beruzzka beruzzka komentáře u knih

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

opet krasny pribeh, jako vzdy od autorky. libilo se mi, ze dej rychle utikal, poslednich 50 stran jsem cetla jednim dechem.

19.01.2022 5 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

moc se mi kniha libila, cetla se jednim dechem a obcas jsem se kvuli ni vzdala par hodin spanku. a to delam jen pro dobre knihy. Hodna holka jsem cetla asi rok zpet a stale si cely dej pamatuji, byl skvělý jako tato kniha

07.01.2022 5 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Musim rict, ze zacatek se dost vlekl, od prvnich stranek bylo jasne, co se stane a hlavni hrdinka vse donekonecna omyvala... poslednich 50 stran uz melo spad ale ani tak to nebyla zadna super kniha.

28.12.2021 3 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Takove to, kdyz v 9 vecer otevru knihu, ze kousek zacnu a v 1 rano si rikam, ze hned rano do doctu.
bezva ctiva kniha, posledni kapitola s valkou mi prisla trochu navic, ale jinak me kniha velice bavila

18.12.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Dokonale jako vzdy.

09.12.2021

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Moc se mi kniha libila, obcas jsou pribehy, ktere nelze napsat aniz napisete vse. A presne tyhle knihy mam rada. Detaily a podrobnosti a pritom to neni nuda a cte se jednim dechem. Moc se mi kniha libila

09.12.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Ja ty otevrene konce nemam rada, jen kvuli tomu ubiram hvezdicku. Jinak se mi kniha moc libila, bohuzel jsem ji nejvic zacala "hltat" prave u konce

04.11.2021 5 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Z cele serie se mi asi tento dil libil nejmin, prislo mi to takove : zbyla tady cassandra tak ji nekoho priradime

14.09.2021 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Musím říct, že se mi více líbí koncept netflixu, kde odkrývají a vypráví příběhy postav dohromady a ne po jednom jako v knize, kupodivu mi to přišlo nudné a Simon byl trochu fnukna.. čekala jsem víc, když se to netflix rozhodl zfilmovat

17.08.2021 3 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

uzasny pribeh, zabavne, napínavé, pohadkove. krasna serie

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Ja asi Westa miluji ze vsech nejvic! opet uzasny dej, hlavni hrdinka neni hloupa a naivni, vtipne sceny a romantika

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

uzasny dil, stejne jako ostatni me moc bavil a uzivam si autorky styl, kdy jdou knihy romanticke, napadite ale zaroven i ukazuji, jaka byla doba, co se nosilo, smelo, jak slechta zila, vzdy se tesim na doslov, kde vysvetli i historicke souvislosti a prida recept

Dvakrát sedm pohádek Dvakrát sedm pohádek František Hrubín

Ted jsem tuhle knihu pujcila dceri v knihovne a cely mesic nas tesila pred spanim. Nadherne pohadky, hlavne kuzlatka se u nas cetla i nekolikrat za sebou.

16.06.2021 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Film znam, nekolikrat jsem ho kdysi videla, ale kvuli jeho konci jsem si jej uz dlouho nepustila a to je mozna ta idealni kombinace mezi knihou a filmem. Videt film, pamatovat si jej,ale ne do detailu a pak cist knihu. A tahle se cetla skvele! Dokonaly pribeh, to jak do sebe vse zapada, parada.

16.06.2021 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

nejslabsi dil, dej naprosto nudny, predvidatelny, cely pribeh se da shrnout do 4 vet.

07.05.2021 1 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Za me druhy dil lepsi nez prvni, postavy se mi moc libili, bylo to vtipne a romanticke

17.04.2021 4 z 5

Umět milovat Umět milovat Katie Cotugno

Velice ctive, libilo se mi, jak se menily kapitoly minulost/pritomnost.

17.04.2021 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Bezvadna oddychovka, cetlo se skvele

17.04.2021 4 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Knížka byla čtivá a děj rychle utíkal, jak moc se mi líbila vcelku chytrá a odvážná hlavní hrdinka, tak stejnou měrou mě vytáčel až příliš nereálný Gabriel. Chápu, že čtu červenou knihovnu, ale takový muž, který dokola řeší lásku a v závěru je samé tutu nunu je prostě moc.

29.03.2021 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

O knize jsem tak často někde četla ale nevěnoval jsem ji pozornost, myslela jsem, ze je prostě o nějaké tete, co je bláznivá. Jak moc jsem se mýlila. Knížka je nádherná a napad vyprávět po generacích a postupně se dozvídát pravdu byl dokonalý

03.02.2021 5 z 5