Beky Online Beky komentáře u knih

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Nejen pěkná obálka, ale i svižný a příjemný děj. Knihu jsem přečetla skoro na jeden nádech, četla se sama a dobře. :) Navíc děj měl hlavu i patu, což je pro četbu to nejlepší. :)

22.10.2015 5 z 5

Deník těhotného muže Deník těhotného muže Andrew Cullen

Úžasná, svižná, vtipná a nápaditá kniha! :) Oceňuji originalitu v tom, že vím, jak těhotenství prožívá muž. :)) Úsměvné, reálné a působivé čtení.

22.10.2015 4 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Kniha mě dostala - nejen obálkou, ale i samotným dějem a super nápadem na příběh! :) Byla jsem velice příjemně překvapena, líbilo se mi to a pobavila se při čtení. Super oddechovka :))

22.10.2015 5 z 5

Mizerná karma Mizerná karma David Safier

Vtipné pojetí "karmy" :)) Super nápad, rychlý spád, spousta humorných situací :) Svým způsobem nutí k zamyšlení, ale zároveň pobaví. Doporučuji k přečtení! :))

22.10.2015 4 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Četlo se mi to samo. Strhující a napínavé od samého začátku. Velice oceňuji originální nápad příběhu od autorky. :) Konec možná trochu zbrklý, náhlý, ale jinak jsem spokojená.

12.10.2015 5 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Trochu jsem zklamaná. Pro mě ze začátku hrozná nuda snad až do poloviny knížky a nějaké napětí a vtáhnutí do děje pro mě přišlo až s první vraždou ... Potom už se to četlo samo. Proto dávám jen tři hvězdičky. Nebylo to pro mě zkrátka to pravé ořechové.

11.10.2015 3 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Z téhle knihy jsem nadšená! :) Strhující a napínavé od první chvíle až do konce knihy ... Čte se to samo, a téměř nepřetržitě - knihu jsem skoro neodložila, aniž bych se dostala nakonec. Skvělý nápad, dokonalá myšlenka, výborný příběh.

05.10.2015 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Úžasná kniha ... Udělala na mě obrovský dojem, stejně tak jako Hvězdy nám nepřály. Určitě doporučuji přečíst. :)

02.10.2015 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Asi budu jediná, kdo není do Sparkse blázen, ale je mi to jedno. Tu knihu jsem rozečetla, ale nebyla schopna dočíst, protože mě vůbec nezaujala už na samotném začátku ... A když mě nezaujme, pak se už dál neprokopávám, protože se můžu věnovat knize, která mě oslovila podstatně více. Za mě palec dolů.

28.09.2015

Řekni ano Řekni ano Danny Wallace

Většinou jsem se nesetkala s až tak rozdílným dějem v knize oproti filmu. Po shlédnutí Yes Mana jsem se na knihu velice těšila, ale byla pro mne spíše velkým zklamáním. :( Není to totožné ani zbla, ale nakonec jsem se přemohla a dočetla to. Myšlenka je to pěkná, ale ... Je tam prostě to ALE.

28.09.2015 3 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

Nemohla jsem přestat číst, jak moc jsem byla zvědavá, jak to nakonec skončí. Líbilo se mi, že od začátku vím, kdo je ten dotyčný "stalker" a překvapil mě i styl psaní - deník/příběh. Zapůsobilo to na mě, na konci samozřejmě všichni asi čekali, jak to s ním skončí, ale i tak jsem závěrem samotným překvapena. Nicméně - palec nahoru, nešlo se odtrhnout.

20.09.2015 5 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Za mě určitě palec nahoru! Asi jsem blázen, ale dokázala jsem tohle zhltat za jeden celý den! Napínavé od začátku do konce, celou dobu jsem nevěděla, co vlastně můžu od knihy očekávat. Trochu zklamaná jsem protáhlým dějem a na mě až přílišným množstvím vystupujících osob ... Ale dá se to opominout, protože jsem to dočetla a jsem nadšená nápadem, geniální myšlenkou a originalitou knihy :) Konec mě dostal úplně, a to nejsem jediná, kdo něco takového nečekal.

20.09.2015 5 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Jsem trochu zklamaná. Knihu mám rozečtenou už asi dva roky, a pořád nacházím knihy čtivější a poutavější, než je právě tahle. Strašně se to vleče, nekonečné popisky, a pro mě pořádně žádný děj, který jsem očekávala. Za mě skutečně palec dolů, asi to ani nedočtu ...

19.09.2015 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Naprosto mě pohltila ... Dostala. Čtivé od začátku do konce, tady člověk ví, že se to klidně může stát ... Silný příběh a na konci mi ukápla i slza ... :) Rozhodně doporučuji.

19.09.2015 5 z 5