berila berila komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Výborný psychothriller a na konci nechť si každý vybere, čemu má věřit.

07.07.2022 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Tohle tedy vážně stojí za přečtení, prostě paráda. Napínavé od začátku do konce.

12.10.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Opět výborný díl, i když konec trochu překombinovaný, ale i tak podle mě rozhodně za plný počet *.

18.06.2021 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Poslední dobou mám dobrou roku při výběru opravdu výborných thrillerů a tento jednoznačně patří mezi ně.

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Už minulý díl byl výborný a tento zrovna tak. Autorka opravdu umí psát výborné thrillery.
Všemi milovníkům thrillerů doporučuji.

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Budu se opakovat, tato série je vynikající. Už se těším na další díl.

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Opět výborný thriller. Ten konec jsem tak trochu odhadla (co se týkalo jedné postavy) a teď jen doufám, že to bude mít pokračování, protože jinak to tedy těžce nesla. Otevřené konce nemám ale vůbec ráda.

17.03.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Tuto autorku mám moc ráda, takhle já si představuji čtivý thriller. Celá série je výborná, jediné co mě mrzí, že zase budu muset čekat na další díl. Všem milovníkům doporučuji k přečtení celou sérii hezky od počátku. Určitě nebudete litovat.

19.01.2021 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Zajímavý námět, dobře napsaný thriller, byla jsem zvědavá na konec, jak vše dopadne. Ale ten konec, tak ten mě tedy šíleně zklamal. Pomyslela jsem si, proč jsem to vůbec četla. Ale je to můj názor, reference zde jsou výborné, tak ať si každý udělá vlastní úsudek.

15.12.2020 3 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Četla jsem všechny detektivky od autorky a jako vždy jsem spokojená, Je to takové "odpočinutí" od thrillerů. Všem doporučuji.

03.11.2020 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Výborný thriller, i když pachatel byl dopředu známý, přesto čtivé a napínavé až do konce.

30.08.2020 5 z 5

Veselé pohádky a říkadla Veselé pohádky a říkadla Michail Alexandrovič Bulatov

Oblíbená knížka vnoučat, hlavně "O Koblížkovi".

14.04.2020 5 z 5

Bubáci a hastrmani Bubáci a hastrmani Josef Lada

Tak tuhle knihu jsem v dětství milovala a dodnes ji mám ráda. Nenapodobitelné ilustrace a krásné příběhy.

14.04.2020

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Tak tohle byla opravdu síla. Velký nápor na mou psychiku a snad se mi ještě nikdy nestalo, že bych u thrilleru brečela jak želva. Nešlo se od příběhu odtrhnout. Opravdu moc a moc povedený thriller, všem vřele doporučuji - ale je třeba začít prvním dílem, krásně vše navazuje.

10.01.2020 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Tak tohle byl opravdu thriller jak má být. Všem doporučuji k přečtení.

05.12.2019 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Příjemné překvapení, velmi dobře napsané, určitě sáhnu po další knize autorky.

09.09.2019 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Výborný thriller. Šla jsem do knížky, protože se mi líbil seriál "Zločin" od autora knížky. Opravdu moc dobré, všem doporučuji.

17.06.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Tak se zase vymykám. On sám název vypovídá vcelku jasně - z tak malého prostoru, ve kterém se příběh odehrává, se uniknout ani nedá a dějově se tam toho tolik nedá nacpat. Špatné to určitě nebylo, ale žádný zázrak také ne.

20.02.2019 2 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Od autora mám přečteno zatím celou sérií a byla jsem vždy spokojená. Tohoto dílu jsem se trochu bála, protože téma byl horor. Horory zásadně nečtu (přečetla jsem dva: Carrie a Cujo a mám tak do konce života vystaráno, prostě se mi při jejich čtení dělá zle). Thriller je výborný, i když se mi zdá, že autor,podle mě, jednoznačně nevysvětlil jednu vraždu. Za to dávám * dolů.

20.02.2024 4 z 5

Návrat domů Návrat domů Kate Morton

Co napsat, začátek, odehrávající se v historii, mě návnadil. Pak přišla dlouhá nuda v přítomnosti, už jsem to chtěla vzdát, naštěstí se děj vrátil zpět do minulosti a už to byla paráda až do konce. Pěkná detektivní zápletka, část jsem si dala brzy dohromady, ale zbytek ani náhodou. Určitě doporučuji k přečtení.

06.02.2024 4 z 5