byl na mě až moc překombinovaný, proto nedám plný počet.

Pavlusa007
14.11.2017 3 z 5

Chtělo by to trošku lepší překlad. A netopýři v zimě nelétají! :)

Len2očka
30.10.2017 5 z 5

Další pěkná knížka - detektivka,přečtu všechny,baví mě.

eiramka
23.05.2015 3 z 5

Po Grangerové sáhnu, když si chci odpočinout: příběh plyne v poklidném tempu, člověk se nemusí bát žádných nervy drásajících scén, anglické městečko se svými obyvateli žijícími svým pomalým tempem od čaje k čaji. Prostě - příjemné čtení, nic víc, nic míň.

proton
24.07.2013 2 z 5

Zdlouhavá, vláčná, žádný trhák.

vysypanel
01.02.2013 4 z 5

celkem dobr

bovinka
21.01.2012 5 z 5

Perfektní a napínavé. Ann Granger je detektivkou od detektivky čím dál lepší

anglická literatura krimi

Kniha Skvělé místo pro smrt je v