bovinka bovinka komentáře u knih

Sofiin svět Sofiin svět Jostein Gaarder

Je mi líto, že jsem tuhle knihu neměla před maturitou. Perfektní zpracování

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Velice zajímavé. Jen jsem to četla ve slovenštině, tak to bylo trochu těžší

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

Tohle byla má první detektivka od Aghaty, kterou jsem četla. Výborná

30.11.-0001 5 z 5

Švýcarský Robinzon (převyprávění) Švýcarský Robinzon (převyprávění) Bohumír Polách

I já tuto knihu miluju, vracela jsem se k ní několikrát.

Tajemství Barunky Panklové Tajemství Barunky Panklové Helena Sobková

Nejlepší a nejzajímavější životopis B. Němcové. Autorka knihy připravuje čtenářům nejedno překvapení

30.11.-0001 5 z 5

Tuto knihu jsem četla nedávno a je opravdu velmi vtipně napsaná. Smála jsem nahlas, že jsem myslela, že všechny probudím. Odpočinkové milé čtení

30.11.-0001 5 z 5

Legendy a fakta o Oskaru Schindlerovi Legendy a fakta o Oskaru Schindlerovi Jitka Gruntová

Tato kniha mě absolutně vytočila. Autorka zde popírá veškeré zásluhy. O. Schindlera. Vím, že vše není tak dokonalé, jak se píše v Schindlerově seznamu. Ale opravu tuto knihu nedoporučuji

30.11.-0001 1 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Je to už dávno, co jsem ji četla, ale velmi na mě zapůsobila. Ještě teď mě mrazí v zádech

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Přiznám se, že film se mi líbil více. Knihu jsem rozečetla předtím, ale byla pro mě nestravitelná. Možná později

30.11.-0001 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Asi budu vyjjímka, ale já tuto knihu nemám ráda. Nesedla mi.

30.11.-0001 1 z 5

Už zase skáču přes Merde! Už zase skáču přes Merde! Stephen Clarke

První díl Merde! naprosto brilantní. Bohužel u tohoto dílu se to nedá říct, také velmi špatná korektura a, časté až neskutečné hrubky! To mi dost kazilo dojem z knihy

30.11.-0001 2 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Výborná kniha, řekla bych, že to nejlepší co jsem v posledních letech četla. Film mě trochu zklamal.