bezzink bezzink komentáře u knih

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Cely muj komentar bude jeden velky SPOILER. Tak kdo knihu necetl, tady se prosim zastavte.
Jedine pozitivum knihy pro me byl nove i pohled z Reedovo strany plus dobra ctivost. Tim ale pozitivni nota konci.
Ten dej je zkratka silene nerealny. Copak je normalni aby 18ti lety ucho melo nejaky slovo na stredni skole? Ze ho poslouchaji i ucitele? K smichu. Potom proc vsechny tyto deti spi s dospelymi zenami? To mi uz vubec nedava vyznam. No a v neposledni rade mi nesedi ta predstava, ze pro jednoho bratra je Ella laskou a pro druheho je sestrickou. Chapu, ze nevlastni, ale stejne to pusobi divne.
Snad jsem vas holky nenastvala timhle komentarem. Holt doba je jina. Asi kdyby si dnesni teenageri precetli Lenku Lanczovou, vubec by je to neoslovilo.

19.03.2020 1 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Skutecne nejslabsi kniha ze serie. Pekne se to sice cte, ale uz mi to pripada pritazene za vlasy. Neco jako Vrazdy v Midsomeru, prece neni mozny, aby v jednom malem mestecku bylo tolik zlocinu a umrti. Co ale musim vyzdvihnout je skvele zvladnute prolinani minulosti a pritomnosti. Ovsem to samo o sobe nestaci na vysoke hodnoceni. V knihovne mam jeste prvni dil cinske serie, ale zatim skonci u ledu, bohuzel.

18.02.2020 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Nedocetla jsem...Bud uz jsem prejedena cervene knihovny anebo je to porad vsechno na jedno brdo, kor ted tyhle moderni romantarny, to uz ani tak neni cervena, jako spis sexualni knihovna...

03.02.2018 2 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Prumerna detektivka s lehce protivnou hlavni postavou. Nevim zda to bylo spatnym prekladem, ale cestina mi prisla misty kostrbata, volba nekterych slov byla zvlastni a celkove se mi to vubec necetlo dobre. Pochopim, ze pokud se jedna o tento zanr, zacili se hlavne na vysetrovani, ale uz jsem cetla mnoho jinych lepsich detektivek, kde nebyly vztahy mezi postavami popsany tak povrchne a vlazne jako u teto knihy. Zkratka chybela mi tam vetsi hloubka celkove a navic diky jednoduchemu deji se da spoustu veci odhadnout dopredu. Prekombinovanost v zaveru muj mdly pocit z knihy jenom umocnila. Mozna se nekdy k autorce vratim, v tuhle chvili ale radsi sahnu po jistote v podobe Deavera a Gerritsenky.

30.01.2018 3 z 5

Hra na lásku a nenávisť Hra na lásku a nenávisť Sally Thorne

Celkem zajimava oddychova cetba..Ale na vice jak 3 hvezdy to z me strany neni. Zkratka je to prumerna, strestene napsana romantika...Pokud po ni sahnete, litovat nebudete.

04.10.2017 3 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Dalsi dil pro me o neco slabsi nez ten predchozi. Porad to bylo velmi prijemne cteni, ale trochu mi vadila osobnost Honor. Kazdopadne serii doporucuji a tesim se na dalsi dily!

04.10.2017 4 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Velmi povedena kniha. Za me jsou to ale jen 3 hvezdy. Za prve jsem se od knihy odtrhnout mohla, cili az tak moc me nechytla (to jsou jine podobneho zanru, kvuli kterym se nutim cist do rannich hodin) a za druhe zaver nebyl tak uplne sokujici, jelikoz napoved a naznacovani bylo v knize dost, aby si clovek udelal urcity obrazek. Mozna se k autorce jeste vratim, ale k oblibenym ji nezaradim.

22.07.2017 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Na plny pocet to u me tentokrat nebylo. Ano je to porad stejne ctive, hodne drsne, ma to spad a je to chytre napsane, ale pro me uz to zacina byt mirne sablonovite a konec kazde kapitoly vetou, ktera ma navnadit na dalsi cteni uz je taky relativne ohrany..Vraha jsem bohuzel uhodla a to me pak na konci zklame, kdyz zjistim, ze jsem mela pravdu - proste uz to neni takovy sok ;)
Nicmene samozrejme je to stale na vysoke urovni a knihu doporucuji!

18.06.2017 4 z 5

Ten pravý a tá ľavá Ten pravý a tá ľavá Robert Bryndza

Kniha, u ktere jsem nekolikrat mela zachvat smichu! Nektera slovni spojeni ci vety me zkratka dostavaly do kolen. :D Jinak pribeh jako takovy je urcite zajimavy a hlavne vubec nenudi. Nebyla tam zadna hlucha mista. Jen ten konec byl takovy hodne urychleny.

07.05.2017 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Rozhodne je to hodne ctive, a to uz mi fakt neni nact! :) Chrlic 2. dil krasne ozivil, nekolikrat me rozesmal nahlas! Ta laska mezi Gideonem a Gwen je jeste takova naivni a roztekana, snad uz se ve tretim dile dohodnou co chteji. ;) Nebylo by spatne pouzit u teto trilogie take vypraveni z pohledu Gideona. Kdo se v nem ma vyznat!

15.01.2017 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

U dvojky prerusuji serii, protoze jestli i trojka ma co docineni s falesnou manzelkou, pak uz je to vazne trapny. Abych cetla neustale dokola jak se strasne ti dva drzi a nechtej se ale sexem se to vyresi?! :D To moc pak nechapu vek tech postav, jestli premysleji takhle debilne s prominutim. V jednicce to sice tez bylo nerealne ale aspon neotrele tema, dvojka byla snaha o kopirovani v jinem prostredi a to me poburovalo, jak by rekla pani prekladatelka ;)

08.08.2016 2 z 5

Postmortem Postmortem Patricia Cornwell

Takova normalni detektivka no. Nic objevneho, ale styl psani a prekladu je kvalitni, takze asi zkusim i dalsi dil. Co me prekvapilo, byl takovy nezazivny dej, prislo mi, ze skoro nic nebylo zjisteno a porad jsem cekala na nejaky zasadni zvrat, jak je u tohoto zanru zvykem a pak jsem najednou zjistila, ze mi zbyva 10 stranek do konce :D
Co dalsiho mi nebylo uplne po chuti, byl fakt, ze soudni lekarka se chova jako detektivka. Tak prece pokud chci zenu vysetrovatelku, nepostavim ji k pitevnimu stolu. Takze z techto duvodu jen 3 hvezdy.

26.06.2016 3 z 5

Zvěrolékař na blatech Zvěrolékař na blatech James Herriot (p)

S Jamesem Herriotem jsem se setkala poprve! A to diky ctenarske vyzve, je to moc dobra zalezitost, tahle vyzva, protoze bez ni, buhvi, zda bych na tohle krasne cteni nekdy narazila! :)
Moc se mi to libilo, bylo to primo relaxacni, mile, vtipne, no proste lovely :) Urcite se pustim do jeho dalsich del, a to hned jak dopisu tento komentar!
Doporuceni je na miste!

01.04.2016 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Kniha se cetla opet sama, dokonce tak, ze jsem nevenovala pozornost casu, takze ranni vstavani bylo krute..:) Musim dat ale 4 hvezdy, Dvojity kriz si me ziskal malinkato vic. V druhem dile jsem kapla na motiv driv nez vysetrovatele a trochu mi zkazilo dojem, ze jsem mela pravdu. Rada se totiz v motivech i vrazich pletu, abych pak byla z odhaleni pekne v soku. Navic v tomto pripade byl zaver na muj vkus trochu prekombinovany, pokud se tyce prolnuti dvou linek a jejich vyreseni,
Presto si me Chris Carter ziskal i kdyz je docela brutalni! :D

14.03.2016 4 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Tess pise stale zajimave..Zacina mi ale trochu vadit, jak jsou 2 hlavni predstavitelky neustale tercem zabijaku..Ono to pak ztraci na napinavosti, protoze zachrana je vzdy jista...Mozna by nebylo od veci nechat holky jen vysetrovat bez zapletani se do vrahovych sparu...

20.06.2015 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Postupne procitam povinnou cetbu ze stredni a musim uznat, ze nektere jsou vazne skvosty. Na Vetrne hurce me naprosto dostalo a zaroven jsem zkoukla 2 verze filmove adaptace. Neuveritelny pribeh nenaplnene lasky az hrob, vasne, zrady a silene pomsty. Jsem naprosto uchvacena a doporucuji jako dlouho nic!

21.06.2014 5 z 5

Noc předtím Noc předtím Lisa Jackson

Kniha pro mě byla naprostým standardem. Bylo to samozřejmě napínavé, ale řekla bych, že už jsem asi "přejacksonovaná" :D Zkrátka pořád stejná šablona a zvraty čím dál tím krkolomnější. Konečné rozuzlení mě ani nijak nepřekvapilo a motiv mi přišel vážně mimo mísu. Takže za mě slabé 3 hvězdy.

16.04.2014 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Musim rict, ze me kniha celkem bavila.. Vyjadrovani a myslenky Caroline byly vazne misty k popukani..:D Jiz zminene smsky nebo primo myslenky hlavnich protagonistu byly prijemnym osvezenim a vazne nemely chybu..Kazdopadne plny pocet nemuzu dat kvuli Ocku a dalsim jinym infaltilnim nazvum a kvuli misty az prehnanemu durazu na chybejici Ocko..To mi prislo trochu zbytecne teen..;)

07.03.2014 4 z 5

Hadí doupě Hadí doupě Agatha Christie

Skvělá detektivka...rozhodně doporučuju...kdo má rád Agathu, tato kniha ho rozhodne nezklame, tentokrát byl vrah vazne hodně nečekanej :)

03.08.2013 5 z 5

Na prahu smrti Na prahu smrti Lisa Jackson

Ctivy, napinavy, barvity pribeh s tradicne necekanym rozuzlenim.. I když jsem tentokrat vraha odhalila postupnou vylucovací metodou v průběhu cteni…Coz se mi stalo poprve u Lisy, ze jsem se trefila :) To ale nic nemeni na tom, ze kniha byla skvela a rada si ji zarazuji do knihoteky..

19.07.2013 5 z 5