Booky84 Booky84 komentáře u knih

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Skvělá kniha se zajímavým námětem. Hlavní hrdina je sympaťák a ještě ke všemu má kocoura.

20.11.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Úžasná kniha, okamžitě mne vtáhla a už nepustila. Chvílemi jsem napětím ani nedýchala. Těším se na další knihu.

08.11.2019 5 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Opět pohodová kniha, během chvilky přečtená.

05.11.2019 4 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Pohodová oddechovka, přečtená za dva dny. Jen ta hlavní hrdinka my úplně nesedla a občas lezla na nervy. Stejně si ale hned přečtu další díl.

04.11.2019 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Příjemné a pohodové čtení se zajímavou zápletkou.

03.11.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velmi čtivá kniha, která mne okamžitě vtáhla do děje. Střídání minulosti s přítomností se mi moc líbilo.

19.10.2019 5 z 5

Hra králem Hra králem Michael Dobbs

Úžasná politická kniha, hustá zápletka a ten konec byl pro mne hodně velkým překvapením.

16.10.2019 5 z 5

Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu kolektiv autorů

Skvělá kuchařka, úžasné recepty a krásné fotky. Těším se na vaření.

12.10.2019 5 z 5

Suchý hadr na dně mořském Suchý hadr na dně mořském Ivana Chřibková

Povídková kniha, kterou jsem četla ve volných chvílích, vždy pár stránek. Občas jsem se zasmála nebo zavzpomínala, že to je opravdu ze života.

12.10.2019 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Fajn oddechovka se zajímavými ilustracemi.

04.10.2019 3 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Příjemná kniha, chytla mne hned od začátku a už nepustila.

04.10.2019 5 z 5

Příjemná a pohodová kniha, nejen pro milovníky knih.

28.09.2019 4 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Pohodová a čtivá detektivka z anglického venkova se svéráznou hlavní hrdinkou.

22.09.2019 5 z 5

Ředitel a hydra Ředitel a hydra Jan Jícha

Z knihy je patrné, že se autor nechal inspirovat Harry Potterem, jak jinak si vysvětlit školu s názvem Beďary či tajemnou komnatu a létající auto. Celkem čtivá kniha, i když jsem čekala více humoru, konec byl nejlepší.

20.09.2019 3 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Další čtivá povídková kniha o kočkách a tentokrát i pejscích.

Kocour z Montmartru Kocour z Montmartru Michaela Klevisová

Opět skvělá povídková kniha pro všechny milovníky koček.

Poklad byzantského kupce Poklad byzantského kupce Václav Erben

Pohodová a čtivá detektivka.

Malé černé a devět žen Malé černé a devět žen Jane L. Rosen

Úžasná kniha - krásné příběhy propojené díky šatům. Chytlavé, vůbec jsem se nemohla odtrhnout.

01.09.2019 5 z 5

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Pohodová knížka, prostě všední život jezevčíka a jeho kamaráda kocoura, už se těším na další díl.

31.08.2019 5 z 5

Krásná kniha, za mne lepší než první díl a to nejen kvůli šťastnému konci. Příběh vás okamžitě chytí a člověk musí číst pořád dál a dál, usmívat se i plakat, takovéhle pocity ve mne kniha vyvolala.

28.08.2019 5 z 5