bezzink bezzink komentáře u knih

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Bohuzel i ja navazu na predchozi prispevovatele s mirne negativnim hodnocenim. Ac me to mrzi, nemuzu jinak. Deavera primo zboznuji, ale timto pribehem slapl vedle. Takove kvantum stran nebylo potreba pro takove rozuzleni. Nijak zvlast me nechytla ani jedna dejova linie, at uz reseni dvou pripadu ci osobni rovina. Pritom napad ohledne zpusobu vrazdeni to byl famozni, ale nejak to nebylo spravne uchopeno. Vlastne ani nevim, co presne tomu chybelo, asi neco, co dela Deavera Deaverem :)
Skoda, nezbyva nez se zacit tesit na The Steel Kiss s Rhymem...Ovsem buhvi, kdy to vyjde u nas..No snad se Jeffery vrati ve forme, ktera nenecha nikoho na pochybach!

05.01.2016 3 z 5

Černá ozvěna Černá ozvěna Michael Connelly

Moje prvni setkani s detektivem Boschem dopadlo celkem uspokojive. Je pravda, ze zacatek knihy byl docela nudny, postupem casu to ale chytlo spad. Kazdopadne to nebylo tak napinave jako u jinych knih stejneho zanru. Charakter detektiva Bosche me ale bavi, a tak se chystam na dalsi dil :)
Mimochodem aktualne je k mani i serial Bosch - http://www.csfd.cz/film/365505-bosch/

03.09.2015 4 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Moje treti kniha v poradi od teto skvele autorky..Nekomu muze vadit kombinace krimi a romantiky, mne tedy ne, prave naopak. Pro me je to super pridana hodnota, aspon nejake to stesti v lasce, ne jen chladne krvave vrazdy..

14.06.2015 4 z 5

Tak trochu šílení Tak trochu šílení Jeffery Deaver

Kniha byla fajn. Pri zkouskovem se hodila. Rozhodne vypichuji povidky Ucebnicovy pripad a Navzdy. Bohuzel ale Deaver uz ve me nedokaze moc vyvolat napeti. Az moc dobre uz znam jeho sablonu. Coz ale neznamena, ze bych ho snad prestala cist :)). Rozhodne povidkovou knihu doporucuji.

05.06.2014 4 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Knizka byla samozrejme skvela, ale pro me ne tak uzasna jako nektere jeho predchozi tituly. Napeti se nedalo zrovna krajet. :D ale i tak se to cetlo jednim dechem.

30.12.2013 4 z 5

Svadba na blind Svadba na blind Teagan Hunter

Nebylo to spatne. Jen ta zapletka byla fakt dost umele vykonstruovana. A taky jsem doufala, ze uz me pani prekladatelka nebude oblazovat slovem picka. Ach, jak jsem se mylila. Dokonce ho pouzivala jeste casteji! :))

05.05.2024 3 z 5

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

Pardon, bohuzel nadseni nesdilim. Anthony mi byl nesympaticky. Odtazite chovani nebo rovnou ignor, nemluveni, to mi fakt vadi. Nelibilo se mi, ze Vanessa vlastne musela porad cekat, jakou ze to naladu Tony bude mit a podle toho se zaridit. Prisla mi proste v nevyhode a moc na nem visela. On ji zadnou lasku ani naklonnost neprojevoval vlastne az do prvniho sexu. Proste ten jeho poker face byl moc za hranou. Zadnou chemii jsem necitila, dokonce ani po jejich sblizeni ne. Kniha mi neprisla ani treba vtipna a taky kdyz uz tam probihal nejaky dialog mezi Tonym a Vanessou, bylo to odbito jen v par vetach.
Jinak formulistu jsem si predstavovala jako Zaca Efrona. :))
Jo a miluju Susan Elizabeth Phillips, kdo neznate jeji tvorbu, okamzite se s ni seznamte! Hlavne Polibek andela.

21.03.2024 3 z 5

Darebákova sázka Darebákova sázka Christi Caldwell

Nebylo to moc ctive. Helena se porad dokola v myslenkach opakovala. A ano, vime jak zeny byly znevyhodnene oproti muzum, ale resit to na kazde strance bylo uz docela unavne. Jo a jsem rada, ze nejsem jedina co si vsimla ty skandalni sceny, kdy Helena davi a pak se libaji. (Smajlik s vykulenymi oci). Jako chapu, ze v te dobe to s hygienou bylo na stiru, ale teda toto je moc.

16.03.2024 3 z 5

Skandální vášeň Skandální vášeň Elizabeth Hoyt

Fantazie! Zatim nejlepsi dil! Romanticka pohadka se spoustou klise a cukru, ale jaksi to je tak ctive, ze to vazne vubec nevadi.

25.02.2024 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Pisi recenzi za chodu. Jsem u kapitoly 19 a uz proste nemuzu. Tohle se vazne nekomu libi? Mne nevadi, kdyz je chlap arogantni chladak, ale to, co tam ten psychopat predvadi, to je normalne snad na kriminal ne? Odporny arogantni bezcitny hovado. Je mu jedno, komu ublizi. At uz ty submisivni chudince nebo svym kamaradum. K nikomu nema respekt. Kazdej ma vypadnout, drzet hubu anebo poslouchat jeho nerealny prikazy. Do toho ty prezdivky. Co to jako je? Vicious? K smichu! Nebo Hotholes? Strasnej trapas.
No nevim, zda tohle doctu. To si radsi doctu toho spravnackyho hokejistu co pece dorticky - coz mi sice prijde az moc libezny, nezny, bez jiskry, ale porad lepsi nez tahle psycho kniha!

12.05.2023 1 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Hmm, PROKLATE! To byl ale preklad! AVSAK a VSAK miliardakrat. Prdi si na rty?!
Proc chlap ma klasicky penis, ptaka, pero a zena musi mit perlicku, muslicku, jeskynku, cicinku a cicu?!! To nekomu prijde sexy? Nechapu.
A ted jeste ten popis, Jax je samozrejme alfasamec, krasny, vymakany, sexy.
No a co Stella? Ta je porad cervena, ruzova, zrudnuta, spocena s vecne spocenym zatylkem a vlhkymi vlasy. Fakt si ji predstavuju jen jako chodici rajce.
Pribeh slaby, chemie diky otresnym popisum nulova.
Za me ne. Dalsi dil snad nekdy.

12.03.2023 1 z 5

Ztracená sestra Ztracená sestra Lucinda Riley

(SPOILER) 7. dil me neoslovil. Pribeh Nualy me uplne nebavil a myslim, ze k celkove pointe nebylo treba takovych podrobnosti. Pribeh Merry byl o neco lepsi. Kazdopadne ta soucasna linka byla skutecne otresna. To jak sestry Merry honily bylo vazne dost mimo, hlavne napad Star a Orlanda. Proste trapas!
Taky me stvala samotna Merry, porad jen se neceho bala a porad vsem vysvetlovala jak jim to velke tajemstvi rekne az pozdeji. To rekla asi tak 20x. Porad tam byl nekdo unaven a musel si chodit lehnout. Taky to jak Merry vsichni premlouvali na tu plavbu, to bylo uplne na hlavu postaveny. Celkove jsem po celou dobu z knihy citila negativni energii, porad se nekdo necemu branil.
Ovsem umeni Lucindy je takove, ze i pres tohle vsechno, byla kniha velmi ctiva, a proto aspon ty 3 hvezdy dam.

28.04.2022 3 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

(SPOILER) Jdu trochu proti proudu. Kniha se mi dobre necetla. Milion pocitu a vzpominek me moc neoslnoval. Prislo mi to tak nejak bez deje. Navic Dorothy me neskutecne iritovala tou svoji povrchnosti a snobstvim. SPOILER: od pulky knihy jsem v podstate vedela, co me ceka na konci a to byl jediny hnaci motor k tomu, abych to docetla. Abych zjistila, zda jsem se trefila. Bylo tam nekolik naznaku te pozdejsi zameny a hlavne kdyby to tak nebylo, tak by ta kniha byla fakt uz uplne o nicem. Takze konec byl moc fajn, ale to je tak jedine. Pritom Zapomenuta zahrada byla tak skvela.

14.04.2022 2 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

K dasu! To byl ale podprumer, proklate! Preklad byl katastrofalni. Pribeh byl nudny, preskakovala jsem vecne hadani bratru. Popisy sexu byly otresne. Hlavni postavy byly taky nudne. Ani zadny vtip to nemelo. Dalsimi dily serie se nebudu trapit.

09.04.2022 2 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Bohuzel zarazuju mezi “nedoctene”. Ze zacatku mi to prislo fajn. Zajimalo me, zda to tem dvoum absolutnim protikladum vyjde. No ted uz me to nezajima, Luca me totiz unudila k smrti tou svoji komplikovanosti, tim, ze nic nejde, nic nezvladne apod. Nezpochybnuju jeji diagnozu a sama mam obcas uzkosti, ale tohle bylo proste moc. Dostala jsem se k okamziku, kdy svolila, ze odjede s Griffinem do Chicaga a pak nekam dal. Nejak se mi ale nechtelo dal cist vsechny jeji paniky pri vsech prilezitostech, ktere by nastaly.

12.01.2022 2 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Druha pule knihy je znatelne lepsi. Za me to jsou slabsi 4 hvezdy. Angela pise dobre, umi vtahnout do deje, ovsem druhy pribeh mi prisel tak nejak navic a nerada jsem cetla kapitoly o nem. No zkusim dalsi a snad zvednu hodnoceni.

03.01.2022 4 z 5

Soukromé vztahy Soukromé vztahy Diane Chamberlain

Dianiny knizky zboznuju. Jeji pribehy jsou vzdy silne, skryvaji ruzna tajemstvi, vykresleni mezilidskych vztahu je skvele propracovane, pribehove zvraty maji ten spravny wow efekt, takze mi prijde, ze tuhle knizku nemohla psat ta sama Diane. Tuhle knihu bohuzel nemuzu doporucit. Jednani postav absolutne nelogicke, pribeh tezko uveritelny, nudny, bez hloubky, o nicem, postavy nesympaticke, co ze to tam jako porad resili ti dva? Mimochodem to jejich seznameni bylo teda uplne mimo - az uchylne. A facka je jako ok? No tohle zkratka neni Dianin styl, proste jeji ranna tvorba za me nedosahuje kvalit te pozdejsi.

05.10.2021 2 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Az trochu moc slunickove na muj vkus. Ale obcas mame kazdej chut precist si erotickou pohadku. :)

01.02.2021 2 z 5

Dar moře Dar moře Diane Chamberlain

Prekrasne. Vice slov netreba.

20.09.2020 5 z 5

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

(SPOILER) Davam 3.5 hvezdy. Pribeh z minulosti byl krasny. U toho soucasneho mi hodne vadil ten nerealny zacatek. Byt s nekym 3 tydny a chovat se jak kdyby to byly 3 roky.
SPOILER: Plus bylo silene pruhledne, ze se neco stane. Asi tak jako ve Zhavych vystrelech u Peta "mrtvoly" Thompsona. Kazdopadne ten zbytek to zachranil a tesim se na 3. dil.

03.09.2020 3 z 5