Ten pravý a tá ľavá

Natalie Loveová celý život usilovne a tvrdo pracovala, aby si splnila svoje sny. Riadi úspešné divadlo v londýnskej štvrti Soho, v ktorom sa práve chystajú angažovať jednu z najväčších hollywoodskych hviezd, miláčika všetkých žien Ryana, a dokonca má aj „dokonalého“ frajera, učiteľa jogy Benjamina – Namaste! Londýn sa stal pre Natalie útočiskom pred jej chaotickou rodinou, ktorá žije na vidieku v Devone, aj pred jej prvou láskou Jamiem, ktorému ušla spred oltára. Po pätnástich rokoch sa však odrazu zjaví rovno pred jej divadlom... A odrazu udalosti v Soho naberú prudký spád! Udrží Natalie svoj svet pokope bez ujmy, zistí, kto je pre ňu skutočne ten pravý aj to, že možno ona po celý čas nebola tá ľavá?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297123/ten-pravy-a-ta-lava-wyQ-297123.jpg 4.426

Miss Wrong and Mr Right (2015)

Vydáno:, Ikar (SK)

Kniha Ten pravý a tá ľavá

Dashmo
21.10.2018

Prosim viac takychto sialenych knih!!Anouska-uzasna!!a vlastne cely dej, vsetky postavy mali dokonaly charakter ako stvoreny pre seba a doplnali sa navzajom.za mna super!

podlupou
22.07.2018

Pokud od této knížky nečekáte nic hlubokomyslného, bude se vám líbit. Příběh byl sice předvídatelný, ale lehce, vtipně a umírněně sladce napsaný. Jako letní víkendová oddychovka super :)

Elčokča
11.09.2017

Tahle love story psaná mužem z pohledu ženy mě fakt bavila. Babička, co se s nikým nemaže, Nataliin špatný vkus na muže a intriky od konkurence vás natolik vtáhnou, že se ani nenadějete a je konec. A vůbec nevadí, že je od začátku předvídatelný. Slovy Ryana- prostě kúlové:-)

Ildi
19.06.2017

Pre mňa veľmi slabý priemer. Možno keby som ju čítala pred niekoľkými rokmi, knihu by som ohodnotila ináč...

bezzink
07.05.2017

Kniha, u ktere jsem nekolikrat mela zachvat smichu! Nektera slovni spojeni ci vety me zkratka dostavaly do kolen. :D Jinak pribeh jako takovy je urcite zajimavy a hlavne vubec nenudi. Nebyla tam zadna hlucha mista. Jen ten konec byl takovy hodne urychleny.

lenka5535
15.08.2016

Tak toto bolo super čítanie. Ľahko a vtipne napísané. Som sa nasmiala. Odporúčam.
Príbeh sa točil okolo Natalie, jej "láskach" a hľadanie toho pravého.
Najviac sa mi páčila jej babička Anouska s maďarským prízvukom. Babička nemala chybu.

Robert Bryndza

Robert Bryndza
britská, 1979

všechny knihy autora

Kniha Ten pravý a tá ľavá je: