bovinka bovinka komentáře u knih

N či M? N či M? Agatha Christie

Na tuto knížku jsem x let čekala a mám radost, že mě nezklamala. Tommyho a Pentličku mám moc ráda. Skvělá špionážní detektivka

01.04.2014

Vánoční příběhy Vánoční příběhy Astrid Lindgren

Musela jsem si nutně oddychnout. Kouzelný svět Astrid. Jediné, co mi vadí u dětské knihy - tolik chyb. Jak se potom mají děti naučit, co je správné? Už se nedělají korektury? Škoda

17.03.2014 5 z 5

Vražda při bar micva Vražda při bar micva Lee Harris (p)

Zase pohodová oddechovka s dobrou zápletkou.

09.03.2014 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nejdřív jsem váhala, zda knihu číst. Ale od první chvíle, co jsem ji otevřela, jsem věděla, že to byla správná volba. Zajímavý dojemný příběh. Nadchl mě sloh a hlavně mě zaujal vypravěč příběhu. Doporučuji

28.02.2014 5 z 5

Pravdu znát nemusíš Pravdu znát nemusíš Mary Higgins Clark

Asi jsem se zase moc těšila a byla zklamaná. Mohu říct, že závěr byl jediný svižný. Škoda

10.02.2014 3 z 5

Cayenský pepř a javorový pudink Cayenský pepř a javorový pudink Nathalie Roy

Anotace vypadala lépe než celá kniha. Těšila jsem se na odpočinek a vtipnost. Ve srovnání s Bridget Jonesovou je toto slabý odvar. Zklamaní

04.02.2014 3 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Já osobně jsem byla knížkou nadšena. Velmi čtivé a napínavé. Líbila se mi i zápletka.

03.01.2014 5 z 5

Jak potopit Austrálii Jak potopit Austrálii Petr Šabach

Konečnějsem se dostala k této starší knížce povídek. Mám asi radši romány Petra Šabacha. Zaujaly mě víc asi 3 povídky, které jsou notoricky známé díky Hřebejkovým filmům

03.01.2014 4 z 5

Kto spával s kráľom? Kto spával s kráľom? Regina Grigláková

Chkvěle udělaná kniha o historii psíků na královských dvorech doplněna dobovými obrazy.

06.12.2013 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Uf, jsem zklamaná. Kniha se mi nelíbila, velmi špatně se četla, rozvleklé, depresivní a nudné. Posledních 40 stran nabytějších. Velmi slabé

28.11.2013 2 z 5

Vražda o narozeninách Vražda o narozeninách Lee Harris (p)

Perfektní zápletka

13.10.2013 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Svědkyně ohně mě nadchla. Narozdíl od Nesbö je Kepler velice čtivý a plný neskutečných zvrazů. Už se těším na novou knihu

30.09.2013 5 z 5

Trpasličí Robinsonáda Trpasličí Robinsonáda Dominik Filip

Z babiččina vyprávění vím, že kniha je úžasná. Bohužel se ztratila. Léta jsem ji hledala a teď se mi ji podařilo sehnat v antikvariátu. Byl to výkon. Jsem zvědavá, co na ni řeknu já

12.09.2013

Kurz tvůrčího psaní Kurz tvůrčího psaní Jincy Willett

Nápad na příběh skvělý. Bohužel mi unikala pružnost děje a hodně jsem se ztrácela. Škoda, pro mě ale tím ztratila body

18.08.2013 3 z 5

Vražda na Den matek Vražda na Den matek Lee Harris (p)

Perfektní zápletka a rozzuzlení, čtivé a oddychové

12.07.2013 5 z 5

Pes ve městě Pes ve městě Veronika Hájková

Čekala jsem víc. Několik vtipných scének. Jinak standardní kniha

07.07.2013 3 z 5

Vražda na Den otců Vražda na Den otců Lee Harris (p)

Zase skvěle vymyšleno a napsáno. Perfektní pohodová detektivka na léto

01.07.2013 5 z 5

Fialový poustevník Fialový poustevník Ota Pavel

Nemohu dát to nejlepší hodnocení. Jsem ovlivněna filmem, který jsem viděla dřív. Ale i tak Smrt krásných srnců u mě vede!

01.07.2013 4 z 5

Láska nebeská Láska nebeská Mariusz Szczygieł

Opět jsem nadšena humorem a pochopením naší mentality

05.06.2013 5 z 5

Za bílého dne Za bílého dne Mary Higgins Clark

Po předchozí knížce od Clarkové, jsem měla trochu strach. Ale vše bylo tak jak dřív a já jsem nadšená, napnutá a četla jsem a četla. Doporučuju těm, kdo mají tuto autorku rádi

31.05.2013 4 z 5