bovinka bovinka komentáře u knih

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Klidné a milé čtení plné mouder

01.09.2015 4 z 5

Zklamání. Po všech recenzích, doporučeních. Asi jsem nebyla na knihu naladěna

12.04.2015 3 z 5

Vražda v Hell's Kitchen Vražda v Hell's Kitchen Lee Harris (p)

Jeptindu mám raději, je mi asi sympatičtější, ale jinak stejně čtivé

22.02.2015 4 z 5

Přežít s vlky Přežít s vlky Misha Defonseca

Ke knize jsem se dostala, až po mediální aféře okolo autorky. Hodnotím ji jako velmi čtivou, zajímavě zpracovanou. Autorce se povedla. Pouze konec mi přišel trochu krkolomný a zbytečně zrychlený

01.02.2015 4 z 5

Poslední případy slečny Marplové Poslední případy slečny Marplové Agatha Christie

Skvělé povídky a jedna hooodně strašidelná.

20.01.2015 5 z 5

Evangelium podle Jidáše Evangelium podle Jidáše Simon Mawer

Zklamáníá. Po skvělém Skleněném pokoji, nuda. K nedočtení. Hodně těžká četba

15.01.2015 3 z 5

Salon Eliott Salon Eliott Jean Marsh

Knihu jsem četla po druhé, z odstupem skoro 20ti let. I teď mě ta atmosféra dostala.

15.01.2015 5 z 5

Como, vrať se Como, vrať se Steven Winn

Nemůžu hodnotit úplně zle, ale fakt je, že jsem chtěla vtipný psí příběh a to nebylo úplně splněno. A nečetlo se se to úplně dobře. Proč už není žádná kniha, jako Marley a já?

26.11.2014 3 z 5

Vražda na mexický svátek Vražda na mexický svátek Lee Harris (p)

Zase příjemná oddechovka

01.11.2014 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Četla jsem na doporučení kamarádky. Byl to pro mě velký zážitek. Spolu se Zlodějkou knih hodnotím jako nejlevší knihy, které jsem v poslední době četla a které mě zasáhly a musím o nich pořád přemýšlet.

08.10.2014 5 z 5

Kniha léta Kniha léta Tove Jansson

Upřímné zklamání. Tuto autorku mám ráda, ale tato kniha je podle mého názoru depresivní, rozvleklá, nečtivá

26.09.2014 2 z 5

Ztráty a nálezy Ztráty a nálezy Jacqueline Sheehan

Tato kniha mě mile překvapila. Zajímavý příběh s dobrou zápletkou, skvělá čeština. Doporučuji

25.09.2014 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Čtivé, napínavé a děsivé

16.09.2014 5 z 5

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Opět velmi napínavé

12.09.2014 5 z 5

Každý něco skrývá Každý něco skrývá Mary Higgins Clark

Ńepatří k úplně perfektním knihám, jako kdysi psávala tato autorka, ale i tak mě potěšila

05.09.2014 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Jsem mile překvapená a nadšená. Skvěle se to četlo, jediná chyba byla, že jsem tak unavená, že jsem to četla hrozně dlouho.

14.07.2014 5 z 5

Můj život po životě Můj život po životě Michal Viewegh

Ten, kd má Viewegha rád, by si měl tuto knihu přečíst. Ano, nepatří mezi skvosty, ale je to výpověď o těžké životní situaci, boji. Deník. Jsem ráda, že se vrátil k psaní, že bojuje. To, že přežil, je zázrak

11.05.2014 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Perfektní a napínavé

24.04.2014 5 z 5

Psí hrdinové - Pravdivé příběhy statečných psů Psí hrdinové - Pravdivé příběhy statečných psů Ben Holt

Příběhy o psí lásce a odvaze mě vždy podpoří

09.04.2014 5 z 5

Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život Tara Springett

Vzdávám to, po asi 20ti stranách.

01.04.2014 odpad!